Zaloguj się, aby obserwować  
Budep

Runes of Magic - MMORPG

1851 postów w tym temacie

Wiedziałem, ze tak będzie... no ale to w końcu gram.pl

Dnia 22.06.2009 o 13:52, tomoliop napisał:

Pora wyśmiać twoje żałosne argumenty:

Zabawnie to zabrzmiało :)

Dnia 22.06.2009 o 13:52, tomoliop napisał:

- jak to nie jest plagiat wowa? może nie do końca plagiat, ale prawie


Wow jest ciekawszy, jednak bardziej wciąga i w ogóle pod każdym względem jest lepszy.

Dnia 22.06.2009 o 13:52, tomoliop napisał:

- system 2 klas jest bardzo fajny i questów starcza prawie też na drugą klasę


Właśnie: "prawie", dzięki czemu/przez co te kilka leweli trzeba farmić

Dnia 22.06.2009 o 13:52, tomoliop napisał:

- a właśnie, że tajwańszczyzną nie czuć i to w ogóle


A jednak. Ta czcionka typowa dla azjackich/azjatyjskich... kur.. gier robionych w Azji, te wszystkie IMO beznadziejne zawijasy i mało schludne ramki, oraz te zmyśle zbroje z milionami kolców (kolcy?) na naramach.

Dnia 22.06.2009 o 13:52, tomoliop napisał:

- craftowanie chyba nigdzie nie jest ciekawe... a że wolne - realne:P


W wowie np. lubiłem craftować, a tutaj nie. Hehe realne... to ty łazisz po lesie i łupiesz drzewko toporkiem, żeby sobie lvl nabić?... ekhm, ekhm, zakończmy wątek humorystyczny.

Dnia 22.06.2009 o 13:52, tomoliop napisał:

- i dobrze, że można mieć wszystkie profesje


Dobrze? No nie wiem, czy ograniczona możliwość zarobienia na "robótkach ręcznych" jest plusem.

Dnia 22.06.2009 o 13:52, tomoliop napisał:

- lol?


No co, odinstalowuje sie szybko. xD

Dnia 22.06.2009 o 13:52, tomoliop napisał:


I w ogóle to ocena 8 jak najbardziej.


Może dla ciebie, dla mnie 4 to i tak za dużo.

Budep - Jakim znowu fanbojstwem? Ja o PW wspomniałem tylko raz, poza tym wcale w to nie gram.
A co do tego, ze kolega chciał poznać obiektywną opinie, no to przecież wiesz chyba, że ja to napisałem głównie po to aby cię zdenerwować, ale też po to aby 1096 wiedział, że nie wszyscy tą grę tylko chwalą, a ma też kilku "wrogów" tak jak ty Budepie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 14:20, Markush napisał:

Wiedziałem, ze tak będzie... no ale to w końcu gram.pl
> Pora wyśmiać twoje żałosne argumenty:
Zabawnie to zabrzmiało :)
> - jak to nie jest plagiat wowa? może nie do końca plagiat, ale prawie

Wow jest ciekawszy, jednak bardziej wciąga i w ogóle pod każdym względem jest lepszy.


Haha. To znaczy, że jak coś jest bardzo podobne, wręcz identyczne, ale gorsze to nie plagiat?

Dnia 22.06.2009 o 14:20, Markush napisał:

> - system 2 klas jest bardzo fajny i questów starcza prawie też na drugą klasę

Właśnie: "prawie", dzięki czemu/przez co te kilka leweli trzeba farmić


No i co? W innych MMO nie ma tylu questów.

Dnia 22.06.2009 o 14:20, Markush napisał:

> - a właśnie, że tajwańszczyzną nie czuć i to w ogóle

A jednak. Ta czcionka typowa dla azjackich/azjatyjskich... kur.. gier robionych w Azji,
te wszystkie IMO beznadziejne zawijasy i mało schludne ramki, oraz te zmyśle zbroje z
milionami kolców (kolcy?) na naramach.


Przecież te tabele i inne ustrosjtwa są ściągnięte z WoW''a, więc WTF?

Dnia 22.06.2009 o 14:20, Markush napisał:

> - craftowanie chyba nigdzie nie jest ciekawe... a że wolne - realne:P

W wowie np. lubiłem craftować, a tutaj nie. Hehe realne... to ty łazisz po lesie i łupiesz
drzewko toporkiem, żeby sobie lvl nabić?... ekhm, ekhm, zakończmy wątek humorystyczny.


Nikt Ci nie każe tutaj craftować, a trzeba Ci chyba uświadomić, że RoM to DARMOWY MMORPG i dobrze, że w ogóle ma crafting.

Dnia 22.06.2009 o 14:20, Markush napisał:

> - i dobrze, że można mieć wszystkie profesje

Dobrze? No nie wiem, czy ograniczona możliwość zarobienia na "robótkach ręcznych" jest
plusem.


Jasne, że plusem. Jest więcej do roboty i nie wieje nudą.

Dnia 22.06.2009 o 14:20, Markush napisał:

> - lol?

No co, odinstalowuje sie szybko. xD


...

Dnia 22.06.2009 o 14:20, Markush napisał:

> I w ogóle to ocena 8 jak najbardziej.

Może dla ciebie, dla mnie 4 to i tak za dużo.

Budep - Jakim znowu fanbojstwem? Ja o PW wspomniałem tylko raz, poza tym wcale
w to nie gram.
A co do tego, ze kolega chciał poznać obiektywną opinie, no to przecież wiesz chyba,
że ja to napisałem głównie po to aby cię zdenerwować, ale też po to aby 1096 wiedział,
że nie wszyscy tą grę tylko chwalą, a ma też kilku "wrogów" tak jak ty Budepie ;P


Nawet Cię nie znam ani trochę, nie wiem dlaczego mnie nie lubisz, ale ja Ciebie nie lubie i gra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś dziwna ta gra pod względem technicznym. Wymagania gry spełniam, a jednak ma wrażenie jak by gra się przycinała nawet na niskich ustawieniach. Mam neta 1mb/s ale to chyba nie w tym problem tkwi. A liczyłem na dobra gre bo pierwsze wrażenie pozytywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 20:52, WIDER napisał:

Jakoś dziwna ta gra pod względem technicznym. Wymagania gry spełniam, a jednak ma wrażenie
jak by gra się przycinała nawet na niskich ustawieniach. Mam neta 1mb/s ale to chyba
nie w tym problem tkwi. A liczyłem na dobra gre bo pierwsze wrażenie pozytywne.


Po prostu fatalnie zoptymalizowany silnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twórcy obiecują poprawę i optymalizacje klienta i silnika gry. Na ile się te ich obiecywanki zdadzą to się okaże, póki co czekam do premiery dodatku, ale jakoś nie chce mi się tworzyć na nowo druida elfa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2009 o 22:37, Ash napisał:

Twórcy obiecują poprawę i optymalizacje klienta i silnika gry. Na ile się te ich obiecywanki
zdadzą to się okaże, póki co czekam do premiery dodatku, ale jakoś nie chce mi się tworzyć
na nowo druida elfa...


Dodam, że właśnie podczas wyjścia dodatku mają ulepszyć silnik - pewni z nowym klientem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem :)
Pytanie tylko czy zrobią to dobrze, bo już się przyzwyczaiłem, że frogster co jakąś łatkę to jedno naprawi, drugie zmieni, a trzecie popsuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Nie wiem jak was, ale mnie zaczyna trochę irytować te częste "wysypywanie" się gry po wyjściu z portalu transportowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem a właściwie napiszę ci tak. Dla mnie ta gierka ma potencjał. Co do tajwańsczyzny jakieś uprzedzenia rasowe? Bo sorka żaden argument.

Zgodzę się z craftowaniem zrobili je chyba tylko po to żeby ludzie płacili za encyklopedie.

Co do ogólnego wrażenia jak dla mnie to jeszcze beta. Jestem weteranem wielu mmo i widzę w niej trochę z kinght online dużo z wowa trochę z gw . Widzę także fajną atmosferę niezłą grafikę przyjemną dla oka (choć i pewnie to zrobią wymagająca poprawek)

Wow jest owszem lepszy ale znacznie droższy i dla człowieka który ograł się w niego już tyle nudny:P tu coś podobnego ale jednak innego

Także wiele bym poprawił ale jak mówię kolejnym klonem Knighta bym rzygnął , a klon dobrego wow a to odgrzewane ale wciąż smaczne danie

Co do reszty nie chcesz nie graj ;P

Ps: beznadziejna jest ta konstrukcja z dwoma lokacjami startowymi z czego znacznie ciekawsza jest ta dla drugiej klasy a i świat jest malutki zwyczajnie ale jak mówię dla mnie to jeszcze beta i tak do chapter II będę ją traktował:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.07.2009 o 14:17, Ponury666 napisał:

Ps: beznadziejna jest ta konstrukcja z dwoma lokacjami startowymi z czego znacznie ciekawsza
jest ta dla drugiej klasy a i świat jest malutki zwyczajnie ale jak mówię dla mnie to
jeszcze beta i tak do chapter II będę ją traktował:)



Jakie lokacje startowe? Przecież jest jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2009 o 15:11, Budep napisał:


> Ps: beznadziejna jest ta konstrukcja z dwoma lokacjami startowymi z czego znacznie
ciekawsza
> jest ta dla drugiej klasy a i świat jest malutki zwyczajnie ale jak mówię dla mnie
to
> jeszcze beta i tak do chapter II będę ją traktował:)


Jakie lokacje startowe? Przecież jest jedna.


Startuje się w jednej, ale lokacji początkowych są faktycznie dwie. bo przecież jeszcze sascilia steppes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2009 o 14:17, Ponury666 napisał:

Powiem a właściwie napiszę ci tak. Dla mnie ta gierka ma potencjał. Co do tajwańsczyzny
jakieś uprzedzenia rasowe? Bo sorka żaden argument.


Nie, żadne uprzedzenia rasowe, tylko po prostu kiedy widzę grę... inaczej, kiedy grę widzi się nawet po raz pierwszy to widać od razu jaka gra jest z Europy, Ameryki a jaka z Azji, a ja juz po prostu zacząłem rzygać tymi wszystkimi Azjatyckimi MMO. Każdy ma inny gust, ja np. nie lubię jak gra pochodzi z Azji. I na prawdę nie jestem rasistą...

Dnia 07.07.2009 o 14:17, Ponury666 napisał:

Wow jest owszem lepszy ale znacznie droższy i dla człowieka który ograł się w niego już
tyle nudny:P tu coś podobnego ale jednak innego


Taaa, wiem coś o tym

Dnia 07.07.2009 o 14:17, Ponury666 napisał:


Także wiele bym poprawił ale jak mówię kolejnym klonem Knighta bym rzygnął , a klon
dobrego wow a to odgrzewane ale wciąż smaczne danie


To już kwestia spojrzenia

Dnia 07.07.2009 o 14:17, Ponury666 napisał:


Co do reszty nie chcesz nie graj ;P

No właśnie dlatego nie gram.


PS po co odpowiadasz na posta którego napisałem ponad 2 tygodnie temu? W tym czasie mogłem zmienić zdanie na temat gry. :) Ktoś na forum miał taki fajny podpis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Runes of Magic to bardzo fajna gra . Wiele questów, rozbudowana , ciekawa , a do tego dochodzą nowe patche z nowymi eventami itp. Uważam ,że warto w nią zagrać.

Polecam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2009 o 08:54, Markush napisał:

Nie, żadne uprzedzenia rasowe, tylko po prostu kiedy widzę grę... inaczej, kiedy grę
widzi się nawet po raz pierwszy to widać od razu jaka gra jest z Europy, Ameryki a jaka
z Azji, a ja juz po prostu zacząłem rzygać tymi wszystkimi Azjatyckimi MMO. Każdy ma
inny gust, ja np. nie lubię jak gra pochodzi z Azji. I na prawdę nie jestem rasistą...


No nie wiem. Ja mam wrażenie wręcz odwrotne. Ano takie, że RoM został zrobiony pod europejskich graczy i zgodnie z gustami i tradycjami Europejczyków.
Jedyne naleciałości "azjatycki" to moim zdaniem wygląd naszej pokojówki w domu ;) i ten pies przy portalach (ki diabeł?). Ale to chyba można przełknąć... co nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.07.2009 o 15:01, BluesBoy napisał:

No nie wiem. Ja mam wrażenie wręcz odwrotne. Ano takie, że RoM został zrobiony pod europejskich
graczy i zgodnie z gustami i tradycjami Europejczyków.
Jedyne naleciałości "azjatycki" to moim zdaniem wygląd naszej pokojówki w domu ;) i ten
pies przy portalach (ki diabeł?). Ale to chyba można przełknąć... co nie ?


Mniejsza z tym wszystkim mi się po prostu gra nie podoba i kropka.
Pod europejskich graczy czy nie pod europejskich, zabójcze grzyby ssają (ssą?) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2009 o 15:11, Budep napisał:


> Ps: beznadziejna jest ta konstrukcja z dwoma lokacjami startowymi z czego znacznie
ciekawsza
> jest ta dla drugiej klasy a i świat jest malutki zwyczajnie ale jak mówię dla mnie
to
> jeszcze beta i tak do chapter II będę ją traktował:)


Jakie lokacje startowe? Przecież jest jedna.



Logar i siscilia steps na jednej lvlujesz prime to ta faktyczna startówka (Logar) i druga gdzie twoją drugą klase (siscilia steps)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.07.2009 o 08:54, Markush napisał:

PS po co odpowiadasz na posta którego napisałem ponad 2 tygodnie temu? W tym czasie mogłem
zmienić zdanie na temat gry. :) Ktoś na forum miał taki fajny podpis...


Odp prosta nie patrze na daty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra dałem tej grze trzecią i ostatnią szansę, bo zacząłem rozumieć o co chodzi z taki dziwnymi itemmi z którymi nie wiedziałem co zrobić (nieważne). Ale nie o tym chce mówić, chciałem się jeszcze raz dokładnie zapytać jak instalować addony, bo ni kij nie mogę żadnego wgrać. I jeszcze: Czy jest addon zmieniający wyglad interfejsu (np. taki wygląd jak xpearl do WoWa)? Bo ten mi nie pasuje, a poza tym jest za wielki (jak bardziej zmniejszę to nie będę widział skilli).
A i czy da się zmienić drugą klasę? Czy jak już raz wybrałem tego swojego mage''a to muszę już go mieć? I z czym lepiej latać księdzem (w moim przypadku to raczej zakonnicą)? Z macką i tarczą, czy z patykiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 22:47, Markush napisał:

Dobra dałem tej grze trzecią i ostatnią szansę, bo zacząłem rozumieć o co chodzi z taki
dziwnymi itemmi z którymi nie wiedziałem co zrobić (nieważne). Ale nie o tym chce mówić,
chciałem się jeszcze raz dokładnie zapytać jak instalować addony, bo ni kij nie mogę
żadnego wgrać. I jeszcze: Czy jest addon zmieniający wyglad interfejsu (np. taki wygląd
jak xpearl do WoWa)? Bo ten mi nie pasuje, a poza tym jest za wielki (jak bardziej zmniejszę
to nie będę widział skilli).
A i czy da się zmienić drugą klasę? Czy jak już raz wybrałem tego swojego mage''a to
muszę już go mieć? I z czym lepiej latać księdzem (w moim przypadku to raczej zakonnicą)?
Z macką i tarczą, czy z patykiem?



Drugą klasę nie możesz zmienić. Nie instalowałem addonów nie wiem. Masz w opcjach dość zawansowane opcje jeżeli chodzi o paski. na jakim serwerze grasz? Priest jest zrypany lepiej poczekaj na nową klasę coś w rodzaju szamana z wowa. Albo graj magiem dobra klasa. (osobiście latam rogal/ryczerzyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.07.2009 o 22:56, Ponury666 napisał:

Drugą klasę nie możesz zmienić. Nie instalowałem addonów nie wiem. Masz w opcjach dość
zawansowane opcje jeżeli chodzi o paski. na jakim serwerze grasz? Priest jest zrypany
lepiej poczekaj na nową klasę coś w rodzaju szamana z wowa. Albo graj magiem dobra klasa.
(osobiście latam rogal/ryczerzyk:)


Zaawansowane opcje... Haha w xpearlu to były zaawansowane opcje, no ale dobra csiii.
Gram na Macantachcie czy jakoś tak. A co do księdza, to kurna ćma, niby dlaczego jest zrypany? Jedyna klasa którą mi się dobrze grało a ten mi wyskakuje, że jest zrypany, mogłeś tego nie mówić... Mag ssie, bo go przekoksali, rycerzyk mi nie pasuje z tymi sealami wszystkimi, wojownik, hmm niby moja ulubiona klasa jeśli chodzi o wszystkie MMO i RPG, co tam jeszcze jest, rogal no to nie wiem, nie pociągało mnie nigdy latanie z nożykami, a scout też mi nie przypadł do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować