Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sobota community #13 - (niemal) na żywo ze zjazdu Gramowiczów

72 postów w tym temacie

Dnia 12.07.2008 o 21:32, Lesz3yk napisał:

PS Przydałoby się zdjęcie z podpisanymi osobami. Wielu już co prawda kojarzę, ale niektórzy
ciągle pozostają dla mnie niewiadomymi ;)


Tak na szybko: górny rząd od lewej: Liqid, AQ22, Baal Namib, syriusz.b, szerszeń, matiz, Spayki, Piotrbov, Sam Fisher, Sephirath, ja, Phelela, deih, rick, SadraX; dolny od lewej: mtobi, Oleksander, LifaR, windows, Sol, za Sol Siepu, z mikrofonem Laid Back, za nim Kamiloos, sianer, za nim brat Madoca, melixsa, Lasca, obok sianera Kafar, dalej Madoc, Stwór i Kaźmierczak-m :)

Mam nadzieję, że w miarę zrozumiałe :P

EDIT: Chodzi oczywiście o zdjęcie numer 4 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No kurdę, a ja to co? Niestety, moi kochani: praca, praca i jeszcze raz circa 400 km w jedną stronę z Suwałk, które niezwykle trudno byłoby mi pokonać w ciągu jednego weekendu.

Żałuję, jak jasna cholera. :/ Przed dwoma laty zdążyłem chociaż filmik przygotować, a tym razem zjazd spadł na moją głowę jak grom z jasnego nieba. Mam nadzieję, że bawicie się dobrze!

http://www.gram.pl/upl/galerie/956/200807121949495.jpg - lepiej tej fotki nie podsyłać do redakcji "Faktu"... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholercia, no i ja strasznie żałuję, że niestety nie udało mi się pojechać... nie ma bata, na PGA na pewno się zjawię i w przyszłym roku na zjeździe też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że wszystko jest dobrze podpisane. Małe trudności miałem w okolicach Kafara i Lasca, ale powinno być ok :)

20080712233443

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, no co ja mogę prócz tego mojego tekstu dodać... Też serdecznie żałuję, że mnie tam nie ma :/ Będę za to na PGA 2008 i na kolejnym zjeździe za rok (czy to ja będę organizował, czy ktoś inny... Zawzięta walka była, oj była ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh szkoda że mnie tam nie ma, a już miałem jechać, lecz się nie wszystko ułożyło i musiałem zostać w domu ... No cóż jestem takiej nadziei, że na następny raz na pewno pojadę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O teraz wiem jak wyglądają niektórzy forumowicze. Zastanawiałem i nie mogłem sobie Was wyobrazić. W ogóle fajna sprawa z takim zjazdem. Sam chętnie bym pojechał ale jestem tu na tyle krótko, że zdążyłem góra kilkanaście osób poznać. Chociaż taki zjazd gwarantuje właśnie możliwość poznania się i to jeszcze w realu. Mam nadzieję, że Wam się udał i, że prażyło słońce tak jak u mnie >:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On to ją też się wpisze :) atmosfera jest wspaniala. Pisze właśnie z łóżka z Baltowa. Jestem bardzo zmeczony bo dopiero dwadziescia minut temu skonczylismy sesje w mafie - chyba 7 z kolei. I co bylo najdziwniejsze w jednej z sesji - mg syriusz -, jednym z mafiozow byl phelela i jak to zwykle sie zdaza na ircowej mafii zostal zlinczowaty. PS. ssr ze niekiedy brak polskich znakow, bo pisze z komorki. niedlugo powinieniem cos napisac w dzien, gdy bede mial czas. pozdrawiam Piotrbov.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie wystąpić w roli impresario Spaykiego i odpowiem za niego - pewnie, że tak!

Kurczę, śnił mi się nawet dzisiaj zjazd... Ku$#%! Tak żałuję, że mnie nie ma...

A Siepu ma ode mnie w łeb. Za co? Za to, że sobie siedział w Warszawie i razem nie pojechaliśmy :P

Uwaga uwaga! Poprawiona wersja fotki! :)

20080713091232

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 23:34, Lesz3yk napisał:

Mam nadzieję, że wszystko jest dobrze podpisane. Małe trudności miałem w okolicach Kafara
i Lasca, ale powinno być ok :)

3 osoby pomyliłeś :P W czerwonym jest sianer, za nim jest brat Madoca i jeszcze za nim Lasca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 09:12, lurynowicz napisał:

Pozwolę sobie wystąpić w roli impresario Spaykiego i odpowiem za niego - pewnie, że tak!

Kurczę, śnił mi się nawet dzisiaj zjazd... Ku$#%! Tak żałuję, że mnie nie ma...

A Siepu ma ode mnie w łeb. Za co? Za to, że sobie siedział w Warszawie i razem nie pojechaliśmy
:P

Uwaga uwaga! Poprawiona wersja fotki! :)


Ej... To nie jest dobra wersja!

Tu jest dobra, poprawiona wersja fotki! ;)

20080713123433

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 09:12, lurynowicz napisał:

Pozwolę sobie wystąpić w roli impresario Spaykiego i odpowiem za niego - pewnie, że tak!


to jeszcze powiedz(cie) w jakiej formie je wysłać :)

Dnia 13.07.2008 o 09:12, lurynowicz napisał:

Kurczę, śnił mi się nawet dzisiaj zjazd... Ku$#%! Tak żałuję, że mnie nie ma...

A Siepu ma ode mnie w łeb. Za co? Za to, że sobie siedział w Warszawie i razem nie pojechaliśmy
:P

Uwaga uwaga! Poprawiona wersja fotki! :)


i tak jest błąd w podpisach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ładnie już wiem co sie tam działo przyciołem na 9 zdjeciu żubra xD


pojechałbym sobie nawet na taki zjazd ale teraz zbieram kase na kompa a jak ja zbieram kase to nawet sobie lizaka nie kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować