Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3: Nowy dodatek do Wiilota - Wii MotionPlus

16 postów w tym temacie

Zaitsev

Wiilot, choć bardzo dobrze zaprojektowany, to i tak nie do końca radzi sobie z idealnym odtwarzaniem ruchów gracza. Dlatego też Nintendo zapowiedziało wypuszczenie Wii MotionPlus, dodatku poprawiającego dokładność czujników zmiany położenia.

Przeczytaj cały tekst "E3: Nowy dodatek do Wiilota - Wii MotionPlus" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dość to "szczere" ze strony Nintendo, aż niepodobne do tradycji firmy. :( Cóż, zobaczymy, do czego toto będzie w ogóle potrzebne i jakie będą koszta zakupu. Ja póki co cieszę się klasycznym Wiilotem i na jego czułość nie narzekam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Się nie przejmuję bo Wii nie mam, kupić w najbliższym czasie też nie zamierzam. A to co widzę to następny sposób na wyciągnięcie forsy od nabywców. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej nie musicie kupować nowego kontrolera żeby mieć rumble nie? Ha ha ha.

> A gdzie w takim razie podepniemy teraz Nunchucka?
Wyraźnie widać, że na dole jest zaślepka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obeejrzałem konferencję Nintendo na E3 - ale lamerzy z tych szefów, nawet nie trenowali do tej prezentacji.

A sam WM+ wygląda mi na dobrą okazję do wyciągnięcia trochę kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He he... he... HEHEHEH! No i kto mi powie że się "nie spodziewał"? :) W kwestii ad-one do swojego hardwearu Nintendo jest absolutnym i bezapelacyjnym mistrzem ;) tylko trudno stwierdzić czy to dobrze czy źle... bo w końcu "dlaczego nie było tak od razu?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darmowe silikonowe nakładki. Ale nie w POLSCE bo polski oficjalny dystrybutor to .... nie będę sie wyrażał i mimo że minął rok nadal do Polski zamówić nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 11:26, Zefir napisał:

Darmowe silikonowe nakładki. Ale nie w POLSCE bo polski oficjalny dystrybutor to ....
nie będę sie wyrażał i mimo że minął rok nadal do Polski zamówić nie można.


Racja ten lukas toys to żal....... Już to kiedys pisałem gdyby w polsce sie cos zmienilo i Playstationowe klapki spadły z oczu polakom i przekonali sie w koncu do nintendo to bylo by lepiej. Nintendo zrobiloby w Polsce swój oddział i gry np na wii były by po Polsku. Było by lepiej z grami (dostępnosc) i cena byla by bardziej ludzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak a propo ... chodzą słuchy że ten dodatek będzie za darmo. Co prawda znowu nie w Polsce. Ale się zmądrzyłem. Mam rodzinę w Kanadzie to sie zamówi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować