Zaloguj się, aby obserwować  
Budep

Runes of Magic - MMORPG

1851 postów w tym temacie

Mam problem z logowaniem, a w RoM jestem nowy i pobrałem kilka dni temu klienta. W ogóle nie mogę w grze się zalogować, kombinowałem z plikiem ini i nic, z regionami też nic, zrobiłem teraz drugie konto i ten sam błąd: błąd konta lub hasła. W czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tą grą, a polega on na tym, że ma olbrzymiego klienta a ja mam wolny internet. Ma ktoś jakąś rade jak mógłbym to ściągnąć. Chodzi mi o to że nie mogę mieć odpalonego komputera non stop więc chciałbym ściągać tak po trochę przez parę dni, a tak się nie da ściągając przez przeglądarkę ; / Ma ktoś jakąś rade ? Ewentualnie jak komuś to nie sprawia kłopotu może mi podesłać płytkę z grą nagraną ^ ^ byłbym wdzięczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2010 o 17:17, masterHADES napisał:

Mam problem z tą grą, a polega on na tym, że ma olbrzymiego klienta a ja mam wolny internet.
Ma ktoś jakąś rade jak mógłbym to ściągnąć. Chodzi mi o to że nie mogę mieć odpalonego
komputera non stop więc chciałbym ściągać tak po trochę przez parę dni, a tak się nie
da ściągając przez przeglądarkę ; / Ma ktoś jakąś rade ? Ewentualnie jak komuś to nie
sprawia kłopotu może mi podesłać płytkę z grą nagraną ^ ^ byłbym wdzięczny :D


http://www.runesofmagic.com/pl/downloads,client,pl.html

Na tej stronie pobieraj tego instalatora z dwoma plikami (tam gdzie pisze plik 1 i plik 2 ) ,bo tą instalkę można wstrzymywać ,też miałem ten problem bo z tą pierwszą tak się nie da trzeba wszystko na raz .Wstrzymałem wyłączyłem kompa ,potem spokojnie kontynuowałem od np.500 MB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś na polskim serwerze? Opłaca się tam zaczynać, czy zdecydować się na angielski? Mam złe doświadczenia z Guild Wars(kto grał na polskich dystryktach, ten wie o co chodzi...). Panuje normalna atmosfera(flame i tego typu mi nie przeszkadzają ;d) czy raczej pełno "polaczków pl"/neo kidów/trolli/noobów? No i do tego dochodzi jeszcze kwestia tego czy po miesiącu serwer zostanie zapomniany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2010 o 20:03, xadras95 napisał:

Gra ktoś na polskim serwerze? Opłaca się tam zaczynać, czy zdecydować się na angielski?
Mam złe doświadczenia z Guild Wars(kto grał na polskich dystryktach, ten wie o co chodzi...).
Panuje normalna atmosfera(flame i tego typu mi nie przeszkadzają ;d) czy raczej pełno
"polaczków pl"/neo kidów/trolli/noobów? No i do tego dochodzi jeszcze kwestia tego czy
po miesiącu serwer zostanie zapomniany...

cze
gram na polskim serverze od kilkunastu dni, na razie jest poko, nie spotkałem wyżej wymienionych "kretynów", ale pewnie jacyś są.
Aha skończyły się beta testy polskiego servera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2010 o 18:07, xadras95 napisał:

Dziękuję za odpowiedź. Zobaczę jeszcze sam, tym bardziej, że jest podwójny exp ;d


No własnie, podwójny exp... darmowe diamenty...mounty... a na siochainie nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2010 o 18:47, xadras95 napisał:

Darmowych diamentów i tak nie dostałem. Za Siochainem przemawia przede wszystkim duża
ilość graczy.

darmowe diamenty dostaniesz, sprawdź pocztę tam powinien być kod do diamentów, u mnie zadziałalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, chcę wrócić do RoMa i ściągałem sobie instalatorem ale nie pobrało mi pliku exe, nie wiem czemu i nie mam jak zainstalować.
Ściągam sobie RoMa na G a na C cały czas mi miejsca ubywa, mimo tego że RoM ściąga się na G i tam jest plik o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ściągałem dwa pliki, które tworzyły samorozpakowujące się archiwum i dopiero tam był instalator. Może pobrałeś tylko drugą, mniejszą część?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2010 o 15:28, Narmo napisał:

Ja ściągałem dwa pliki, które tworzyły samorozpakowujące się archiwum i dopiero tam był
instalator. Może pobrałeś tylko drugą, mniejszą część?


Pobierało się downladerem, i nie mam wpływu na to co ten downloader ściąga, wybrałem tylko miejsce gdzie ma się ściągnąć.
Pobrało się wszystko poza 3-gigowym pliku .exe czyli poza tym właśnie instalatorem.
Więc ściągam to przeglądarką jako file 1, ze stronki ROMA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozdawali 25 diamentów, zespół RoMa. Wchodzę na Auction Housa na Cathcie, a tam 122k złota za 10 diamentów :]
2 razy coś takiego + 5x po 9k za 1 diament, na razie nie brakuje kasy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He he. Muszę sprawdzić w takim razie dom aukcyjny.


BTW. Nie wie ktoś, czy można tu zdobyć mounta na stałe? Bo jak na razie widziałem same czasowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w Item Shopie możesz za 200 diamentów. z okazji otwarcia Catha, są tam wszystkie mounty obniżone do 200 diamentów, w dodatku promocja dwa razy więcej diamentów,czyli byle jaki rumak za 15 zł :]
Ja kupiełem na Siochanie za 25 :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładniej za 13 zł z groszami :P
Szkoda tylko, że nie ma latających.
Tak czy siak dzięki za info. Już kupiłem diamenty i teraz zastanawiam się, jakiego mounta wybrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam właśnie pobrałem i włączyłem pierwszy raz tę gre. Na pierwszy rzut oka jest wszystko OK i to bardzo. Jak na nowicjusza przytało macie może dla mnie jakieś wskazówki. Zalogowałem się na Cath dla Polaków. Mam pytanie włączam świat Cath i są tam później 4 kanały do wyboru czy jest to jakaś różnica między nimi???
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś "dość rozsądnie" na czym polega to MMO?
Obecnie gram w inny tytuł, ale z powodu rozpadu wersji PL mam zamiar przerzucić się na coś nowego
Tak więc czekam na odpowiedzi:
1) Jak duży jest świat? Jest on w 1 całości czy podzielony na kilka mniejszych lokacji?
2) Jakie są dodatkowe możliwości? (Chodzi mi o kowalstwo, płatnerstwo, zbieranie minerałów i roślin, alchemię)
3) Istnieją pety? Jeśli tak to jakie? (Co one potrafią lub do czego służą)
4) Jak się ma sprawa gildii? Na czym polega jej utworzenie i zarządzanie?
5) Jakie są "umilacze" gry? Ile ich jest? (Czytałem, że są bitwy o zamki gildyjne, rozbudowa własnego domu, osobiste podziemia [nie wiem ile])
6) Jak wygląda rozwój postaci? Na nowe umiejętności trzeba wbijać specjalne punkty, uruchamiają się tak jak po przez wydanie punktów zdobytych przy lvlu czy też mamy je od razu po wbiciu lvla?
Już mówię że byłem na oficjalnej polskiej stronie i za dużo się z niej nie dowiedziałem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować