Zaloguj się, aby obserwować  
Budep

Runes of Magic - MMORPG

1851 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2009 o 12:04, tomoliop napisał:

Mam ,,trochę" kart z darmowymi diamentami - jak ktoś zainteresowany to pisać na xfire,
czy gadu. Można użyć tylko jedną na konto:(.


Hehe. Ja miałem niezłego dżołka. Teraz rozdają za darmo reset TP, ale ja usunąłem tego maila co mi przesłali i przepadło :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zacząłem grę, nie jestem noobem :P więc spytam tylko 2 rzeczy, a mianowicie:

Na co warto uważać, czy jest coś czego nie można cofnąć, np talenty ?

I druga sprawa, jakie są najlepsze połączenia klas tak aby zdolności się nie marnowały?
Pogram chyba dps''em, tankiem i healerem może też ale to potem bo już się nimi nagrałem w WoW ;p

Słyszałem że kilka połączeń jest beznadziejnych dlatego pytam by potem nie mieć problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2009 o 14:54, Grodhar napisał:

Właśnie zacząłem grę, nie jestem noobem :P więc spytam tylko 2 rzeczy, a mianowicie:

Na co warto uważać, czy jest coś czego nie można cofnąć, np talenty ?

I druga sprawa, jakie są najlepsze połączenia klas tak aby zdolności się nie marnowały?
Pogram chyba dps''em, tankiem i healerem może też ale to potem bo już się nimi nagrałem
w WoW ;p

Słyszałem że kilka połączeń jest beznadziejnych dlatego pytam by potem nie mieć problemu.


Na forum gry jest gdzieś temat opisujący kombinacje klas, prawdopodobnie przypięty, podałbym ci go, ale już go w zakładkach nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, to jest świetne, teraz już wiem czego mogę się spodziewać, pytanie tylko, jak wygląda gra shamanem, pokochałem tę klasę w WoW, ale nie wiem jak wygląda tutaj, grał ktoś może i mógłby mi opisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 16:00, Grodhar napisał:

Dzięki, to jest świetne, teraz już wiem czego mogę się spodziewać, pytanie tylko, jak
wygląda gra shamanem, pokochałem tę klasę w WoW, ale nie wiem jak wygląda tutaj, grał
ktoś może i mógłby mi opisać?

Aha i czy można zamienić klasę główną z poboczną miejscami? I czy poboczną można ew. zmienić?
(jak co to nie mam premium, czy jak to się tam nazywa :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 16:00, Grodhar napisał:

Dzięki, to jest świetne, teraz już wiem czego mogę się spodziewać, pytanie tylko, jak
wygląda gra shamanem, pokochałem tę klasę w WoW, ale nie wiem jak wygląda tutaj, grał
ktoś może i mógłby mi opisać?


Tutaj nie ma shamana...

Wyjdzie druid, ale to 15 września :).

A premiuma też nie ma żadnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 16:04, Grodhar napisał:

> Dzięki, to jest świetne, teraz już wiem czego mogę się spodziewać, pytanie tylko,
jak
> wygląda gra shamanem, pokochałem tę klasę w WoW, ale nie wiem jak wygląda tutaj,
grał
> ktoś może i mógłby mi opisać?
Aha i czy można zamienić klasę główną z poboczną miejscami? I czy poboczną można ew.
zmienić?
(jak co to nie mam premium, czy jak to się tam nazywa :P)


Nie można zmienić klasy głównej z poboczną. Ale jest przedmiot za 199 diamentów pozwalający wybrać nową klasę poboczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2009 o 20:34, Grodhar napisał:

Shaman to scout z priestem, tak bynajmniej przeczytałem.


No, to ktoś sobie tak po prostu zinterpretował. w tym temacie co podałem jest właśnie mało konkretów. Generalnie warto wybrać klasy tak by mogły używać tego samego sprzętu. To rozwiązanie dla tych co mniej grają, czyli np. dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2009 o 16:45, Grodhar napisał:

A jakie klasy mogą?

I czy knight/priest to dobry tank ?


No, raczej tak, chociaż Knight/warrior też będzie dobry.
Priest, mage - cloth
Scout, rogue - leather
warrior - chain (czy tutaj plate to prawdę mówiąc nie jestem pewien)
knight - plate (najpierw chain w sumie)

Rzecz jasna, knight może używać wszystkich, ale po co, scout moze użyc cloth itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2009 o 22:55, Grodhar napisał:

Spoko rozumiem :D
A czy np są itemy z leathera nadające się dla rogue i maga? Gdybym zmieszal te klasy
np.


Po prostu nie spodziewałem się tylu opcji po f2p grze, i nie chce niczego spieprzyć tym bardziej że nie gram za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2009 o 22:58, Grodhar napisał:

> Spoko rozumiem :D
> A czy np są itemy z leathera nadające się dla rogue i maga? Gdybym zmieszal te klasy

> np.

Po prostu nie spodziewałem się tylu opcji po f2p grze, i nie chce niczego spieprzyć tym
bardziej że nie gram za dużo.


Tu sie wszystkiego dowiesz: http://runesofmagic-online.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że tylko część profesji mogę bardziej rozwinąć, muszę uważać przy skillowaniiu czy sam wybieram które chce podnieść?

No i mam zbieranie drewna, ziółek, i rud, disenchanting, blacksmithing, armorcrafting, tailoring,i jakieś tam stolarstwo i cooking, jest coś jeszcze?

Mam na razie knighta na 10 i myślę o byciu tankiem, co polecacie rozwinąć?
I mam też problem z wybraniem drugiej klasy właśnie dla tanka, co dobrze się sprawuje w połączeniu z knightem?

A co z priestem dla kumpla który chce być healerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2009 o 23:06, Grodhar napisał:

A można nimi handlowac w grze tak na marginesie?


diamentami? Jasne. W AH jak się wpisze diamond to będzie duuużo pozycji, tylko radze przetrzepać wszystkie strony czasem ludzie sprzedają za grosze te diamenty (czyt. np o 1kk mniej niż średnia cena).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować