Zaloguj się, aby obserwować  
Budep

Runes of Magic - MMORPG

1851 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2009 o 18:41, KofeinowyPablo napisał:

Mamy panowie małą sensację- RoM został spolszczony!!! Co prawda nie całkowicie,
ale questy, przedmioty itp mają polskie w tłumaczenie. Spolszczenie wprowadził najnowszy
patch.(Jest to spolszczenie oficjalne)


Teraz tylko czekać na inwazje polskich noobów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2009 o 18:43, xadras95 napisał:

> Mamy panowie małą sensację- RoM został spolszczony!!! Co prawda nie całkowicie,

> ale questy, przedmioty itp mają polskie w tłumaczenie. Spolszczenie wprowadził najnowszy

> patch.(Jest to spolszczenie oficjalne)

Teraz tylko czekać na inwazje polskich noobów...

Do prorokowania inwazji wstrzymałbym się do otworzenia polskiego serwera, co po dzisiejszym patchu wydaje sie realną wizją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2009 o 18:49, Kolumbiadek napisał:

Skąd masz te informacje? Mógłbyś dać screena czy coś? Nie znalazłem jakoś informacji
o tym, aby RoM został spolszczony.

Spójrz tutaj, z resztą zawsze warto spojrzeć na forum w poszukiwaniu informacji:

http://runesofmagic-online.pl/forum/index.php?topic=3161.45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za namową kumpla(Bezi mnie do tego zmusił!!! to jego wina!!!) postanowiłem zagrać w RoM. Gierka się pobiera, konto założone, i tutaj mam pytanie. Czy dostajemy jakiegoś majla po założeniu konta ? Pewnie tam pisało, ale "zapracowany" jestem i nie czytałem praktycznie niczego, czego nie trzeba było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest po POLSKU?! PO POLSKU?! O Ja pier.. niczę :D.

Dobra, już ochłonąłem. Widać, że polscy gracze są szanowani, a przede wszystkim jest ich sporo. Spoko sprawa, ale polskiemu serwerowi mówię stanowcze NIE!. Dlaczego? Chyba mówić nie muszę, ja zostaje na angielskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2009 o 19:59, Budep napisał:

Gra jest po POLSKU?! PO POLSKU?! O Ja pier.. niczę :D.

Dobra, już ochłonąłem. Widać, że polscy gracze są szanowani, a przede wszystkim jest
ich sporo. Spoko sprawa, ale polskiemu serwerowi mówię stanowcze NIE!. Dlaczego? Chyba
mówić nie muszę, ja zostaje na angielskich.


Dobra. Jest to spolszczenie, ale ja się nie cieszę. Bo i po co? Spolszczenie, równia się przyrost co najmniej 30% dzieci, które nie umieją angielskiego, a przy tym zapewne noobią i są "neo". Ja się tylko modlę, żeby z RoM''a nie zrobili Metina.. bo to by była masakra. A niech stawiają polski serwer, przynajmniej tam hołota - w większości - pójdzie.

Więc zapraszam na Siochain :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.12.2009 o 20:13, Budep napisał:

Więc zapraszam na Siochain :P

No, Siochain jest spoko ^^ Kulturka, pomocni ludzie ^^
Btw. Gdzie najczęściej można osoby z gramu @ Siochain spotkać? Ja siedzę nadal na Elven Island, i zamierzam się wybrać już do Varanas, ale... nie orientuję się zbytnio ;D
Poza tym, gdzie/jak zrobić instancję? To jest jako quest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2009 o 20:25, RazorBMW napisał:


> Więc zapraszam na Siochain :P
No, Siochain jest spoko ^^ Kulturka, pomocni ludzie ^^
Btw. Gdzie najczęściej można osoby z gramu @ Siochain spotkać? Ja siedzę nadal na Elven
Island, i zamierzam się wybrać już do Varanas, ale... nie orientuję się zbytnio ;D
Poza tym, gdzie/jak zrobić instancję? To jest jako quest?


Ja gram hjumanem, wbijaj do Varanas to sie pogra. Fakt, ludzie sa mili, na instancje (BG) zawsze sie pomocni i radosni ludzie znajda ;D

Instancja? Możesz tam isc kiedy chcesz z teamem, liczac na dobry drop. W wiekszosci przypadkow jest to rowniez jako quest, ze masz tam isc i zabic Bossa, jak w Bloody Gallery, bo co sie repsi cholernie rzadko, ale udalo nam sie go zalatwic, o czym chwalilem sie pare postow wczesniej :P

EDIT:
Wlasciwie Bloody GAllery, to nie instancja, tylko podziemia. Instancja jest w pierwszym miescie, Logar, a nawet dwie. Jedna na questa. Czym sie rozni instancja od podziemi? A tym, ze team na instancje dostaje kopie lokacji i nikt im nie przeszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem co stało się z Metinem i co ten Metin zrobił z ludźmi (gdyby wszystko było po angielsku, nikt by pewnie o nim nie słyszał). A teraz chciałem nawet spróbować swoich sił w RoM''ie - coraz więcej czasu, brak chęci do przechodzenia posiadanych gier po raz enty etc. Niestety sprzęt za słaby. RoM nie ruszy.
Jednak widać, że polskich graczy jest sporo i są oni szanowani. Modlitwa odbyć się musi, by tzw. dzieci neostrady nie ogarnęły tego MMO.
Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2009 o 20:24, Bezi_113 napisał:

Coś mi nie działa to spolszczenie...
Wie ktoś co zrobić?

Zmień sobie region w launcherze,obok Start Game jest Region/Language, wskaż region Polska i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś jest nie tak ...
Wczoraj ściągnał mi się patch ten świąteczny dziś się ściągneły kolejne dwa o.O, i nie ma już języka polskiego...
Co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 16:54, Adamo55 napisał:

Coś jest nie tak ...
Wczoraj ściągnał mi się patch ten świąteczny dziś się ściągneły kolejne dwa o.O, i nie
ma już języka polskiego...
Co się dzieje?


Patcha, naprawiają patchem, bo dużo błędów było :D Zapewne polski będzie niebawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować