Zaloguj się, aby obserwować  
Budep

Runes of Magic - MMORPG

1851 postów w tym temacie

Wie ktoś może czemu nie mogę z ciekawości sprawdzić ile diamenty kosztują? Po zalogowaniu mówi mi że mogę jakiś kod wprowadzić, ale nigdzie nie ma pominięcia ;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pomocy. Poradźcie. Nie grałem w RoM kilka ładnych miesięcy (jakieś 4-5), chcę się logować wczoraj na konto w grze, a tu mi komunikat po angielsku, że konto zostało zawieszone . Co robić? Gdzie maila słac? Można po polsku? Bo z angielskim średnio stoję... Tak w ogóle to kicha troche, bo na RoM jakieś 300 zł przepuściłem .. szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 09:22, BluesBoy napisał:

Potrzebuje pomocy. Poradźcie. Nie grałem w RoM kilka ładnych miesięcy (jakieś 4-5), chcę
się logować wczoraj na konto w grze, a tu mi komunikat po angielsku, że konto zostało
zawieszone . Co robić? Gdzie maila słac? Można po polsku? Bo z angielskim średnio stoję...
Tak w ogóle to kicha troche, bo na RoM jakieś 300 zł przepuściłem .. szkoda


Na stronie głównej jest polski e-mail co supportu - spróbuj tam. Z nimi to różnie bywa - w moim przypadku po kradzieży konta w szybkim tempie odzyskałam część rzeczy, ale z kolei inni mieli problemy z nimi.
Możesz też spróbować pogadać z Sirviusem przez Facebooka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 09:22, BluesBoy napisał:

Potrzebuje pomocy. Poradźcie. Nie grałem w RoM kilka ładnych miesięcy (jakieś 4-5), chcę
się logować wczoraj na konto w grze, a tu mi komunikat po angielsku, że konto zostało
zawieszone . Co robić? Gdzie maila słac? Można po polsku? Bo z angielskim średnio stoję...
Tak w ogóle to kicha troche, bo na RoM jakieś 300 zł przepuściłem .. szkoda


Jakiś reset haseł był ,wszystko na stronie jest wyjaśnione . Wystarczy poszukać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.11.2010 o 15:57, Etnies napisał:

Jakiś reset haseł był ,wszystko na stronie jest wyjaśnione . Wystarczy poszukać .



Phew... reset zrobiłem, hasło nowe przysłali, ale jak wpisuje - to komunikat "konto zawieszone" suspended czy jakoś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak proboje pobrać patcha do RoM to gdy mam już 100|% wyświetla się komunikat że nie ma wystarczającej ilości na dysku C, podczas gdy na dyku D jest gra. Potrzeba 3 GBB a ja mam na C tylko 2;p
Czy ktoś wie co można z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2010 o 08:36, kuki288 napisał:

Jak proboje pobrać patcha do RoM to gdy mam już 100|% wyświetla się komunikat że nie
ma wystarczającej ilości na dysku C, podczas gdy na dyku D jest gra. Potrzeba 3 GBB a
ja mam na C tylko 2;p
Czy ktoś wie co można z tym zrobić?


Tak brzmi treść tego komunikatu:
C;/docume`xxxxx/ustawie/temp/ Not Eungh Free Disk Space to Update 3072M Bytes.

Niestety z tego dysku nie mogę nic usunąć bo są tam tylko pliki systemowe i programy których cały czas używam - Media Player, wyszukiwarka internetowa itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2010 o 12:10, Bezi_113 napisał:

W takim razie pobrane pliki, które o ile mi wiadomo zapisują się na dysku systemowym.
Zobacz co możesz usunąć stamtąd.


Co mogę usunąć? Nic... tam wszystko jest potrzebne żeby komp funkcjonował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy po najnowszym patchu tylko ja mam problem z grą ?
Client w ogóle nie chce się zupdateować, czas na konserwację serwerów minął już dawno, a na stronie Runes of Magic nie ma żadnej informacji dotyczącej jakichś przeszkód w tej sprawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jako gracz w FPS-y oraz RPG-i, czy warto zacząć grę w Runes of Magic ? O czym ona jest i czy nie jest nudząca jak np. Metin 2 ? Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 18:01, Wolf800 napisał:

Mam pytanie jako gracz w FPS-y oraz RPG-i, czy warto zacząć grę w Runes of Magic ? O
czym ona jest i czy nie jest nudząca jak np. Metin 2 ? Z góry dzięki.


W Metina nie grałam więc trudno mi porównać. Ale mnie RoM wciągnął i od kwietnia częściej lub rzadziej - w zależności od ilości wolnego czasu się tam pojawiam. Wszystko zależy co kto lubi. Mi udało się do tego poznać fajnych ludzi, z którymi jestem w gildii teraz i to sprawia, że gra jest przyjemniejsza. Najlepiej będzie jak sam spróbujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 18:01, Wolf800 napisał:

Mam pytanie jako gracz w FPS-y oraz RPG-i, czy warto zacząć grę w Runes of Magic ? O
czym ona jest i czy nie jest nudząca jak np. Metin 2 ? Z góry dzięki.

Wszystko jest kwestią gustu, cierpliwości, i znalezienia dobrego towarzystwa, tj. gildii z własnym kanałem na Team Speaku/ Mumble''u, bo zawsze przyjemniej się wtedy gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 18:01, Wolf800 napisał:

Mam pytanie jako gracz w FPS-y oraz RPG-i, czy warto zacząć grę w Runes of Magic ? O
czym ona jest i czy nie jest nudząca jak np. Metin 2 ? Z góry dzięki.


Myślę, że możesz śmiało zagrać, ponieważ gra jest po polsku i o wiele łatwiej zaznajomić się z MMO tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Kupiłem sobie pudełkową wersję RoM-a, uruchomiłem instalację i wszystko szło jak powinno dopóki nie uruchomiłem gry. Podczas programu który ją aktualizuję wyświetla się "Program VersionC Application przestał działać". O co z tym chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Którą z tych klas lepiej połączyć z łotrem : rycerza czy zwiadowcę ? Czytałem, że rycerz da więcej obrony i życia, ale z kolei łotrzyk i zwiadowca lepiej ze sobą współgrają, bo obaj opierają się na zręczności i sam juz nie wime co mam wybrać. Doradzi ktoś ? Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 20:08, kiko14 napisał:

Którą z tych klas lepiej połączyć z łotrem : rycerza czy zwiadowcę ? Czytałem, że rycerz
da więcej obrony i życia, ale z kolei łotrzyk i zwiadowca lepiej ze sobą współgrają,
bo obaj opierają się na zręczności i sam juz nie wime co mam wybrać. Doradzi ktoś ? Z
góry dzięki.

Musisz sam zdecydować.
Łotr ma to do siebie, że często ma sporo pattu i może tankować, dlatego jeśli chcesz się robić troszeczkę pod tanka, wiadomo rycerz w tym pomoże dodając więcej HP i deffa.
Jak sam zauważyłeś zwiadowca i łotr są klasami zręcznościowymi, i zwiadowca udostępnia umiejętność strzelania z łuku.
Jeżeli by podsumować, to trzeba zwrócić uwagę na to, że umiejętności rycerza i łotra zupełnie się ze sobą nie pokrywają w żaden sposób, wzmocnisz się bardziej biorąc zwiada aniżeli rycerza.
Ode mnie tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 20:08, kiko14 napisał:

Którą z tych klas lepiej połączyć z łotrem : rycerza czy zwiadowcę ? Czytałem, że rycerz
da więcej obrony i życia, ale z kolei łotrzyk i zwiadowca lepiej ze sobą współgrają,
bo obaj opierają się na zręczności i sam juz nie wime co mam wybrać. Doradzi ktoś ? Z
góry dzięki.


Pytanie jest troszkę głupie, bo nie wyjaśniłeś czy interesuje Cię czysty dps czy jednak tank :) Subka przede wszystkim musi być dobra dla Twojego maina. Zatem patrzysz na elitki + skille podstawowe. Najprościej rzecz ujmując (bazując tylko na tych 3-ech klasach, jakie wymieniłeś) to :

R/S - jeden z lepszych dps''ów. Dobre elitki, możliwość noszenia dwóch sztyletów + łuku. Postać budujesz przede wszystkim poprzez inwestycję w pattk -> dex -> hp.

S/R - jak wyżej. Przewaga polega na tym, że scout jest najlepszym dps''em i może biegać w trakcie walki ;)

R/K - Bajka dla bogatych Niemców. Z dps''a robią offtanka, który zwyczajnie bierze na klatę bossy, a przy okazji zadaje lepszy dmg od tradycyjnego tanka.

K/R - nie przypominam sobie jakiegoś szczególnego gracza z taką kombinacją ; )

K/S - obok K/P, K/W najczęściej wybierana subka dla rycka. Miejsce na dodatkowe staty w łuku i ogólnie przyjemna, acz deffensywna hybryda.

S/K - jak przy K/R - ciut bezsensowne połączenie.

Chyba wszystko opisałem. Lepiej mógłbym doradzić, gdybym wiedział czy chcesz grać jako tank czy dps :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem jak BluesBoy parę postów wyżej.Poczytałem o co chodzi z tym resetem itd.Po jego dokonaniu niestety nadal mi pisze ze konto jest zawieszone a na statusie konta (który to moge znalezc na stronie gdzie zmieniam chasło z generowanego na normalne ) pisze Blocked.Czy to znaczy ze dostałem bana ? Bo nie gram juz pół roku i niemam zielonego pojęcia z co mogłem go dostać.Grałem zgodnie z regulaminem.Czy mogę jakoś sprawdzic za co ten "Ban"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować