Zaloguj się, aby obserwować  
Budep

Runes of Magic - MMORPG

1851 postów w tym temacie

Dnia 05.05.2010 o 15:42, Ostrowiak napisał:

Zabawniejsza jest wypowiedź troszkę wyżej pana Tesiii :)

Haha xD Tego nie zauważyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 15:40, Bezi_113 napisał:

...
Angielski Polaków prezentuje się na bardzo wysokim poziomie ...


Grasz na polskim servie? OMG... Po jednym screenie chatu można się domyślić jak tam jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po Twojej wypowiedzi sądzę, że się mylisz :)
Nie, to nie to co w Metinie.
Gram od pierwszego dnia powstania serwera, i do tej pory spotkałem się z czym takim tylko na chatie, i to pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No raczej nie lepiej niż kapłan :)
Ale to takie najprostsze, ew. możesz rąbnąć kgnihta.
Jak najbardziej zwiększaj mądrość, ona rozwija inteligencję, a to bardzo waże u maga, zwiększa obrażenia magiczne, i bodaj decyduje na lość many.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To juz jak chcesz
Zobacz, jak Knighta to decydujesz się na Maga Bitewnego, masz możliwość używania bułat i mieczy, no i skilla Knighta są bardziej takie to walki bronią białą aniżeli magią.
Mag-Kapłan, to takie najbardziej naturalne połączenie.
Uzdrawiasz siebie i innych, wzmacniasz, ale jednocześnie rzucasz mocne czary osłabiające wrógów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 21:01, Bezi_113 napisał:

To juz jak chcesz
Zobacz, jak Knighta to decydujesz się na Maga Bitewnego, masz możliwość używania bułat
i mieczy, no i skilla Knighta są bardziej takie to walki bronią białą aniżeli magią.
Mag-Kapłan, to takie najbardziej naturalne połączenie.
Uzdrawiasz siebie i innych, wzmacniasz, ale jednocześnie rzucasz mocne czary osłabiające
wrógów.


Ehem... czyli priest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 21:05, Bezi_113 napisał:


> Ehem... czyli priest?
tak


A dokładnie jakie skille mam rozwijać? Hmm?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No przecież niz znam wszystkich skilli na pamięć :)
Poza tym, największym kretyństwem jakim można zrobić w MMO jest pytanie na forum o to, jaką zrobić postać, szczaj no panie tego to, że każda postać jaką zrobisz będzie kiedyś wymiatała...
Nie ważne jakie zrobisz połączenie, jaka klasa będzie główna, przede wszystkim musisz się kierować tym co TY myślisz, z nie tym, co sądzą inni.
Tworzenie postaci w RPGach powinno polegać na własnych upodobaniach, to jest moja porada, i powodzenia w grze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wyczytałem, że wychodzi nowy Czapter i aż mi chęć do gry powróciła. Jest również szansa, że RoM Chapter III zostanie wydany w wersji pudełkowej w Polsce! Gdyby tak się stało, możliwe, że bym się zaopatrzył. Na razie z tych zmian w nowym dodatku jakoś nic mnie nie powaliło, a zirytowało jedno:

*System małżeństw

NA CHOLERE?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2010 o 18:00, Budep napisał:

*System małżeństw

NA CHOLERE?!

Zgapili od metina? O_O
Mam nadzieję, że to nie będzie przynosiło dodatkowych korzyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2010 o 18:00, Budep napisał:

Właśnie wyczytałem, że wychodzi nowy Czapter i aż mi chęć do gry powróciła. Jest również
szansa, że RoM Chapter III zostanie wydany w wersji pudełkowej w Polsce! Gdyby tak się
stało, możliwe, że bym się zaopatrzył. Na razie z tych zmian w nowym dodatku jakoś nic
mnie nie powaliło, a zirytowało jedno:

*System małżeństw

NA CHOLERE?!

Musisz wiedzieć, że w większości azjatyckich MMO opcja małżeństwa jest...bardzo ważna. Wręcz dziwnym jest ze RoM wprowadził ją dopiero teraz. Azjatyccy gracze lubią takie mocno społecznościowe opcje. A że Europejczycy niekoniecznie...

P.S. A grę z chrapter 3 możesz kupić w najbliższym CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2010 o 18:32, KofeinowyPablo napisał:

P.S. A grę z chrapter 3 możesz kupić w najbliższym CDA.


Będzie klient całkiem nowy? Kiedy to CDA, już spytam przy okazji, bo dawnoooo nie kupowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.05.2010 o 18:48, Budep napisał:

Będzie klient całkiem nowy? Kiedy to CDA, już spytam przy okazji, bo dawnoooo nie kupowałem.


W najblizszy wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na jakich serwerach gracie, polskich czy angielskich? Znając sytuację w spolszczonych MMORPG''ach polskie serwery omijam szerokim łukiem i chyba tym razem też tak postąpię. Dobrze, że gra jest po polsku, bo nie zawsze wszystko się wie, a tak można zobaczyć. Tak czy inaczej, jak będę grał moim podstawowym językiem będzie angielski, dokształcę się, a na dodatek niektóre polskie nazwy to kuriozum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować