Zaloguj się, aby obserwować  
Budep

Runes of Magic - MMORPG

1851 postów w tym temacie

Dnia 05.06.2009 o 17:51, tomoliop napisał:

> > > Jak wystawiać przedmioty na aukcje?
> >
> > A spróbowałeś? Czy nie wiesz i tak po prostu się pytasz? Nie wierzę, że nie
umiałbyś
>
> > wystawić przedmiotu na aukcji w tej grze, pewnie nawet nie byłeś w AH...
>
> Co się plujesz człowieku nie można się spytać??? A na marginesie to gram w to dopiero

> trzy dni więc nie muszę wszystkiego wiedzieć.
>
Ale to już nie pierwsze twoje takie pytanie, na które sobie sam mógłbyś z łatwością odpowiedzieć
czytając strony czy chociażby pomoc w grze...


Tak samo ty mógłbyś mi już dawno odpowiedzieć a nie udajesz mądrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2009 o 17:08, Lazil napisał:

Mam pytanie odnośnie instalki gry, otóż czy na oficjalnej stronie ten klient gry jest
już spatchowany do najnowszej wersji, czy dodatkowo poza tymi ponad 3 gb, jest potrzeba
zasysać inne łaty ?


Niestety trzeba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o tej gramowej gildi? Wszyscy z gramu, a? Mogło by być to nawet fajne, ale gra mało ludzi i chyba żadko, mam racje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 19:14, Budep napisał:

Co myślicie o tej gramowej gildi? Wszyscy z gramu, a? Mogło by być to nawet fajne, ale
gra mało ludzi i chyba żadko, mam racje?


Nie za bardzo, myślę, że sporo osób ma już gildię, w której rozwój się angażowało i raczej nie chciało by jej zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 19:14, Budep napisał:

Co myślicie o tej gramowej gildi? Wszyscy z gramu, a? Mogło by być to nawet fajne, ale
gra mało ludzi i chyba żadko, mam racje?


Ja byłbym za. Jestem w gildi, ale wiekszość członków jest zawsze offline, a reszta nie jest skora do pomocy. Choć może sam nie jestem w odpowiednich porach w grze (w tygodniu jedynie między 21-23, w weekendy - do oporu). Sam w miarę możliwości mogę pomagać nowym graczom (mam obecnie knighta lvl 23/ priesta lvl 18). Myślę, że największy fun jest wtedy gdy gra się razem, a nie na maxa leveluje swoja postać... w końcu to MMO.

A właściwie - jak kto zaczyna, może ze mna sie skontaktować, nick w grze: Marszczywor (nie pytajcie skąd nazwa taka), gram na serwerze Siochain.. także jak jakieś questy dla ludzi do lvl 15 powinienem dać rade, a i może razem jakis entów ubijemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie dwa pytanka:
1. Jak instalować addony? Bo tam nie ma falderu specjalnego do addonow tak jak w wowie...
2. Jak lewelować primary class?
Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2009 o 14:29, Markush napisał:

Takie dwa pytanka:
1. Jak instalować addony? Bo tam nie ma falderu specjalnego do addonow tak jak w wowie...
2. Jak lewelować primary class?
Z góry dzięki.


1. W Folderze Inerface zrób folder Addons i tam je wrzucaj.
2. Hę?!?! Normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.06.2009 o 15:40, tomoliop napisał:

1. W Folderze Inerface zrób folder Addons i tam je wrzucaj.

Fajnie, a jeśli nie mam foderu Interface... to mam zrobic też ten folder?

Dnia 08.06.2009 o 15:40, tomoliop napisał:

2. Hę?!?! Normalnie?

O nie, ja to dzisiaj jestem kompletnie niekontaktujący. Chodziło mi o drugą klase. Bosh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2009 o 15:48, Markush napisał:


> 1. W Folderze Inerface zrób folder Addons i tam je wrzucaj.
Fajnie, a jeśli nie mam foderu Interface... to mam zrobic też ten folder?
> 2. Hę?!?! Normalnie?
O nie, ja to dzisiaj jestem kompletnie niekontaktujący. Chodziło mi o drugą klase. Bosh

1.To chyba też musisz go stworzyć, nie pamiętam.
2. W domu przełączasz klasy. Skutecznym sposobem jest zrobienie questa na podstawowej klasie i odebranie nagrody na drugiej, jednakże różnica poziomów nie może być większa niż 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko: ile czasu zajmuje w tej grze zdobycie max poziomu, najlepiej dla obu klas, grając po 2-3h dziennie i nie olewając profesji ;] ? Właśnie ściągam sobie RoM i się trochę tym tematem zainteresowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2009 o 10:38, drblase napisał:

Pytanko: ile czasu zajmuje w tej grze zdobycie max poziomu, najlepiej dla obu klas, grając
po 2-3h dziennie i nie olewając profesji ;] ? Właśnie ściągam sobie RoM i się trochę
tym tematem zainteresowałem.

To już zależy od Twojego poziomu "hardkor meter" : P. Według mnie te 2-3h dziennie na tą grę to mało. Dajmy na to, że idziesz z jakąś grupą ubić jakiegoś bossa. Czasami na jego respawn czeka się ~40min+. Wykonywanie questów, bieganie z jednego końca mapy do drugiego. Nie mówiąc już o drugiej klasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Sam mam tyle czasu mniej więcej na granie i wystarcza na zrobienie 6-8 daily questów i z jednego wziętego od NPC. Gram około miesiąca i mam 24lvl knight/18 lvl priest... nie wyobrażam sobie nawet, że kiedyś dobije do 50 lvl i to dwoma klasami !! Ale grę polecam, jest super. Dużo ludzi gra, chętnie zbierają sie w party, żeby jakieś trudniejsze questy robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2009 o 14:31, BluesBoy napisał:

Gram około miesiąca i mam 24lvl knight/18 lvl priest...

Jeśli o mnie chodzi to w niecały tydzień udało mi się zrobić 28 Rouge/12 Priest : ). Gram jedynie wieczorami.

PS: Teraz przerzuciłem się na Mage/Priest. Temat oklepany, ale rzeczywiście to połączenie ownuje :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc .Hmm no cóż ciut to zniechęcające, ale ... i tak spróbuje, wierzę że się wciągnę :]. Co do czekania na bossów to w tym przypadku mam doświadczenie z silkroad''a to chyba dam radę :]. Polecacie jakiś konkretny serwer ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2009 o 14:57, drblase napisał:

Polecacie jakiś konkretny serwer ?

Sam gram na serwerze Siochain <chyba tak to leciało>. Podobno jest tam sporo naszych rodaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2009 o 10:38, drblase napisał:

Pytanko: ile czasu zajmuje w tej grze zdobycie max poziomu, najlepiej dla obu klas, grając
po 2-3h dziennie i nie olewając profesji ;] ? Właśnie ściągam sobie RoM i się trochę
tym tematem zainteresowałem.


Na xfire mam 204 godziny, a mam 50/46. 70% tego czasu to zdobywanie doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2009 o 14:57, drblase napisał:

Dzięki za pomoc .Hmm no cóż ciut to zniechęcające, ale ... i tak spróbuje, wierzę że
się wciągnę :]. Co do czekania na bossów to w tym przypadku mam doświadczenie z silkroad''a
to chyba dam radę :]. Polecacie jakiś konkretny serwer ?


Ja też gram na Siochain. Polaków dużo, ale nie wiem czy to dobrze, czy źle... Są różni ludzie, najbardziej uczynni są Holendrzy (jakoś tak trafiam, że ktoś pomoże i spytam skąd - to zawsze z Holandii).

Mój nick w grze to Marszczywor - jak bedziesz chciał pomocy to napisz. Przyjaciół się szuka/dodaje po wciśnięciu litery "o" na klawiaturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2009 o 16:47, BluesBoy napisał:

Ja też gram na Siochain. Polaków dużo, ale nie wiem czy to dobrze, czy źle... Są różni
ludzie, najbardziej uczynni są Holendrzy (jakoś tak trafiam, że ktoś pomoże i spytam
skąd - to zawsze z Holandii).

Mój nick w grze to Marszczywor - jak bedziesz chciał pomocy to napisz. Przyjaciół się
szuka/dodaje po wciśnięciu litery "o" na klawiaturze


Będę pamiętał. Chwilowo i tak grał za dużo nie będę, a nawet wcale bo sesja się zbliża ;p. Chcę tylko ogólnie zapoznać się z grą- zobaczyć jak to mniej więcej wygląda i jak się gra, a zabawa zacznie się za ok 3 tygodnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem mały. A właściwie nie ja, tylko mój kolega. Otóż kiedy włączy... wróć, kiedy chce włączyć RoMa, to wyskakuje ten mały prostokącik "ClientUpdate.exe" który się nie ładuje, tylko tak sobie jest przez cały czas, kolega czekał kilka godzin na zniknięcie tego i nic. Poradziłem mu zrobić reinstal, pomogło, ale tylko na pierwsze włączenie, jak chciał włączyć później znowu tak było. A z resztą teraz to nawet reinstal nie pomaga.
Moze wiecie co by pomogło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować