Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3: Rock Band 2 - ciepłe informacje i lista utworów

13 postów w tym temacie

Zaitsev

Na minionej prezentacji Microsoftu obecne były zarówno studio Harmonix jak i RedOctane. Ale to właśnie Harmonix sypnęło pokaźną dawkę szczegółów dotyczących ich kolejnej gry - Rock Band. W tym także pełną listę utworów.

Przeczytaj cały tekst "E3: Rock Band 2 - ciepłe informacje i lista utworów" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Master Exploder w tej grze? Troche mi to nie pasuje. Sam Rock Band mało mnie interesuje, ale za to utwory tak, bo po przemierze pewnie pojawią się ich wersje do FoFa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w europie pewnie też będzie z poślizgiem, nie mówiąc już o polsce... no ale zawsze będzie można sobie zaimportować :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He, Tencious D Rośnie w siłę :P Najpierw "The Metal" w GH3 teraz "Master Exploder" :P Ogólnie lista zajefajna. Szczególnie podoba mi się, że wreszcie twórcy gier(nie licząc Neversoftu i gier z serii Tony Hawk''s) Docenili The Offspring i Jimmy eat world:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lista utworów rozwala. Mnie przede wszystkim cieszy Mastodon (niesamowota kapela, choć akurat wolałbym, żeby wzięli coś z płyty Blood Mountain) i Dream Theater (tutaj też dobór utworu średnio mi się podoba, ale w sumie rozumiem - trzeba było wziąć coś krótszego niż 8 minut :P). Poza tym z jednej strony Rush, Tethro Tull, Bob Dylan i Testament, a z drugiej takie chiciory jak "Eye of the Tiger", "Everlong" czy "Let There Be Rock". Będzie się działo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alanis, Beck (:D), Elvis Costello, Interpol, Modest Mouse, Sonic Youth i wiele innych fajnych wykonawców, zapowiada się super gra :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co? Piosenki z RB1 można będzie skopiować na dysk? No i TO jest coś, mam RB1 i RB2 kiedyś na sto procent kupię, a jedynkę sprzedam uprzednio kopiując songi :D i w sumie 80 utworów i kolejne 20 w necie za darmola. Grzech, po prostu GRZECH nie kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować