Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Piekielni bracia powracają - dołącz do Karczmy Diablo III i przystąp do walki!

16 postów w tym temacie

gram.pl

Nie ma wątpliwości, jaka gra, a właściwie jaka zapowiedź, wywołuje w ostatnich tygodniach najwięcej emocji. Blizzard uderzył po raz kolejny i - jak to ten wydawca ma w zwyczaju - od razu z przytupem! Gorączka związana z Diablo III trwa, więc i my idąc za głosem tłumu zdecydowaliśmy się jej poddać.

Przeczytaj cały tekst "Piekielni bracia powracają - dołącz do Karczmy Diablo III i przystąp do walki!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

redakcja[at]diablo3.gram.pl - po jakiego grzyba maskujecie adres email jak w kodzie jak wół macie ten sam adres z małpą ?! Niestety spam boty się na to nie nabierają :P . A żądnego skryptu do ukrywania emailów też nie zauważyłem, no chyba że coś przeoczyłem.

Co do nowej strony to logo mi się nie podoba :) Widać ono tez nie może się wyzwolić z blizzardowskiej klątwy grafiki ala WoW :P.

A jeżeli na stronie znajdzie się tyle informacji co o Diablo2 to z pewnością to będzie serwis często przeze mnie odwiedzany :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po lekturze tako newsa tak się zastanawiam kiedy będzie ten ''''dzień piekieł''''... xD
A tak poważnie to propozycja zdecydowanie nie dla mnie , po prostu nie mam na to czasu i jest jeszcze jeden malusieńki szczegół mianowicie prawie w ogóle nie interesuje się Diablo III , więc i tak nie nadawał bym się do takiej Karczmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

phi! serwis i tak szybko zdechnie smiercia naturalna... a ze nie ma rekaktorow - kogo to dziwi ? ten caly gramowy kolektyw jest g**** warty, ot Titan Quest, wchodze (bo niedawno zakupilem) i zero informacji, nawet drzewka nie opisane... szkoda miejsca na serverze na kolektywy ktore stoja w miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba niektórzy nie zrozumieli. Karczma diablo3 będzie oddzielną stroną. Karczma Diablo II nie zostanie usunięta, będą to 2 oddzielne strony, lecz mniej więcej prowadzone przez tych samych ludzi, oczywiście jeszcze ktoś dojdzie :-)

Życzę powodzenia, no i czekam na start!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam raczej do pracy się dostać nie będę próbował (za duży ze mnie leniuch ;)) ale czekam z niecierpliwością. Co jak co ale po przeżyciu wspaniałego roku z dwójeczką na BNie, kibicuje trójce z całych sił. A dzięki Karczmie będę mógł mieć najnowsze informacje, o najnowszym Diabełku, pod ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karczma Diablo 2 ostatnimi miesiącami świeciła pustkami, bo dopóki nie ogłoszono D3, tak naprawdę nic się kompletnie w świecie D2 nie działo. Dwa lata temu zrobiło się głośniej bo firma zaczęła zbierać sugestie co do nowego patcha. Wyszedł nowy patch 1.12 ale i tak nic praktycznie nie miał co było zebrane.

Karczma Diablo 2 istnieje już od 1999 roku. Od początku swego istnienia była czymś niezwykłym. Wielu z Was jeszcze w pieluchach latało, a Karczma się trzymała latami. Nadchodzi teraz nowa gra, nowe perspektywy, nowe możliwości, nowi ludzi oraz nowa redakcja. To będzie nowy początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie nowa karczma odniesie podobnie wielki sukces jak D2. Z niecierpliwością czekam aż prace ruszą pełną parą.
No i nie spodziewajcie się, że wszystkie informacje o grze będą tam zawarte już w pierwszym tygodniu po premierze, na to trzeba trochę więcej czasu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To czy ludzi będą odwiedzali karczmę i cz będzie się ona rozwijała zależy od fanów gry. Na początku strona ta nie powinna narzekać na braki odwiedzających graczy, no ale potem jak to potem, zainteresowanie może minąć :) (w co chyba wątpi większość ludzi). Bllizard tworzy grę prze bardzo długi czas, lecz gdy już coś stworzy to może tylko inkasować forsę ze sprzedaży:). Tak więc karczma D3 nie tylko gdy rozkręci się na dobre będzie znaną stronką o kolejnej grze z serii, ale utrzyma poziom za sprawą wiernych fanów, których nie może zabraknąć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować