Zaloguj się, aby obserwować  
Budep

Runes of Magic - MMORPG

1851 postów w tym temacie

Dnia 14.07.2009 o 08:09, BluesBoy napisał:

Polecam stronę miłośników RoM
http://runesofmagic-online.pl/
Tam znajdziecie odpowiedź na wszystkie pytania na forum. Jeśli nie to sami je zadajcie.
Mag/priest to najprostsza droga i dlatego połowa ludzi na serwerze to magi/priesty -
rzygać się chce...


Ta strona to przecież przetłumaczona strona oficjalna... i to słabo przetłumaczona (screen)

20090714103049

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.07.2009 o 10:30, Markush napisał:

Ta strona to przecież przetłumaczona strona oficjalna... i to słabo przetłumaczona (screen)


Hehe dobre to, dobre.. chyba po czesku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 14:30, BluesBoy napisał:


> Ta strona to przecież przetłumaczona strona oficjalna... i to słabo przetłumaczona
(screen)

Hehe dobre to, dobre.. chyba po czesku...


i to nie jest jedyna tak wpadka, prawie w każdym artykule jest literówka, lub po prostu słowo jakieś takie dziwne jest. Ta strona chyba została przetłumaczona translatorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 22:55, tomoliop napisał:

Nie odpowiadajcie typowi powyżej za żadne skarby! Jak zadaje takie debilne pytania to
niech ma!

wal sie, pytam tylko, bo widzialem, ze open beta to jest i jeszcze nie jest full

bufon wredny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.07.2009 o 23:13, KaRkAsZo napisał:

bufon wredny


tomoliop może iść do moderatora za to, że go zacząłeś wyzywać, ale mniejsza. Taką prośbę mam do ciebie (jak i pewnie reszta forum) Czy mógłbyś przestać zakładać idiotyczne tematy, pisać posty z idiotycznymi pytaniami, na które albo sam znasz już odpowiedź lub, żeby ją znać trzeba ruszyć głową?
Tak się zastanawiam czy nie napisać maila do moderatora, znalazło by się parę punktów w regulaminie za które... a nie ważne.

Żeby offtopu nie było: W chapter II mają zwiększyć maksymalny lvl? Czy nadal zostanie "fifti/fifti". Na żadnej stronie nie znalazłem nic na tem temat, ale po prostu może, źle szukam, albo ślepy jestem. A tu ludzie czasem wiedzą rzeczy o których na żadnej stronie nie było mowy... (nie, to nie jest aluzja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja grająca połówka mówi, że do 52 ma zostać podniesiony limit poziomów. Sam nie wiem, obecnie nie gram. Czekam na elfy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 23:13, KaRkAsZo napisał:

> Nie odpowiadajcie typowi powyżej za żadne skarby! Jak zadaje takie debilne pytania
to
> niech ma!
wal sie, pytam tylko, bo widzialem, ze open beta to jest i jeszcze nie jest full

bufon wredny


Wystarczyło by wejść na główną stronę gry idioto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś by jeszcze nie wiedział jak instalowac Addony, to tu ktoś zamieścił tutorial: http://forum.runesofmagic.com/showthread.php?t=40968

I jak coś to polecam ten Addon http://rom.curse.com/downloads/rom-addons/details/wowmap.aspx bardzo uprzyjemnia korzystanie z mapy.

BTW w C2 to te elfy będą miały tylko Wardena i Druta? Czy będą mieli woja, knighta i resztę tych klas? Lub chociaż kilka z tych starszych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 12:15, Markush napisał:

Sorry za dubleposta, ale jeszcze jedno pytanie: zabijać graczy można tylko na serwach
PvP, czy na PvE też?


Moszna.

Dnia 15.07.2009 o 12:15, Markush napisał:

BTW w C2 to te elfy będą miały tylko Wardena i Druta? Czy będą mieli woja, knighta i resztę tych klas? Lub chociaż kilka z tych starszych?


Stare też będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 12:31, Budep napisał:

Moszna.


To fajnie sze moszna :)

Dnia 15.07.2009 o 12:31, Budep napisał:

Stare też będą.


Czyli będzie moszna srobić np. elfa fojofnika? ale fajnie xDD

PS gdzie mogę sobie zobaczyć screeny z mountami wszystkimi? Bo szukam i szukam i znaleźć nie mogę.

EDIT Budep - na jakim serwie grasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 13:44, Markush napisał:

> Moszna.
>

To fajnie sze moszna :)


Można jeśli inny gracz na PvE wyrazi zgodę by zostać zabitym. :)

Dnia 15.07.2009 o 13:44, Markush napisał:

> Stare też będą.


Elfy będą miały dostęp do wszystkich klas poza priestem i knightem, ludzie do wszystkich poza druidem i wardenem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.07.2009 o 15:06, Ash napisał:

Można jeśli inny gracz na PvE wyrazi zgodę by zostać zabitym. :)



A na serwie PvP nie trzeba wyrażać tej zgody na bycie zabijanym, tylko po prostu od któregoś lvlu można podejść do kogoś i go zabić, albo zostać przez kogoś zabitym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, podchodzisz -> zabijasz -> cieszysz się, lub ktoś podchodzi -> zabija cię -> jesteś wkur...
PvP nie jest dla mnie, nie polecam, ale jak ktoś lubi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[...] a piszcie se, mnie to ubliżać można, a innym "panom z rasy wyższej forum" już za cholere nie. Maniaki wredne... dawajcie degrady i bany, w dupie was mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować