Zaloguj się, aby obserwować  
Budep

Runes of Magic - MMORPG

1851 postów w tym temacie

Ja tam nie ogarniam tych zwierzątek, jedyne co umiem to sprzedawać je, dzięki czemu zarobiłem ponad 700 tys. w przeciągu ostatniego tygodnia ^________________^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łeee... na 48 to spokojnie mógłbyś ją już solować ;) Ja swoim w/m na 42/35 spokojnie dałem jej radę.
Z takim poziomem, to lepiej wybrać się na CL, MO.

Co do pytania o zwierzątko - https://board.runesofmagic.com/forumdisplay.php?f=1 poszukaj poradnika gracza Tsura. A co do zwierzątek, to bez sporej ilości golda jest to raczej zbędne. Dla buffków lepiej zainwestować w pokojówkę albo chociażby budynki w zamku gildii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2010 o 15:23, boduczek napisał:

Łeee... na 48 to spokojnie mógłbyś ją już solować ;) Ja swoim w/m na 42/35 spokojnie
dałem jej radę.
Z takim poziomem, to lepiej wybrać się na CL, MO.

Co do pytania o zwierzątko - https://board.runesofmagic.com/forumdisplay.php?f=1 poszukaj
poradnika gracza Tsura. A co do zwierzątek, to bez sporej ilości golda jest to raczej
zbędne. Dla buffków lepiej zainwestować w pokojówkę albo chociażby budynki w zamku gildii.

No jak masz spore zbliżenie lvli klas, to się nie dziwię.
Ja mam problem, bo mam sporą różnicę klas, mag 50 i kapłan 27 ...
Dlatego muszę się cały czas przełączać między klasami jak robię dzienne, i mam mało hp.
Drugą postacią już tego błędu nie popełnię, sądzę, że nie więcej niż 4 lvle różnicy.

Jak wogóle najlepiej zarabiać kasę prócz sprzedaży statów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2010 o 15:55, Bezi_113 napisał:

No jak masz spore zbliżenie lvli klas, to się nie dziwię.

To nie istotne. Możesz mieć Łotra na 50 i druida na 1, ale jeśli dobrze rozdysponowałeś PT, włożyłeś trochę wysiłku w zbieranie eq (bądź szukanie go na ah) - radzisz sobie bez problemu. Dopiero powyżej 50 poziomu mobki są trudniejszymi przeciwnikami.

Dnia 04.09.2010 o 15:55, Bezi_113 napisał:

Ja mam problem, bo mam sporą różnicę klas, mag 50 i kapłan 27 ...

Radzę Ci zniwelować trochę tą różnicę. Najprzyjemniej gra się z różnicą +/- 5-8 poziomów na mainie i subce.
Do jutra masz podwójną ilość PT i PD. Kup chociażby kule doświadczenia, talon na 10 misji dziennych - wykonaj je mainem, a oddaj subką. Przy takim bonusie momentalnie nabijesz tam sobie level. Nie wiem, jak to wygląda, jeśli chodzi o elitki w takiej hybrydzie, ale zazwyczaj warto utrzymywać ten przedział.

Dnia 04.09.2010 o 15:55, Bezi_113 napisał:

Dlatego muszę się cały czas przełączać między klasami jak robię dzienne, i mam mało hp.

Robię tak samo, a biłem potworki o 8 poziomów lepsze ode mnie ;) W pvp także udało mi się położyć graczy z większym levelem.

Dnia 04.09.2010 o 15:55, Bezi_113 napisał:

Drugą postacią już tego błędu nie popełnię, sądzę, że nie więcej niż 4 lvle różnicy.

jw.

Dnia 04.09.2010 o 15:55, Bezi_113 napisał:

Jak wogóle najlepiej zarabiać kasę prócz sprzedaży statów ?

Oj, sposobów jest masa. Drop z instancji (tych lepszych, gdzie wypadają niebieskie, fioletowe itemki).
Rozwijanie jakiegoś rzemiosła. W przypadku maga będzie to alchemia, gotowanie. To drugie jest najbardziej dochodową profesją. Zbieranie jajek z farmy Millerów - tych złotych. Kupowanie diamentów przy promocji 2x więcej. Potem czekasz z 3 tygodnie, jak każdemu kończą się diaski i potem czekasz na promocję jakiś skrzydełek, kamyków - i wówczas je sprzedajesz po całkiem przyzwoitej cenie. Ja za niecałe 300 diasków dostałem 4kk. A za 198 kupiłem 4 żółte VIII do skrzydełek. I to te z najwyższej półki ;) A zazwyczaj chodzą po 100-150 za sztukę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak narazie to chyba o fioletowych itemach z instów nie mam co marzyć ;P

ja głównie robię drewno i sprzedaję jaja zwierzątek, ale z tymi złotymi popróbuję, masz rację.

Z tych jajek to 8-10k za sztukę ta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2010 o 15:52, DambialkoX napisał:

Dobra zaraz zainstaluję Runes of Magic z CDA. I mam pytania dot. gry oczywiście
1. Spatchuje mi się gdzieś do godziny 20:00 :D ?
2. Serwer Cath jest dobry ?

Zależy od tego jakie masz łącze, ja grałem na saoraid więc i mogę go polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2010 o 17:09, Etnies napisał:

Ile czasu mniej wiecej bedzie się patchowała gra od wersji 3.0.1.2192 do 3.0.4 ?

Ostatnim razem gdy rozpoczynałem grę to patchowanie trwało tylko 6 godzin ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie na serwerów dobrych czy złych. Serwery dzielą się jedynie na PvP i PvE oraz, że tak to ujmę... język urzędowy.
Z jednej strony można rozpocząć grę na jednym z nowych, hiszpańskich serwerów, ale bez znajomości języka komunikacja, jak i sama gra będą nieco utrudnione. Jednak w takich miejscach nieco łatwiej będzie się zapewne wybić, bo w grze dominują bezapelacyjnie Niemcy. Chodź czasami zdarzy się rozłożyć jakąś niemiecką gildię ;)
Ale i polskie serwery dużo im nie odstępują. Trochę samozaparcia, ambicji i można powoli gonić czołówkę :)
Ja grając niewiele ponad 2 miesiące już wbijam do top200 :) A w ciągu kilku najbliższych dni pewnie znowu podskoczę o kilkadziesiąt pozycji. Później już tylko z górki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie dla was (graczy w runes of magic) :)
Ile może kosztować Smycz Frogster oraz podkoszulka (z tyłu ma Who Are you... druid warrior no i wszystkie klasy
a z przodu chyba te kółka oznaczające klasy no i z prawej strony na dole Runes of magic :)
Tak więc ile takie coś może kosztować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2010 o 09:07, Redjevel napisał:

Mam takie pytanie dla was (graczy w runes of magic) :)
Ile może kosztować Smycz Frogster oraz podkoszulka (z tyłu ma Who Are you... druid warrior
no i wszystkie klasy
a z przodu chyba te kółka oznaczające klasy no i z prawej strony na dole Runes of magic
:)
Tak więc ile takie coś może kosztować ?

To nic jak zwykłe akcesoria z gry, więc nie nastawiałbym się na miliard złotych.
No ale pewnie przyjdzie Ci zapłacić w euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2010 o 09:26, Redjevel napisał:

Czyli ile z 10 euro ? +przesyłka?

W sumie to nie pomyślałem, żeby dopisać, że konkretnej kwoty nie umiem wycenić :P
A masz wogóle jakąś stronkę gdzie chcesz zakupić to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wkrótce w Runes of Magic pojawi się kolejna aktualizacja. Wśród licznych dodatków na graczy czeka nowy boss – Amboriar, który leżał nieruchomo pogrążony w głębokim śnie przez tysiące lat, dopóki nie został zbudzony. Zadaniem graczy będzie powstrzymanie gigantycznego Amboriara przed przejęciem kontroli nad siłami ciemności i zrujnowaniem kontynentu Zandorya.


Amboriar to jeden z potężnych niegdyś Strażników - mechanicznych wojowników, stworzonych podczas wojen w Pradawnych Czasach. Strażnicy wykazali się walecznością w wielu bitwach, otrzymali więc misję specjalną - oswobodzenie kontynentu Zandorya. Jednak podczas długiej drogi wojownicy zostali zaatakowani, a Amboriar z uszkodzonym źródłem zasilania runął w dół górskiego zbocza. Jego rdzeń mocy uległ awarii i ogromna maszyna zastygła przykryta stertą skał.

Kilka lat temu na ukryte we wnętrzu góry pozostałości Strażnika natrafił krwiożerczy Baron Reuen von Jura. Okazały się tak dobrze zachowane, że stwarzają nieprawdopodobne możliwości dla naukowców z buntowniczej organizacji Ręka Prawdy. Nietrudno byłoby naprawić rdzeń mocy robota i przeprogramować go na potężnego sprzymierzeńca.

Tylko od graczy zależy, czy uchronią się przed nadejściem tego koszmaru. Nikt w pojedynkę nie będzie miał szansy w walce z mechanicznym tytanem, jeżeli organizacji uda się całkowicie zrekonstruować jego źródło zasilania. Wśród Ruin Królestwa Magnork odbędzie się decydujące starcie - bój tak zażarty, że będzie wymagał wspólnego wysiłku tylu poszukiwaczy przygód, ilu tylko król Callaway zdoła zgromadzić.

Wasz
Sirvius

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, Sirvius już na gramie ;)

---------------------------------------------

Fajnie by było, jakby znowu podnieśli maxymalny poziom do 70 albo chociaż 65, i częstsze eventy podwójny xp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żal. Miałem taką chętkę na tą grę, zostawiłem kompa na noc, żeby się patchowało wstaję rano, a tu jakiś błąd wyskoczył, kliknąłem i poźniej stanęło na 74%. Wkurzyłem się i wyłączyłem, a później usunąłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować