Zaloguj się, aby obserwować  
Budep

Runes of Magic - MMORPG

1851 postów w tym temacie

Dnia 10.12.2009 o 20:54, Adamo55 napisał:


Założę tam postać można będzie pograć razem.
Jaką klasę polecicie?
Grałem kiedyś knightem/warriorem chyba znów będę tak albo na 2gą klasę coś innego niż
warrior.
Moje xfire w podpisie jakby co to dodaj mnie do znajomków.

Tutaj możesz poczytać coś nt. klas
http://runesofmagic-online.pl/forum/index.php#3
Ja gram ofc na Siochain, no bo skoro ponoć najwięcej polaków... I nawet widzę dobra kultura graczy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, fajnie, 2 osoby. To ciebie też wciągnę do gildii. Generalnie założe nowego Rogue, bo chcę sobie przypomnieć zasady gry, a potem, po wszystkim, wrócę do mojego Maga lv.21 i podexpię Priestem :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że widzę, że ludziska zaczynają sie garnąć do gry (oby to nie był słomiany zapał), postanowiłem dać tu swoje dane:
Server: Siochain
Nick: Hasacz(Mag/Priest)/Arkadiuss(Knight/Warrior)
Szukam gildii obecnie, grał będę częściej Knightem (Arkadiuss), ale jak będzie trzeba to i magiem(47/30) umiem się posłużyć. Znam dość dobrze instancje (oprócz tych które wyszły po Proroctwie Elfów). Ogólnie rzecz biorąc chętnie pogram z ludźmi z gram.pl, zawsze to lepiej ze znajomymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kirabax coś mówił o gildii, to poczekamy aż wróci ze szkoły to obczaimy co i jak ^^ .
Jak coś, to ja mam nick Mazur, gram Warrior/Knight 11/2 lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2009 o 12:30, Adamo55 napisał:

Mam problem.
Nie mogę zmienić miejsca na twardzielu w którym ma być zainstalowana gra, od razu się
instaluje na C ;/
Co zrobić?


Kompletnie nie wiem jakim cudem, bo instalator <bynajmniej u mnie> daje możliwość wyboru dysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2009 o 09:30, KofeinowyPablo napisał:

Jako że widzę, że ludziska zaczynają sie garnąć do gry (oby to nie był słomiany zapał),
postanowiłem dać tu swoje dane:
Server: Siochain
Nick: Hasacz(Mag/Priest)/Arkadiuss(Knight/Warrior)
Szukam gildii obecnie, grał będę częściej Knightem (Arkadiuss), ale jak będzie trzeba
to i magiem(47/30) umiem się posłużyć. Znam dość dobrze instancje (oprócz tych które
wyszły po Proroctwie Elfów). Ogólnie rzecz biorąc chętnie pogram z ludźmi z gram.pl,
zawsze to lepiej ze znajomymi.


Ja zapraszam do gildii "Awangarda". Jest w niej może mało osób, ale za to pomocni i miła atmosfera. Zapraszam, bo gildia jest dobra.

Mój nick Budeq [Siochain], jakby co. Wkurza mnie on, ale zmienić nie da rady :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2009 o 16:05, KofeinowyPablo napisał:

Dzięki za zaproszenie, na pewno się zgłoszę, tym bardziej że już wcześniej czytałem o
Awangardzie na polskiej stronie RoM.


Napisałem do Ciebie maila w grze, podobnie jak do pozostałych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie ściągnałem oba party instalki a tu drugi uszkodzony....
CRC failed in ROMSetup-1.bin
Unexpected end of archive

Kolejne 5 h ściągania, a ja chciałem sobie dziś połupić super........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mój kumpel ma dziwny problem z instalką. Ściągał z głównej, 2 pliki, jeden exe. a drugi-rar. W tym drugim były 3 plik bin.i, pierwszy po kliknięciu rozpakował party 4 i 5 i... nic się nie stało-zainstalować sie nie da. Ktoś wie w czym rzecz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2009 o 19:04, Adamo55 napisał:

Wreszcie ściągnałem oba party instalki a tu drugi uszkodzony....
CRC failed in ROMSetup-1.bin
Unexpected end of archive

Kolejne 5 h ściągania, a ja chciałem sobie dziś połupić super........


Part nie ściągnął Ci się do końca, skoro wywala nieoczekiwany koniec archiwum. Ściągaj tego parta jesio raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna rada. Nie ściągaj w partach, a FOGDownloaderem z oficjalnej strony gry. Zaczynasz i kończysz kiedy chcesz, a potem zaczynasz od momentu w którym skończyłeś pobieranie.
A co do problemu, part ci się nie ściągnął do końca. Toteż ściągaj Fogiem. z www.runesofmagic.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest! Po trzech godzinach oczekiwania udało się załatwić Count Hibarę i mam pierwszą część seta na 23 lvl i nowy title :). Myślałem, że nigdy tego questa nie zrobie, ale szczęście jakieś ogarnięte party się znalazło. Trzeba przyznać, że community w RoMie stoi na wysokim poziomie.

A wy gracie? Bo nie mogę was nigdy złapać ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja póki co to na Macantachcie grałem, dziś miałem powrócić ale przez pół dnia ściągają mi się updejty. Tam zresztą ma siedzibę moja gildia ;]
PS. Takie pytanko. W jaki sposób party się najlepiej szuka? Bo ja jakoś znaleźć nigdy nie mogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 17:28, Kirabaxior napisał:

Ja póki co to na Macantachcie grałem, dziś miałem powrócić ale przez pół dnia ściągają
mi się updejty. Tam zresztą ma siedzibę moja gildia ;]
PS. Takie pytanko. W jaki sposób party się najlepiej szuka? Bo ja jakoś znaleźć nigdy
nie mogłem.


Piszesz na zonie "LPF to Blood Gallery" np., powinien się ktoś zgłosić. Albo po prostu piszesz, że potrzebujesz pomocy w jakimś queście i już :). Będziesz grał na Siochainie, czy ta opcja odpada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.12.2009 o 17:34, Budep napisał:

Będziesz grał na Siochainie,
czy ta opcja odpada?


Raczej odpada. Mam starego Maga na 21 lvlu, teraz założę Rogue by sobie grę przypomnieć, jak mi się spodoba to na nim zostanę - jak nie, to wracam do Maga. No i tam mieści się gildia do której dołączam(White Rose lub Bimbrownia), a także dwóch znajomych z grama tam będzie razem ze mną grać. Adamo i Bezi_113.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować