Zaloguj się, aby obserwować  
Budep

Runes of Magic - MMORPG

1851 postów w tym temacie

Potem pojawią się questy, dzięki którym można swojego rumaka dostać. Stajnie nie tylko w Varanas są - są już w drugim miasteczku, (ten, do którego przybywasz z pierwszej wioski, dawno grałem, nie pamiętam nazwy).
Pytałeś się też o gildię. Na czacie ludzie piszą, do którego dostęp masz pod enterem. Najlepiej być jednak w gildii, w której wszyscy się rozumieją, a nie jakiejś międzynarodówce. Ja byłem w jakiejś angielskiej(a przynajmniej zachodniej), wszyscy mówili po angielsku toteż problemu z dogadaniem się nie było.

Cholera, coś mnie ciągnie do tej gry ostatnio jak diabli, w Ferie będzie trzeba znowu grę pociągnąć. Ile teraz razem z DLC o Elfach zajmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2009 o 20:29, Bezi_113 napisał:

2.1.3.1984.(en ja mam).
:D


WYPLUJ TO!

84? Ja piernicze.

Ja jestem przy 45.. a ściągałem "najnowszego" clienta z oficjalnej strony. I ściągają mi się już półtorej godziny, te pacze ;/

Kirabaxior
Nowy klient 5 GB plus pacze 0.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też wracam do RoM, zrobiłem sobie przerwę po tym jak rozpadła się gildia w której grałem jeszcze podczas bety. Teraz ściągam tego nowego klienta, pewnie zrobię też nową postać (granie magiem i rogalem już mi się znudziło).

Obym tylko teraz znalazł gildię równie sympatyczną co wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracam do RoMa w ten piątek. Tak sobie myślę, jaka subklasa dla mojego Maga byłaby dobra? Mam Priesta, ale nie jest on wg. mnie zbt dobry. Myślę nad knightem/roguiem. A wy?
Swoją drogą, może założę sobie jakąś nową postać, by przypomnieć sobie grę, świat, crafting i te sprawy. I znajdę gildię(2 na forum już znalazłem, tam zagadam), bo samemu się gra źle, a tak to można wejść, pogadać, pożartować i wybrać się na instka. Tak grałem przynajmniej w GW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 18:16, Kirabaxior napisał:

Wracam do RoMa w ten piątek.

Knight-rogal? Fajne połączenie, ze względu na możliwość noszenia dwóch broni. Ale na prime tanka w najtrudniejszych instach raczej sie nie nada. Tym niemniej do pomocy jak najbardziej. Też machnę nową postać, bo granie magiem, choć fajne, znudziło mnie. Myślę nad knightem/priestem albo knightem/warkiem. A, i wiadomo-gildia dobra rzecz. Sam szukam, więc jeśli gdzieś trafisz to daj znać, można by razem pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie gram znowu Knightem/Warriorem... i się gubie :D Masa zadań, nie wiem za co się brać. Zrobie sobie druida, żeby to jakoś ogarnąć. Jakby co to Siochain Budeq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat M/P to jedno z najlepszych połączeń dla maga, i jedna z lepszych klas w RoM. Jeżeli chodzi o subke dla Knighta to W albo R. Jeżeli chcesz grać bardziej jako tank to K/W, jako dps to R/K(zakładając, że chcesz mieć knighta na sub/prim). O ile nic w ciągu miesiąca/dwóch się nie zmieniło. Ale rób jak chcesz, tak żeby Ci się dobrze grało, bo o to przecież chodzi. Też się zastanawiam czy by nie pograć w RoM, ale chyba brakuje mi chęci ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, w RoM grałem jeszcze przed wyjściem dodatku z elfami. I mam takie pytanie-czy elf może zostać Knightem? Bo gdzieś czytałem, że Knight i Priest są dla elfów zablokowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2009 o 09:37, KofeinowyPablo napisał:

Mam takie pytanie, w RoM grałem jeszcze przed wyjściem dodatku z elfami. I mam takie
pytanie-czy elf może zostać Knightem? Bo gdzieś czytałem, że Knight i Priest są dla elfów
zablokowane.


Nie. Jako elf nie możesz grać Knightem i Priestem, a jako człowiek nie możesz grać Druidem i Wardenem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2009 o 13:31, xadras95 napisał:

Nie. Jako elf nie możesz grać Knightem i Priestem, a jako człowiek nie możesz grać Druidem
i Wardenem.

Hmmm, trochę szkoda, liczyłem że zacznę grę od nowa elfem. Ale skoro tak, to wrócę do mojego człowieka-knighta, zostawiłem go bodajże na 27 poziomie.

Hmmm, czytam na głównej stronie RoM że wszyscy gracze powyżej 11 lvl dostaną po 100 rubinów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.12.2009 o 16:14, KofeinowyPablo napisał:

Hmmm, czytam na głównej stronie RoM że wszyscy gracze powyżej 11 lvl dostaną po 100 rubinów.


Dostaną, bo RoM otrzymał nagrodę "Best International PC Games 2009" przyznawaną przez German Game Developer Award. 100 rubinków trzeba wykorzystać w przeciągu 30 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2009 o 16:26, Budep napisał:


> Hmmm, czytam na głównej stronie RoM że wszyscy gracze powyżej 11 lvl dostaną po
100 rubinów.

Dostaną, bo RoM otrzymał nagrodę "Best International PC Games 2009" przyznawaną przez
German Game Developer Award. 100 rubinków trzeba wykorzystać w przeciągu 30 dni.

Na razie nie mam dostępu do RoM (ściągam pathe), mógłbyś tak ogólnie powiedzieć czy za te 100 rubinów da sie coś kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2009 o 17:16, Kirabaxior napisał:

Obym się wyrobił, bo właśnie klienta ściągam :D

Ja też ściągam, masz może chęć aby ze mną pograć :D??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2009 o 16:31, KofeinowyPablo napisał:

Na razie nie mam dostępu do RoM (ściągam pathe), mógłbyś tak ogólnie powiedzieć czy za
te 100 rubinów da sie coś kupić?


Da, da. Między innymi skrzydła i parę innych rzeczy, ale na razie nie wiem dokładnie.

A kto ze mną pogra? :< Zapraszam na serwer Siochain, z chęcią pomogę moim Knightem/Warriorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Założę tam postać można będzie pograć razem.
Jaką klasę polecicie?
Grałem kiedyś knightem/warriorem chyba znów będę tak albo na 2gą klasę coś innego niż warrior.
Moje xfire w podpisie jakby co to dodaj mnie do znajomków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować