Zaloguj się, aby obserwować  
Budep

Runes of Magic - MMORPG

1851 postów w tym temacie

Dnia 19.09.2011 o 20:45, kaczek93 napisał:

/ciach/
Chodzi mi jedynie o możliwość zgrania materiału wideo z postaci o większym poziomie niż
1-10.


No to nawet jeśli to chwila gry :) Rób jak chcesz i powodzenia w szukaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 20:59, kaczek93 napisał:

/ciach/
Satysfakcjonowałby mnie 16. Prawodopodobnie nikt nie użyczy mi postaci więc będę musiał
sam to wbić ale nic nie szkodziło zapytać.


Nie moja sprawa co ty chcesz tam nakręcać. Szybciej już wbijesz niż ktoś Ci pożyczy. Sam bym pożyczył, ale po pierwsze nie znam Cię, a druga rzecz to sprawy osobiste, których muszę się trzymać. Jeżeli potrzebna Ci postać "na chwilę" zawsze możesz popytać w grze, aby ktoś podbił Tobie poziom w drużynie honorowej. Czyli 5-15m i masz lvl powyżej 20. Zależy też to od instancji, ale popytaj "duże lvle" na pewno pomogę. Czasami nie za darmo, ale przedstaw o co chodzi to spokojnie sprawę załatwisz ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, nie xpi się na instancjach, po drugie za darmo, bo nikt początkujący nie jest w stanie zapłacić kwotę potrzebną "haj levelowi" za wspomnianą usługę.
Kaczek, zrób sobie postać, pogadamy w czwartek jak mnie odbanują, wtedy Ci pomogę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 20:17, Bezi_113 napisał:

Jak często trzeba byłoby publikować nowe artykuły ?
Mogę prosić o więcej informacji ;) ?


Na tyle często, na ile potrzeba ;)
Chodzi o to, by strona była dobrym źródłem aktualnych informacji. To wystarczy.
Nie wiem jak często się newsy pojawiają odnośnie RoM - ale nie wydaje mi się, żeby to było codziennie ;) Gdy w redakcji są dwie-trzy osoby to bez problemu można to ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 21:48, Bezi_113 napisał:

Po pierwsze, nie xpi się na instancjach, po drugie za darmo, bo nikt początkujący nie
jest w stanie zapłacić kwotę potrzebną "haj levelowi" za wspomnianą usługę.
Kaczek, zrób sobie postać, pogadamy w czwartek jak mnie odbanują, wtedy Ci pomogę :P

OMG na KS może iść i już. I wiem, że za darmo, ale są też osoby chamskie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2011 o 15:32, pobite_gary napisał:

jak fajnie, daja nam mozliwosc wybrania nazwy dla serwera :D


Ja tam i tak będę na Cath''cie grać, ale można nazwać go Marg (gram odwrotnie ) :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drodzy fani RoM :)

Przypominam o naborze redakcji strony o RoM, ale głównym tematem tego posta jest to, że... otwieramy gildię gram.pl i mamy wsparcie i błogosławieństwo Frostera :)

Szukamy więc opiekuna gildii, a jako że nie chcemy na to miejsce nikogo z redakcji, to chyba najlepsze miejsce na poszukiwania. Więcej szczegółów podamy wkrótce, przy okazji poszukiwań na nazwę dla gildii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po około półrocznej przerwie chciałbym powrócić do starego, dobrego RoMa i mam problem... Nie mogę się zalogować. Nic nie mogę zrobić! Po wejściu na stronę frogstera z systemem kont i naciśnięciu na "Forgotten PW" mój e-mail na który przychodzą newslettery okazuje się nieprawidłowy. Co jest nie tak? Co mam robić? Pamiętam nicki postaci, login, ale nie hasła i e-maila. Ktoś pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, problem z kontem rozwiązany. Ale czy byłby ktoś łaskaw spojrzeć na numer wersji gry w launcherze w prawym dolnym rogu i go tu napisać? Bo zasysam aktualizacje i zasysam, i końca nie widać :/ Dzięki z góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować