Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gala Statuetek Innosa 2008 zakończona!

8 postów w tym temacie

xardas102 ma rację. KaligulaEmperor jeśli chodzi ci o to, że nagrodę dostał jakiś moderator (nie wiem może dostał) to nie oznacza to, że jest on od Tawerny. Na forum każdy może stać się modem, nawet Ty. wystarczy tylko się zarejestrować, pilnie śledzić każdy temat pomagać userom, a ktoś z góry Cię zauważy i powierzy to stanowisko. Wtedy na pewno będziesz miał szansę w przyszłym roku zdobyć nagrodę. Jeszcze dodam tylko, że sam IsentoR (admin) podkreślał, że na niego i innych z ekipy głosować nie wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 17:27, krzysiek-xxx napisał:

xardas102 ma rację. KaligulaEmperor jeśli chodzi ci o to, że nagrodę dostał jakiś moderator
(nie wiem może dostał) to nie oznacza to, że jest on od Tawerny. Na forum każdy może
stać się modem, nawet Ty. wystarczy tylko się zarejestrować, pilnie śledzić każdy temat
pomagać userom, a ktoś z góry Cię zauważy i powierzy to stanowisko. Wtedy na pewno będziesz
miał szansę w przyszłym roku zdobyć nagrodę. Jeszcze dodam tylko, że sam IsentoR (admin)
podkreślał, że na niego i innych z ekipy głosować nie wolno.


1. ktos musial wyjsc z takim pomyslem - zapewne administracja, albo ogolnie wladze serwisu - znaczy sa w to zamieszani ;)

2. nagrody i tak pozostaja w spolecznosci gothic.gram.pl, wiec co zwyklego usera gram.pl (bez zadnych podzialow na kolektywy) to obchodzi ?

3. fajnie ze "kazdy moze przystapic" ale taki zwykly user gram.pl bedzie musial poswiecic sporo czasu na to aby sobie wyrobic miejsce w gothic.gram.pl - jakby nie patrzec jest to spolecznosc ze stazem i dosc hermetyczna (ciezko dolaczyc do grona ktore sie nawzajem bardzo dobrze zna). "Kazdy moze stac sie modem" - nie rozsmieszaj mnie ;) po dluzszym czasie na kazdym forum klaruje sie grono "pewnych" moderatorow - zaufanych itp - nowicjusz nie ma szans :)

4. tylko winni sie tlumcza (joke)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego w tym roku odbyły się losowania nagród wśród osób nominujących i głosujących. Aby wziąć udział w losowaniu wystarczyło założyć konto i napisać post. Naprawdę trudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej sam długo zagrywałem się w Gothica i wiedziałem sporo na jego temat ale do tej pory wszystko wyparowało. Nigdy nie zaglądałem do Tawerny może czas zacząć. A no i oczywiście trzeba pogratulować zwycięzcom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować