Zaloguj się, aby obserwować  
Budep

Runes of Magic - MMORPG

1851 postów w tym temacie

Dnia 07.08.2010 o 17:47, Bezi_113 napisał:

A ja skorzystałem dziś z promocji i kupiłem... Gryfa Burzowego ;]
Opłaca się, bo jest dwuosobowy, +70% prędkości i do tego lata nad wodą.
Tylko trochę zryte jest jedno:
Skoro gdy na nim jeździmy to latamy, spadając z większej wysokości i tak nam to zabiera
punkty HP, a przecież cały czas jesteśmy w powietrzu o_O
Poza tym, szkoda, że nie można nim latać tak wysooooko do góry ... ^^

A ja mam dwuosobowego Płomienia. Bajerancki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 15:06, Jeggred napisał:

Myślałem żeby sobie trochę w to pograć, ale mam pytanie odnośnie dual-class.
Jeżeli wbije, powiedzmy 15 level, i wybiorę drugą klasę, to wiem że aby wbić nią level
muszę zamienić je. Ale czy gdy skończę robić questy na pierwszej klasie do tego 15 levelu,
to czy mogę znowu je robić po zamianie klas ? Czy lewelowanie drugiej klasy to tylko
i wyłącznie grind ?

Tak, jak będziesz chciał nabić lvl w drugiej klasie będziesz musiał się przełączać, ale misje które wykonałeś poprzednio już nie będą potrzebne, oczywiście poza misjami dziennymi.
Ja raz zrobiłem taki patent, gram sobie Mag/Kapłan i chciałem wbić trochę kapłana, to kupiłem kulę doświadczenia 100 000 punktów i hop 10 lvli w górę i 21 ^^
No niestety ta operacja kosztowała mnie 1.5 milion złotych monet ale trzeba się było poświęcić ;]
@Quandor
I zapłaciłeś za niego 325 diamentów, a ja za swojego 245 ^_______________________^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 15:10, Bezi_113 napisał:

@Quandor
I zapłaciłeś za niego 325 diamentów, a ja za swojego 245 ^_______________________^


A nie, bo jak kupowałem to był też po 245 d:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 15:15, Quandor napisał:

> @Quandor
> I zapłaciłeś za niego 325 diamentów, a ja za swojego 245 ^_______________________^


A nie, bo jak kupowałem to był też po 245 d:).

Mmm promocje FTW
Ale z tym najn. patchem przesadzili ten system małżeństw ...
Co oni Metina chcą zrobić z tego RoMa o_O ?
Już wystarczy mi to, co piszą ludzie na czacie na PL serwerach, nawet jeśli piszą to samo na europejskich serwerach to i tak ... po ang. brzmi mądrzej xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 15:31, Bezi_113 napisał:

Mmm promocje FTW
Ale z tym najn. patchem przesadzili ten system małżeństw ...
Co oni Metina chcą zrobić z tego RoMa o_O ?
Już wystarczy mi to, co piszą ludzie na czacie na PL serwerach, nawet jeśli piszą to
samo na europejskich serwerach to i tak ... po ang. brzmi mądrzej xD

Muszę niedługo obczaić ten system małżeństw. Dla mnie głupim pomysłem było wprowadzenie systemu zwierzątek. Ja kompletnie je olałem:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2010 o 15:06, Jeggred napisał:

Czy lewelowanie drugiej klasy to tylko i wyłącznie grind ?


IMO najlepiej drugą klasę leveluje się na daily questach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobić, żeby przedmiot, którego ogłoszenie sprzedaży zamieszczam na kanale strefy był w takiej ramce kwadratowej by po kliknięciu w nią widać było co chcę sprzedać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 15:32, Sarturias napisał:

Jak zrobić, żeby przedmiot, którego ogłoszenie sprzedaży zamieszczam na kanale strefy
był w takiej ramce kwadratowej by po kliknięciu w nią widać było co chcę sprzedać?

To jest taki magiczny trick, że musisz na też przedmiot kliknąć Shift + LPM i wtedy będzie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przedmiot jest przypisany to mogę go z kimś wymienić czyli innymi słowy obejść jego sprzedaż innemu playerowi? Czy raczej idzie do śmieciu tj do kupca za marne kilka tysięcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 22:00, Sarturias napisał:

Jeśli przedmiot jest przypisany to mogę go z kimś wymienić czyli innymi słowy obejść
jego sprzedaż innemu playerowi? Czy raczej idzie do śmieciu tj do kupca za marne kilka
tysięcy?

Jak jest przypisany to jest przypisany do Twojej postaci, i nie można go sprzedać nigdzie poza kupcami i wyrzucić :P
Można kupić zniesienie przypisania w Item Shopie za bodaj 39 diamentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam jedno pytanie: kupiłem na aukcji item Kamień Many Poziom 3 i chcę go użyć jako runę w zbroi ale nie da się tego zrobić tak jak z normalnymi runami. Ocb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 23:29, Sarturias napisał:

Jeszcze mam jedno pytanie: kupiłem na aukcji item Kamień Many Poziom 3 i chcę go użyć
jako runę w zbroi ale nie da się tego zrobić tak jak z normalnymi runami. Ocb?

Kamieniami many ulepsza się ekwipunek, nie wkłada się ich do miejsc ma runy
żeby z pomocą ich ulepszyć jakiś item, potrzeba magicznego transmutora, i 3 kamieniów many tego samego poziomu.
Czyli ot sobie masz 3 kamienie 3 poziomu, wkłądasz do magicznego transmutora i transmutujesz, i wtedy część ekwipunku ma 3 poziom ( poziom wzrasta w zależności od poziomu kamienia many) i item dostaje staty jakie daje kamień many, a ilość statów jest chyba w zależności od poziomu kamienia.
Czyli jak masz 3 poziom kamienia, to 3 statystyki, i to te słabsze statystyki są wsadzane jako pierwsze.
Możliwe, że coś namieszałem, tylko nie bić :P
A, doładowania magicznego transmutora się kupuje w Item Shopie, najlepiej za żetony Phiriusa bo najtaniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2010 o 23:43, Bezi_113 napisał:

Kamieniami many ulepsza się ekwipunek, nie wkłada się ich do miejsc ma runy
żeby z pomocą ich ulepszyć jakiś item, potrzeba magicznego transmutora, i 3 kamieniów
many tego samego poziomu.
Czyli ot sobie masz 3 kamienie 3 poziomu, wkłądasz do magicznego transmutora i transmutujesz,
i wtedy część ekwipunku ma 3 poziom ( poziom wzrasta w zależności od poziomu kamienia
many) i item dostaje staty jakie daje kamień many, a ilość statów jest chyba w zależności
od poziomu kamienia.
Czyli jak masz 3 poziom kamienia, to 3 statystyki, i to te słabsze statystyki są wsadzane
jako pierwsze.
Możliwe, że coś namieszałem, tylko nie bić :P
A, doładowania magicznego transmutora się kupuje w Item Shopie, najlepiej za żetony Phiriusa
bo najtaniej :P



Skumałem kupiłem 3 kamienie ale niestety staty były znacznie słabsze niż tego chciałem biorąc pod uwagę to, że aż w dwóch z nich była siła + 35 :) I jest to dość kosztowny interes...mam 27lvlŁotr/27Wojownik i przed zakupem tych kamieni miałem tylko 260k ;) Możesz dasz jakieś rady jak szybko dojść do miliona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, na 27 poziomie nie masz zbytnio co marzyć, żeby dojść do miliona.
Jedymym sposobem jest sprzedaż diamentów ;]
Jakbyś miał wyższy poziom, to zawsze jest sprzedaż statów (cokolwiek to znaczy bo co to staty to ja nie wiem o_O)
wojny gildii, itemy z instancji, no i pomoc innym graczom, ale to ostatnie chyba najmniej zyskowne ;]
Anywawy, dobrze, że się zainteresowałeś kamieniami many, ale na 27 poziom nie polecam, raczej jak już będzie na 50+ zainteresuj się tym ;]
Po więcej szczególów odsyłam na stronę główną ;]
http://www.runesofmagic.com/pl/articles,id225,0,magiczny_transmutor.html
http://www.runesofmagic.com/pl/articles,id218,0,instancje.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 00:46, Bezi_113 napisał:

/barabuch/



A wiesz może jak wygląda sprawa wynajmu dodatkowych miejsc w plecaku na EQ? Jeśli dajmy na to chcę wynająć miejsce na pół roku dodatkowe to kosztuje mnie to 80 diamentów. Więc płacąc te 80 diamentów dostaję tylko jedną stronę na ekwipunek tj. 30 miejsc czy wszystkie pozostałe czyli 120 czy tam 150?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 17:46, Orion napisał:

Mam pytanie: czy skrzydła dają jakieś korzyści czy tylko fajnie wyglądają?

Jak się je zmodyfikuje to dają korzyści :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, od razu mówię że jestem tak świeży jak tylko się da jeśli chodzi o tą grę.


...

Jak mam zmienić to głupie ustawienie które zakłada klikanie na cel 2 razy żeby go atakować?

I pytanie drugie czy grając tylko za darmo da radę coś ugrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować