Zaloguj się, aby obserwować  
Robek_009

Guilty Gear X2 Reload (temat ogólny)

25 postów w tym temacie

Gra jest EXTRA !!! Najlepiej gra mi się Sol''em, ale Bridget i tak jest najlepszy - to facet, więc dałem Y na końcu :) Najlepszego Insta-Killa ma Chipp Zanuf - taki duży pentagram się pojawia i wszystko szlag trafia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest bardzo dynamiczna, czasami aż za bardzo. Przechodziłem historię Sola Badguya, czy jakoś tak, wszystkich przeciwników pokonałem bez problemu, a I-no nie mogłem za nic pokonać. Bez pada lepiej się do tej gry na poważnie nie zabierać. Ale jako przerywnik między innymi produkcjami, sprawuje się doskonale.
PS. Dłuższego grania raczej nie wytrzyma klawiatura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 21:16, ShadowG napisał:

Gra jest bardzo dynamiczna, czasami aż za bardzo. Przechodziłem historię Sola Badguya, czy
jakoś tak, wszystkich przeciwników pokonałem bez problemu, a I-no nie mogłem za nic pokonać.
Bez pada lepiej się do tej gry na poważnie nie zabierać. Ale jako przerywnik między innymi
produkcjami, sprawuje się doskonale.
PS. Dłuższego grania raczej nie wytrzyma klawiatura.


A tak w ogóle na klawiaturze wykonanie jakieś specjalnego ciosu graniczy z cudem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jak dzisiaj kupiłem Cilicka z tą grą to trochę się przestraszyłem tego faceta który jest chyba opętany.
On ma takie puste oczy i... nie ma kręgosłupu!
A najlepiej gra mi się postaciami mroku takimi jak Venom itp.

PS. Click ma rację to jedna z najlepszych dwó wymiarowych bijatyk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 21:17, ShadowG napisał:

> Gra jest bardzo dynamiczna, czasami aż za bardzo. Przechodziłem historię Sola Badguya,
czy
> jakoś tak, wszystkich przeciwników pokonałem bez problemu, a I-no nie mogłem za nic pokonać.

> Bez pada lepiej się do tej gry na poważnie nie zabierać. Ale jako przerywnik między innymi

> produkcjami, sprawuje się doskonale.
> PS. Dłuższego grania raczej nie wytrzyma klawiatura.
>
>
A tak w ogóle na klawiaturze wykonanie jakieś specjalnego ciosu graniczy z cudem.



Dlaczego? Mnie udaje się zrobić nie raz specjalny cios!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 21:17, Robek 009 napisał:

Ja jak dzisiaj kupiłem Cilicka z tą grą to trochę się przestraszyłem tego faceta który jest
chyba opętany.
On ma takie puste oczy i... nie ma kręgosłupu!


Zappa ma wszystkie kości na miejscu, tylko trochę przez demona poprzestawiane, jak Story nim zrobisz to będzie opisywał co go boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sympatyczna gierka ;) Faust najfajniejszy koleś :D:D:D:D:D Pograjcie nim pare walk a będziecie śmiać się jak mało kiedy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 21:17, Robek 009 napisał:

Ja jak dzisiaj kupiłem Cilicka z tą grą to trochę się przestraszyłem tego faceta który jest
chyba opętany.
On ma takie puste oczy i... nie ma kręgosłupu!
A najlepiej gra mi się postaciami mroku takimi jak Venom itp.

PS. Click ma rację to jedna z najlepszych dwó wymiarowych bijatyk!

Moja ulubiona postać to I-no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja najbardziej lubię grać Ky Kiske. I uwielbiam oglądać komiksy z bohaterkami Guilty Gear - szczególnie z Jam i Millią.
Jaki to rodzaj komiksów, chyba nie muszę dodawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2006 o 22:42, Dark Demon napisał:

Ja najbardziej lubię (nie pamiętam dokładnej nazwy) Dizzy - taka dziewczyna w której zamieszkał
jakiś anioł i kostucha... czy jakoś tak... :D


O tak. Też bardzo lubię tą postać ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się ostatnio w tą gierke zagrywam.

mam kilka pytań

1. co to jest ten Burst?
2.jak moge wybrać 2 ścieżke w Story mode?(udało mi się przejśc kilkoma postaciami 2-3 ścieżki ale np. baiken nie moge wybrać 2 ścieżki)

aha....i jak dla mnie to na padzie się nie da grać...o wiele lepiej na klawiaturze ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Burst pokazuje ci gotowość do wykonania takiej drobnej sztuczki, że błyskasz na chwilkę i jak przeciwnik będzie blisko to może ci sie udać naładować tension na max. Osobiście wolę klawiaturę, a grywam Millą i Jam :).
To da sie wybrać scieżkę w story? Przeszedłem wszystkie i jakoś nie mogę wybrać innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej przypadł do gustu Slayer. Nawet sympatyczny z niego wampir :D Jak dla mnie jednym z lepszych jego ciosów jest "przytup", do tego ten wygląd, a''la średniowieczny szlachcic.
Druga z moich ulubionych postaci to Robo Ky. Rakiety, laser czy ta seria ciosów są dość dobre, choć przegrzewanie się może trochę przeszkodzić.
Mi szczerze powiedziawszy kiepsko wychodzą co lepsze kombosy w wolę raczej klawiaturę, gdyż na krzyżaku trudno jest wykonać kombinację typu: dół, prawo, dół, prawo...
Dodam jeszcze, że temat o grze powstał już [sam go założyłem ] http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=11679&u=20 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie (temat troszke zastygł ale co tam) Jest może jakaś polska strona gdzie są kombosy wypisane bo ja mam w grze inne klawisze do gry niż te które są podane gdy patrze w okienku z kombosami. Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 18:21, Baall napisał:

Mam pytanie (temat troszke zastygł ale co tam) Jest może jakaś polska strona gdzie są
kombosy wypisane bo ja mam w grze inne klawisze do gry niż te które są podane gdy patrze
w okienku z kombosami. Prosze o pomoc


www.guiltygear.pl -> wszystko czego dusza zapragnie o Guilty Gear, tylko trzeba sie zarejestrować
http://www.gamefaqs.com/console/ps2/file/921665/25196 -> dokładny opis całej gry, w tym ruchów wszystkich postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować