Zaloguj się, aby obserwować  
Budep

Runes of Magic - MMORPG

1851 postów w tym temacie

Niemiecka produkcja Runes of Magic zapowiada się nieźle. Będzie to MMORPG całkowicie darmowy. Narazie trwają beta-testy , do których można się zapisywać.

"Gracz do dyspozycji otrzyma sześć klas: warrior, scout, rogue, mage, cleric i knight, przy czym można łączyć dwie klasy jednocześnie, co daje w sumie 36 różnych klas. Do wykonania jest ponad 600 questów, gracze będą mogli kupować domy, mounty, a także zbierać sety przedmiotów. Dostępne będą profesje podobne do tych z WoW."

Jak na darmową produkcję , zapowiada się bardzo smakowicie.

www.runesofmagic.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 20:07, Peres1000 napisał:

No nawet... ale WoW-a nie zdoła przebić ale czego można się spodziewać po darmowych MMORPG
:P


Łał że nie przebije , ale to może być najleszpy darmowy MMORPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 15:11, Budep napisał:

> No nawet... ale WoW-a nie zdoła przebić ale czego można się spodziewać po darmowych
MMORPG
> :P

Łał że nie przebije , ale to może być najleszpy darmowy MMORPG.


No może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 15:11, Budep napisał:

Łał że nie przebije , ale to może być najleszpy darmowy MMORPG.


To samo mówili o Rohan Online zanim wyszedł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Fumiko

Może Rohan Online wydawał się być dobrą grą, lecz jak już gracze w nią zagrali nieco zmienili zdanie o grze, ale według mnie w przypadku Runes Of Magic tak nie będzie...

Runes Of magic Ma grafikę jak w WoWie, bronie i inne przedmioty podobnie wyglądają a przecież wiemy że WoW liczy Miliony graczy, a Runes Of Magic będzie takim darmowym ale nie lepszym WoW''em, więc nie sądzę że ludziom się ta gra nie spodoba (takie jest moje zdanie,).

Moją być jeszcze 2 nowe klasy i ciekawe jakie one będą o_O myślę że przydała by się tam klasa która potrafi przyzywać/oswajać zwierzęta i inne stwory, mam nadzieję że, klasa (ang) Scout będzie miała taką umiejętność :) na taką grę właśnie czekam :) bo moje ulubione klasy w Wowie to Paladyn I hunter, I jak byłem na Polskiej stronie pośwęconej tej grze to były przetłumaczone na Polskie klasy więc zamiast Scout''a był Łowca, więc może jest szansa że, w grze pojawi się Hunter jak w Wowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 19:45, DarkMessiah123 napisał:

Moją być jeszcze 2 nowe klasy i ciekawe jakie one będą o_O myślę że przydała by się tam
klasa która potrafi przyzywać/oswajać zwierzęta i inne stwory, mam nadzieję że, klasa
(ang) Scout będzie miała taką umiejętność :) na taką grę właśnie czekam :) bo moje ulubione
klasy w Wowie to Paladyn I hunter, I jak byłem na Polskiej stronie pośwęconej tej grze
to były przetłumaczone na Polskie klasy więc zamiast Scout''a był Łowca, więc może jest
szansa że, w grze pojawi się Hunter jak w Wowie :)


wszystko jest w FAQ
1. it seems that those two classes are going to be a Druid and a Tarot Dancer

wszystko jest tutaj http://forum.runesofmagic.com/showthread.php?t=742

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie załapałem się na bete, ale czekam na finalną wersje - na pewno zagram.
Jestem za to ucieszony, ze bedzie nowa klasa - druid :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 12:43, DarkMessiah123 napisał:

Wiecie kiedy będzie można pobrać Runes Of Magic? czekam od rana a przecież już jest 28?


Beta będzie zamknięta, ale nie wiadomo, kiedy będzie można ściągnąć grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 12:54, Budep napisał:

Beta będzie zamknięta, ale nie wiadomo, kiedy będzie można ściągnąć grę.


"You can find us starting on Thursday at 9:00, in hall 5, booth number A-10.
Don''t miss it!" coś takiego tam piszę, a ja czekam od mniej więcej 9:00 i nic jeszcze jej nie ma :/ (aha i to miało być 28 sierpnia),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 12:57, DarkMessiah123 napisał:

"You can find us starting on Thursday at 9:00, in hall 5, booth number A-10.
Don''t miss it!" coś takiego tam piszę, a ja czekam od mniej więcej 9:00 i nic jeszcze
jej nie ma :/ (aha i to miało być 28 sierpnia),

info Ci się pomyliły :D to dotyczy Games Convention i miejsce gdzie się roztawili :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 13:12, Budep napisał:

Kiedy będzie można wreszcie spróbować bete? Pisze, że jestem do bety zarejestrowany,
a gry ściągnąć nie moge..

Jak dostaniesz closed beta keya to sobie spróbujesz... :P - czekać do open bety w przeciwnym wypadku , a ściąganie na zaś jest trochę bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trza ozywic ten temat panowie ;]
Jutro rozpoczyna sie Closed Beta 3 w ktorej bierze udzial 30000 osob... Mam swoj klucz takze jak uda mi sie jutro zagrac to opowiem wam czy to nastepny wielki grind czy gra nastawiona na questowanie ( z tego co czytalem z opini betatesterow to zeczywiscie chodzi tam glownie o questowanie).
Osobiscie wiaze z tym tytulem wielkie nadzieje, mam nadzieje ze sie nie zawiode :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

również otrzymałem klucz do bety :) "pacze" sciągnięte, toteż jutro może uda mi się zagrać i ocenić po krótce ów tyuł, również mam nadzieje, że ten tytuł nie zawiedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować