Zaloguj się, aby obserwować  
szantor

Lineage - żenada i wstyd

8 postów w tym temacie

Kupiłem trzy dni temu Lineage razem z prepaidem.
Pograłem dwie godzinki.
... a teraz ...
od dwóch dni łącznie z dzisiajszym między 19.00 a 22.32 nie mogę się połączyć.
Pokazuje mi serwery i ich pingi ale dalej mnie nie puszcza. Kumpel ma podobnie ....

... Powinni wrócić kase albo przedłużyć abonament za brak możliwości grania.
... co z ich kilku serweró jak każdy pełny albo ma lagi ... tak jak Teaon po godzinie 16-tej.

Pewnie se pogram ale dopiero rano .... MOŻE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary no coz moge Ci tylko powiedziec, ze na WoW''ie portugalczycy nie mogli grac przez 2 miesiace na ich ulubionych serwerach ( tam gdzie przewaga ich ziomkow byla najwieksza ) Ale co oni mogli biedni zrobic ? Blizz nic na to nie poradzil, nie zwrocil im zadnych darmowych dni itd. Poprostu musisz to przebolec, ich nie interesuje ze jakas jednostka ma problemy z netem. Gdyby polowa Polski miala taki problem, jak w przypadku NEO --->WoW Telia ---> Blizzard, to moze wtedy by tworcy gry w jakis sposob zareagowali... No coz jedynie co mozesz zrobic to przeczekac i przebolec strate paru dni, nic na to nie poradzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobrze Ci mówić ....:-).... kupiłem grę żeby grać a nie żeby czekać ...
przed chwilą się zalogowałem i ..... jakieś 3 minuty zajęło mi przejście dwóch kroków.

A pretensje są słuszne, w końcu przecież zapłaciłem za granie na ich serwerze.

Jak kupiłbyś samochód w salonie a potem paliwo z wodą i nie mógłbyś jeździć to co ... nie miałbyś pretensji do kogoś ?

:-(((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale wina pewnie nie leży po ich stronie.

PS. Jakbym kupił samochód i paliwo "ochrzczone" to miałbym pretensje do sprzedawcy paliwa a nie samochodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj (a raczej wczoraj - 20.01) popołudniu i wieczorem mieli problemy z serwerami, były starszne lagi, ale już jest wszystko ok. Czytajcie newsy na głównej stronie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to spróbujcie sobie teraz pograć... owszem można się zalogować ale grać się nie da.
.... a łącze mam 1 mb i .... nie na tepsie ...

a co do chrzszonego paliwa i samochodu ...

samochód - czyli gra jest spoko .....
ale serwerki i ich przepustowość to lipa a prepaid jest płacony za łącze więc pretensje do plaync.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą wbiłem na serwer. Nawet najmniejszego laga nie było. Mam łącze 1mb lan. Mój kumpel na NEO 128 też bez lagów. Pretensje miej do swojego ISP a nie NCSoftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od początku gram bezproblemowo - czasem problem z wbiciem na Teona bo pełny ale to kosztuje kilka minut cierpliwosci i wklepywania hasła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować