Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect PL (PC) - recenzja

120 postów w tym temacie

Dobry pomysł - napisanie recki ZANIM gra trafi do sprzedaży aby móc się zorientować so się kupuje
Zły pomysł - pisanie recki PO premierze

Taki joke :P Tekst bardzo fajny, zgadzam się, że Dorociński skopał swoją rolę. Cóż, zdarza się :) Gierka jest miodna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 17:21, Heroes1990 napisał:

Dobry pomysł - napisanie recki ZANIM gra trafi do sprzedaży aby móc się zorientować so
się kupuje
Zły pomysł - pisanie recki PO premierze

Taki joke :P


Joke czy nie joke - nie każdy rzuca się na gry w momencie premiery. :) Ja na przykład mam jeszcze stos gier do "przegrania". ;) W tym sporo z różnych kolekcji.


Myszasty: Michael Collins nigdy na Księżycu nie wylądował. Collins jedynie orbitował i zarządzał statkiem, podczas gdy Aldrin i Armstrong buszowali po srebrnym globie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przekleństwa Wrexa są ok, ale pozostałych postaci - brzmią sztucznie - nienaturalnie a co więcej, często są nieuzasadnione bo prawdę mówiąc, czy chcielibyśmy oglądać Luka Skywalkera mówiącego `jestem wkurwiony` czy Hana Solo z tekstem `chciałbym wyjebać mu z bańki?`.
Polonizacja chciała chyba dotrzymać językowi z Wiedźmina tylko, to nie te klimaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważaj, bo jeszcze Dżordżu L. usłyszy i zrobi Epizod 7 w tej konwencji :)

Luke Skywalker mówiący do Ewoków: "Sp (piiiiip) konusy " :D

Fak, ja czekam na ME do poniedziałku, bo wyszedłem z domu w złym momencie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i byla dzis premiera. bylem w Krk w galerii i widzialem jak rozkladali na polki ta gre lecz.. nikt jej nie kupil i w epmiku i w saturnie porazka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Harkin is ass (czy jakoś tak) - Harkin to ćwok :D

Denerwuje mnie trochę że w angielskiej wersji wszyscy zwracają się do siebie "po imieniu" a w polskiej wszędzie widzę pan i pani :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mnie nie dziwi, że polscy lektorzy zepsuli klimat...? Po co więc bawić się w te "cudowane" tłumaczenia - wypuścić wersję angielską, ewentualnie kinową polską i problem z głowy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NASA jeszcze przed swoim utworzeniem wystrzeliła satelitę? Jakiś błąd? Napisane jest, że wystrzeliła Explorera 2 stycznia 1958, a cała agencja powstała dopiero 29 lipca tego samego roku..?

edit: Zawsze mnie zastanawiało dlaczego nie używacie skali punktowej przy ocenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 18:47, flavee napisał:

Dlaczego mnie nie dziwi, że polscy lektorzy zepsuli klimat...? Po co więc bawić się w
te "cudowane" tłumaczenia - wypuścić wersję angielską, ewentualnie kinową polską i problem
z głowy:P

Przecież cdprojekt reklamował grę jako spolszczoną na cztery sposoby:) Kto chce po angielsku ten ma po angielsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 17:50, Selv napisał:

Przekleństwa Wrexa są ok, ale pozostałych postaci - brzmią sztucznie - nienaturalnie
a co więcej, często są nieuzasadnione bo prawdę mówiąc, czy chcielibyśmy oglądać Luka
Skywalkera mówiącego `jestem wkurwiony` czy Hana Solo z tekstem `chciałbym wyjebać mu
z bańki?`.
Polonizacja chciała chyba dotrzymać językowi z Wiedźmina tylko, to nie te klimaty...

Hehe, dziwne, w wersji na Xboxa był chyba tylko jeden, z przeproszeniem, skurwiel. Mówił to Wrex albo Garrus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 17:31, mmmjjj23 napisał:

Może mi ktoś powiedzieć jak wyjść z pojazdu Mako. Naciskałem już wszystkie klawisze i
dalej nie mogę się wydostać.


to zamiast naciskać było zajrzeć do instrukcji albo karty szybkiej pomocy z klawiszologią ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... wylądowałem bodaj na Edolusie i ne wiem co zrobić. "Obskoczyłem" 3 punkty na mapie, dotarłem do jakiejś sondy, ale nie mogę jej rozmontować ze względu na zbyt niski poziom elektroniki i... nic. Nie wiem co dalej, nawet jak mam się wydostać. Ktoś pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden z lepszych tekstów, który miałem przyjemność przeczytać na tym serwisie. Gra przednia, aczkolwiek połączenie gry akcji z cRPG w takich realiach, nie trafia w moje gusta. Wersja polska jest mocno średnia - gra Marcina Dorocińskiego jest okropnie ''sztywna'', psuje on klimat. Mieszkając za granicą mam szczęście, że mogę bez problemu zakupić wersję angielską - naszą rodzimą wersję mogę zakupić w sklepie internetowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować