Zaloguj się, aby obserwować  
Budep

Runes of Magic - MMORPG

1851 postów w tym temacie

Dnia 13.09.2009 o 00:16, Grodhar napisał:

W recce CDA pisali że można, masz coś jeszcze do dodania, czy zapodać ci screena? :P


A teraz to ja ciebie nie rozumiem. O co ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 17:32, Grodhar napisał:

Pisali, że można handlować diamentami.


A wiesz, że jest taka tajemna umiejętność jak czytanie ze zrozumieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wielki plus należy policzyć twórcom gier przyjętą filozofię nie przesadzania z rolą sklepu - wiele z dostępnych w nim przedmiotów otrzymujemy w toku rozgrywki, zakupu części dokonamy przy użyciu tokenów przyznawanych za wypełniane daily questów, a i samymi diamentami można handlować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 21:23, Grodhar napisał:

Na wielki plus należy policzyć twórcom gier przyjętą filozofię nie przesadzania z
rolą sklepu - wiele z dostępnych w nim przedmiotów otrzymujemy w toku rozgrywki, zakupu
części dokonamy przy użyciu tokenów przyznawanych za wypełniane daily questów, a i
samymi diamentami można handlować
.


A co on napisał?

"A można nimi handlowac w grze tak na marginesie?"
"Jasne. W AH jak się wpisze diamond to będzie duuużo pozycji"

Więc o co Ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Primo, jak się doszukałem AH to nic nie znalazłem.

Secundo, czy:
diamentami? Jasne. W AH jak się wpisze diamond to będzie duuużo pozycji, tylko radze przetrzepać wszystkie strony czasem ludzie sprzedają za grosze te diamenty (czyt. np o 1kk mniej niż średnia cena). Nie brzmi Ci jak sarkazm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie,
czy będzie tak, że nowy klient będzie OBOWIĄZKOWY czy nie? Bo już jutro moi drodzi, Druid i Warden i elfy i lokacje, a co najważniejsze... ja wracam do gry! :D

Druga kwestia to to, czy będzie poprawa optymalizacji silnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 14:16, Budep napisał:

Mam pytanie,
czy będzie tak, że nowy klient będzie OBOWIĄZKOWY czy nie? Bo już jutro moi drodzi, Druid
i Warden i elfy i lokacje, a co najważniejsze... ja wracam do gry! :D

Druga kwestia to to, czy będzie poprawa optymalizacji silnika?


Ok, dla wszystkich niewiedzących. Nowy klient NIE JEST obowiązkowy, aczkolwiek POWINNO SIĘ GO ŚCIĄGNĄĆ , bo:

- stary wywołuje błędy
- wszystko będzie świeże i dopracowane
- lepsza optymalizacja silnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 14:28, Budep napisał:

- lepsza optymalizacja silnika


serio?
mhm... może na próbę warto by było sobie sprawdzić? Ciekawe czy mój mage się stęsknił za mną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 22:49, Grodhar napisał:

Primo, jak się doszukałem AH to nic nie znalazłem.

Secundo, czy:
diamentami? Jasne. W AH jak się wpisze diamond to będzie duuużo pozycji, tylko
radze przetrzepać wszystkie strony czasem ludzie sprzedają za grosze te diamenty (czyt.
np o 1kk mniej niż średnia cena).
Nie brzmi Ci jak sarkazm?


Większość ludzi którzy siedzą w internecie trochę czasu wiedzą, ze jeśli ktoś mówi coś sarkastycznie to pisze na koncu ";)" albo chociaż ":)" A ja w moim poście nie użyłem żadnej emotki i jeszcze tam na końcu bezczelnie kropkę walnałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wyszedł nowy dodatek do RoMa. Wziąłem się za ściągnie nowego klienta (dlaczego? patrz wyżej). Ściągam równo od 3h i mam... 2,5GB na 5 :) Bardzo ładnie idzie i już jutro będę mógł się rozkoszować rozgrywką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam już grę zainstalowaną. Jako że jestem nowym graczem, to pytam się, gdzie gra większość? Gdzie najwięcej polaków?
Czy warto bawić się od razu rasą elfów, skoro i tak nie znam tej gry ? :P
I tak będę się bawił tylko w weekendy. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2009 o 15:52, RazorBMW napisał:

Też mam już grę zainstalowaną. Jako że jestem nowym graczem, to pytam się, gdzie gra
większość? Gdzie najwięcej polaków?
Czy warto bawić się od razu rasą elfów, skoro i tak nie znam tej gry ? :P
I tak będę się bawił tylko w weekendy. ;]


Polaków najwięcej na Siochain. I spokojnie możesz grać elfami, czemu nie. Ja właśnie zdecydowałem, że grę porzucam. Nie tykam juz żadnego MMO aż do SW:TOR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weekendowo ;] Warden ok 7 lvl. Miło się gra :> Chociaż Polaków na Elven Island mało[no w końcu lokacja startowa], ale potem będzie już z górki chyba ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

istnieje jakaś gramowa gildia czy coś w tym stylu, na jakich serwerach wy gracie ? i jakie kombinacje klasowe są najlepsze, czy wszystko zależo od mojego widzimisie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ta gra jest na pewno darmowa? W umowie pisze coś takiego:

Oryginał:
5. Payment methods

5.1 All subscription fees for the contract duration are payable in advance. They become due the day after the free play time has ended. All subscription fees are quoted including Value Added Tax.

5.2 FOG accepts the following payment methods: automatic debit transfer from German bank accounts, bank transfer and credit card (Visa and Mastercard only).

5.3 Payment by bank transfer is possible only for subscriptions of 3 months or longer.

5.4 FOG processes credit card payments and bank transfers for it''s customers. All payment data entered by the user will be checked by FOG for validity.

5.5 If extra costs arise for FOG out of user''s fault (e.g. cancellation fees because of lack of funds or fees for return debit notes), the user has to pay all extra costs and FOG is permitted to charge those additional costs together with the original fees from the user''s bank account or credit card. If the user pays with credit card or by direct debit, FOG reserves the right to charge an additional handling fee of 9.60 Euro plus all accrued bank charges per incident.

5.6 Complaints about the amount invoiced have to be made immediately either in writing or by e-mail, but not later than six weeks after the invoice has been received. Failure of duly objection against the amount invoiced will be considered as acceptance of the invoice. FOG will advise it''s users about the consequences of forbearing a warranted complaint.


Translator:

5.1 Wszelkie opłaty abonamentowej za czas trwania umowy są płatne z góry. Oni stają się wymagalne w dzień po wolnym czasie grać została zakończona. Wszystkie opłaty abonamentu są notowane w tym podatek VAT.

5,2 FOG akceptuje następujące formy płatności: automatyczne obciążenie transferu z niemieckiego kont bankowych, przelewów bankowych i kart kredytowych (Visa i MasterCard).

5.3 Płatność przelewem jest możliwa tylko dla subskrypcji 3 miesiące lub dłużej.

5,4 FOG procesów płatności kartami kredytowymi oraz przelewy bankowe za to klienci. Wszystkie dane dotyczące płatności wprowadzone przez użytkownika zostaną sprawdzone przez mgłę ważności.

5.5 W przypadku dodatkowych kosztów powstałych na FOG z winy użytkownika (np. anulowanie opłaty ze względu na brak funduszy lub opłat za zauważa debetowych w obie strony), użytkownik ma do zapłacenia wszelkich dodatkowych kosztów i mgły, dopuszcza się za te dodatkowe koszty wraz z oryginalnym opłat z jego konta bankowego lub karty kredytowej. Jeśli użytkownik płaci kartą kredytową lub przelewem, FOG zastrzega sobie prawo do pobierania dodatkowej opłaty manipulacyjnej w wysokości 9,60 euro plus wszystkie naliczone opłaty bankowe za incydent.

5.6 Skargi na temat kwoty faktury muszą być wykonane niezwłocznie, w formie pisemnej lub poprzez e-mail, nie później jednak niż sześć tygodni po faktura została odebrana. Brak sprzeciwu wobec odpowiednio kwoty wynikającej z faktury będzie równoznaczne z przyjęciem faktury. FOG zaleci to ludzie o konsekwencjach wyrozumiała uzasadnione skargi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda w RoM grałem dawno, ale z tego co wiem, jest wciąż free. Płacisz tylko za dodatkowe przedmioty. A wydaje mi się, że ta umowa jest jedna i ta sama dla wszystkich gier FOG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2009 o 13:50, Budep napisał:

Co to jest? Gra jest darmowa...

Wczoraj pobrałem grę i zainstalowałem. Chciałem założyć konto, ale kliknąłem jeszcze umowę: https://account.yusho.de/AGB/?LANG=en&simple=true Nigdy takich rzeczy nie czytam, ale boje się, że kiedyś będą chcieli opłaty za moje dawne granie :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować