Zaloguj się, aby obserwować  
Budep

Runes of Magic - MMORPG

1851 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2012 o 12:09, Bezi_113 napisał:

No to jak chcesz grać kapłanem to graj kapłan/rycerz tak jak powiedziałem wcześniej.


Mhm. Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na którym serwerze warto grać? Gram od 2 godzin i narazie spotkałem 1 osobe... może to przez niski lvl. Na którym serwerze jest najwiecej graczy ? Może polecicie jakiś takiemu newbie jak ja ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Powie mi ktoś, jak odzyskać hasło dodatkowe ? P 1,5 roku chciałem wrócić do gry a zapodziała mi się gdzieś kartka z hasłem. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2012 o 18:18, Pawciu45 napisał:

Powie mi ktoś, jak odzyskać hasło dodatkowe ? P 1,5 roku chciałem wrócić do gry a zapodziała
mi się gdzieś kartka z hasłem. Proszę o pomoc.


Głupia sprawa. Już znalazłem rozwiązanie. Mogłem wcześniej wygooglować niż panikować i pisać tutaj. Dobra, pomoc nie potrzebna. Sorrki za spam.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2012 o 13:28, Fariin napisał:

Na którym serwerze warto grać? Gram od 2 godzin i narazie spotkałem 1 osobe... może to
przez niski lvl. Na którym serwerze jest najwiecej graczy ? Może polecicie jakiś takiemu
newbie jak ja ^^

Proponuję zagrać tam, gdzie skupia się większość polaków, czyli na Cathcie lub Saroaidzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Nie gram już w RoM, a dostałem kod na "przedmiot" - nie napisali jaki
Jest godzina 8:22 dnia 21 marca 2013 r. Jak ktoś użyje kodu to niech napisze, żeby inni się nie męczyl i może co to było:

Abyś mógł w pełni cieszyć się z nami mijającym jubileuszem, dajemy Ci klucz na przedmiot, który możesz zrealizować na stronie RunesofMagic.com.


AGT_MjAjMjg4I2JkYzI1Izg1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie gram już w Runes of Magic i mam kod do eventu:

treść maila:
"Z radością oznajmiamy, że dostępna jest już najnowsza aktualizacja Runes of Magic. Nowa zawartość pozwoli Wam odkryć tajemnice Przełęczy Syrbal, najnowszej taboreańskiej strefy, w lochach której czają się liczne potwory czyhające na nieostrożnych śmiałków….

POBIERZCIE JAK NAJSZYBCIEJ NAJNOWSZĄ WERSJĘ RUNES OF MAGIC uruchamiając jak zwykle grę, a proces aktualizacji rozpocznie się automatycznie.
Patch 6.0.0 TAJEMNiCE PRZEŁĘCZY SYRBAL
Od razu będziecie mieli dostęp do najnowszych treści RoM:

Odkryjcie Przełęcz Syrbal i poznajcie jej pradawne tajemnice.
Wykażcie się odwagą w lochach Bethomii oraz w nowym trybie bitewnym.
Zbierajcie doświadczenie, by znaleźć się w gronie pierwszych, którzy osiągną poziom 80!
Wykorzystajcie na maksa nowy System Tytułów.

Aby nieco ułatwić Wam odkrywanie tego nowego terytorium, dajemy Wam klucz, który możecie zrealizować na runesofmagic.com* i zgarnąć przydatne przedmioty.

Gem_MzYjMzA4IzcxMTI2Izkx
Życzymy powodzenia i dobrej zabawy podczas odkrywania nieznanych do tej pory zakamarków Taborei.
Jeszcze nie masz zainstalowanego Runes of Magic na swoim komputerze? W takim razie uruchom Runes of Magic w oknie swojej przeglądarki, aby natychmiast uzyskać dostęp do nowych treści!
GRAJ W RUNES OF MAGIC W OKNIE SWOJEJ PRZEGLĄDARKI!
Twój zespół Runes of Magic

*Uwaga: Klucz rabatowy można zrealizować jedynie raz z danego konta do dnia 4 lipca 2013."

Jak ktoś wykorzysta, niech odpisze - żeby się inni nie męczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grają ludzie jeszcze w Runes of Magic? Po przegraniu siedmiu dni w Wowie(a na razie mam brak funduszy na abonament) naszła mnie ochota na tą gę.

Pytam, bo nie wiem czy jest sens ściągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2015 o 21:01, Andrzej15 napisał:

Pytam, bo nie wiem czy jest sens ściągać.

Powiem szczerze, rok temu też miałem hype na ten tytuł i graczy w początkowych krainach praktycznie nie było. Pozostali tylko starzy wyjadacze, którzy wpakowali mnóstwo kasy w ten tytuł i chyba przez to głównie nie chcą odchodzić. Nie warto tracić czasu, jest wiele dużo lepszych i popularniejszych MMO, które dodatkowo nie polegają w tak dużej mierze na grindzie i mikropłatnościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować