Zaloguj się, aby obserwować  
Budep

Runes of Magic - MMORPG

1851 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2008 o 16:25, Budep napisał:

Ja na noc włączę download. Ktos miał okazje zagrac? Jak jest? :D

ja włączyłem ściąganie o 7:00, skończyło ściągać ok 18, i potem patchowało do 21 :P
Ale zagrałem już trochę, (8lvl magiem), nawet fajna gierka. Troche (imo) do wowa podobne
Tyle że strasznie dużo nieprzetłumaczonych rzeczy jest, kilka skilli ma opis po chińsku, wszystkie daily questy maja chińskie nazwy, niektóre NPCe, moby w dungeonach, niektóre komunikaty (w stylu ''already looted'' tyle ze po chińsku :P), nazwy rzeczy do zbierania(tj złoża, roślinki, pieńki) ale po zebraniu już są po angielsku (w inventory), niektóre okienka, mam nadzieję że to dokończą bo może czasem przeszkadzać/denerwować :D

Jak na razie jedyny minus jaki widzę, to mało skilli (zwykle w mmokach sa 2-3 skille co 2-4lvle, a tu mamy 1 co 4lv) i skillpointy (które pakujemy w skille) -> nigdy tego nie lubiłem :p

No i staty (str, int, itp) same się dodają (to akurat lubię :P)

PS na wszelki wypadek: nikt nie widział, żebym coś pisał, prawda? :P NDA-> jeszcze mnie zamkną xD
http://www.i-slownik.pl/1,990,nda.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm dziwne bo grę tworzą Niemcy wiec skąd ten chiński?:> No i drugie pytanko czy gra wydaje się ciekawsza niż inne darmowe MMO typu Rohan czy Cabal?Bo bardzo jestem ciekawy czy produkcja okaże się lepsza czy będzie tak jak miało to miejsce w przypadku Rohan online czyli duże zainteresowanie ale gra była lekko mówiąc denna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe bo wszelkie linki podawane są do stron niemieckich a nawet akcent kolesia na filmiku prezentującym grę jest niemiecki. No ale nie będę polemizować w tak błahej sprawie przecież. No i nadal czekam na pierwsze wrażenia uczestników bety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

póki co wrażenia jak najbardziej pozytywne, zwiedziłem dopiero małą część mapy, ale otoczenie jest zbliżone do wowa ;) no te krzaczki troszkę przeszkadzają ,ale ogółem pierwsze wrażenia 8/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje wrażenia jak na razie (nie licząc malej ilości skilli) są, jak zawsze w nowym MMORPGu, dobre :P
Ciekawe tylko czy równie szybko się zmienią na mniej pozytywne, ale mam nadzieję że nie (i nie skończy się na grindzie ;d)

jeśli do (prawie)końca będzie się grać a nie ''expic'' jak to zwykle bywa, i wrzucą więcej skilli (bo nudno trochę ciągle 1 skill puszczać :d) to dam nawet 9+/10, jeśli skończy się na grindzie 10000 mobów na level to spadnie mi co najmniej do 6/10. No i ofc nie będzie czegoś takiego, że w item mallu kupimy ''GM items'' (w stylu gosciu na 1lvlu ma hiper miecz i pancerz, że sobie expi na mobach na 100) :P
Ofc jako darmowego MMOka :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest tu ktoś, kto chciałby zagrać w CB, ale nie ma konta/klucza? Mogę pożyczyć moje, i tak nie będę grał aż do OB, żeby nie przechodzić gry od nowa po wipe :P
Jak tak to napisać tu jakiś kontakt (mail/gg) lub wysłać mi m@ila hantaoma.kot (a) gmail (kropek) com (najlepiej tu napisać, że ktoś wysłał xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 18:49, GrooG napisał:

Czy jest tu ktoś, kto chciałby zagrać w CB, ale nie ma konta/klucza? Mogę pożyczyć moje,
i tak nie będę grał aż do OB, żeby nie przechodzić gry od nowa po wipe :P
Jak tak to napisać tu jakiś kontakt (mail/gg) lub wysłać mi m@ila hantaoma.kot (a) gmail
(kropek) com (najlepiej tu napisać, że ktoś wysłał xD)


Proszę, opisz jakąś grę. Czy to grind? Czy jest fajny crafting? Są raidy? Współpraca? Dużo questów? Jak z hausingiem, opisz coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 18:54, Budep napisał:

Czy to grind?

Mam dopiero 18lvl, ale jak narazie grindu (tj siedze i tluke 1000 mobów, żeby nabić lvl :P) nie miałem, głównie questy (zbierz takie kwiatki, rozwal moby, wydrop itemy z mobów i to co zwykle)

>Czy jest fajny crafting?
Nie próbowałem, jako że ma być wipe to raczej mało kto się tym na poważnie zajmuje bo cholernie dużo materiałów trzeba xD

Dnia 17.11.2008 o 18:54, Budep napisał:

Są raidy? Współpraca?

raidy nie wiem, mialem 2 party jak narazie, raz na mini-bossa do questa i raz jakąś inste z Niemcami robiłem.
Ale ogólnie preferuje solo, chyba że gdzieś trzeba mieć party, więc nie wiem.

>Dużo questów?
całkiem sporo :P cala armia daily questów (tzn repetable, dają dużo expa i jakieś itemy nie wiem do czego :P, ale można zrobić tylko 10 dziennie) i też sporo zwykłych.
Na stronce napisali, że mają już ponad 600 questów, i jakiś główny story-line i serie questów.

>Jak z hausingiem
Mam tylko skrzynkę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 19:11, GrooG napisał:

> Czy to grind?
Mam dopiero 18lvl, ale jak narazie grindu (tj siedze i tluke 1000 mobów, żeby nabić lvl
:P) nie miałem, głównie questy (zbierz takie kwiatki, rozwal moby, wydrop itemy z mobów
i to co zwykle)

>Czy jest fajny crafting?
Nie próbowałem, jako że ma być wipe to raczej mało kto się tym na poważnie zajmuje bo
cholernie dużo materiałów trzeba xD

> Są raidy? Współpraca?
raidy nie wiem, mialem 2 party jak narazie, raz na mini-bossa do questa i raz jakąś inste
z Niemcami robiłem.
Ale ogólnie preferuje solo, chyba że gdzieś trzeba mieć party, więc nie wiem.

>Dużo questów?
całkiem sporo :P cala armia daily questów (tzn repetable, dają dużo expa i jakieś itemy
nie wiem do czego :P, ale można zrobić tylko 10 dziennie) i też sporo zwykłych.
Na stronce napisali, że mają już ponad 600 questów, i jakiś główny story-line i serie
questów.

>Jak z hausingiem
Mam tylko skrzynkę xD



Prawie nic nie wiesz, ale dobra xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 19:50, Budep napisał:

Prawie nic nie wiesz, ale dobra xD

Pisałem przecież, że nie zagłębiałem się bardziej do gry, żebym mógł normalnie pograć jak już wyjdzie, a nie tłuc przez miesiąc znowu to samo :P
Poza tym NDA zabrania mówienia o grze czegokolwiek :P

Chcesz sam zobaczyć jak się gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra niezwykle mi się podoba, system tych wszystkich ,,craftingów'''', ładna grafika, sporo questów, po prostu jest tu co robić. Trochę chwilowo przestałem grać, bo skoro 15 grudnia beta otwarta to postacie z zamkniętej zostaną chyba usunięte, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować