Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy model i obniżka cen Xboksa 360 już oficjalnie

42 postów w tym temacie

Zaitsev

Wcześniejsze pogłoski okazały się prawdziwe. Firma Microsoft ogłosiła dziś obniżenie ceny Xboksa 360 z 20-GB HDD w USA i Kanadzie o 50 USD. Chodzi o wyprzedanie starego modelu, aby zrobić miejsce dla nowego "premiuma", z 60-GB dyskiem twardym.

Przeczytaj cały tekst "Nowy model i obniżka cen Xboksa 360 już oficjalnie" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proszę - nie spodziewałem się, że Microsoft postanowi o stworzeniu kolejnej wersji swojego X360.

Tym razem akurat zrobili dobrze - dysk 60GB w konsoli to moim zdaniem bardzo dobra rzecz. Widać, że jednak zerknęli trochę na konkurencje - PeeS Trójki od samego początku miały dysk w konsoli i każdy posiadacz od razu miał miejsce na swoje rzeczy - zdjęcia, filmy, dema. W przypadku Xboxa 360 tak nie było - tylko wersja Premium oraz Elite były wyposażone w dysk twardy. Ciekaw jestem, kiedy ta wersja zadebiutuje w Europie oraz jaka jej będzie cena. Obecnie Premium kosztuje gdzieś w granicach 950-1000 zł, więc pewnie cena tej nowej wersji wyniesie gdzieś z 1200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super. Faktycznie to ułatwi tworzenie gier. 20 giga to trochę mało. :]

Na pewno będzie do kupienia osobno. To ja kupię elite. Myślałem że będzie coś lepszego. Ale i tak jest świetnie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 16:29, master matrox napisał:

Obecnie Premium kosztuje gdzieś w granicach 950-1000 zł, więc pewnie cena tej nowej
wersji wyniesie gdzieś z 1200 zł.


Nowy Premium będzie kosztował tyle co stary Premium przed obniżką. Czyli na polskie powinno to być 1000 złotych. Ale póki co, to nowy model i obniżka Europy nie dotyczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

''Super. Faktycznie to ułatwi tworzenie gier. 20 giga to trochę mało. :] ''

a co ma dysk do tworzenia gier? wiekszy dysk oznacza ze mozesz na nim wiecej materialow przetrzymywac a nie wieksze gry robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra nowina, tylko żeby u nas też staniała to cena by było znakomita, i pewnie bym się skusił, bo około 700,- jak przeliczając na nasze, to już super cena. No nic poczekamy, i zobaczymy jak u nas będzie, bo myślę nad kupnem konsolki, a w tej cenie to jak najbardziej mógł bym to sobie kupić :) bo tak obiektywnie patrząc każda konsolka czy to X czy PS3 obie mają super gry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 16:29, master matrox napisał:

Obecnie Premium kosztuje gdzieś w granicach 950-1000 zł, więc pewnie cena tej nowej
wersji wyniesie gdzieś z 1200 zł.


Myślę, że trochę mniej, ja za swoją wersję Elite kupioną w polskim sklepie dałem 1300zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować