Zaloguj się, aby obserwować  
Mr_Kalej

Subkultury młodzieżowe

382 postów w tym temacie

Dnia 19.01.2009 o 10:42, hunter22 napisał:

Należę do subkultury piwoszy... piwo to moje paliwo xD

Generalnie to takie grubasy - krasnoludy .
Piwosz-krasnolud :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 13:15, TetraGramaton napisał:

Generalnie to takie grubasy - krasnoludy .
Piwosz-krasnolud :D.


Krasnolud = piwosz... stereotyp taki, że kto pije piwo musi mieć wielki brzuch, jak wyglądam normalnie i piwo pije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.01.2009 o 13:32, hunter22 napisał:

Krasnolud = piwosz... stereotyp taki, że kto pije piwo musi mieć wielki brzuch, jak wyglądam
normalnie i piwo pije :)

rozwalił mnie Twój status... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 22:15, Moras1990 napisał:

> Ale mi chodziło o młodzież a starzy ludzie nie golą głowy bo im włosy nie rosną


Hmm, czyli każdy młody z łysą głową to skinhead? Gratuluje pomysłowości. ^^ Znam parę
łysych chłopaków, którym do kultury skinów bardzo daleko. Jeden z nich jest nawet wolontariuszem.
Wiem, zszokowałem Cię :(

No fakt zszokowałeś mnie :D
Ale nie moja wina że jest takie przeświadczenie że każdy łysy to skin. Zresztą czy skin krwi nie może oddać? A kto mu zabroni, nikt więc to powiedzenie że masz łysego kolegę który jest krwiodawcą jest nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 12:08, Młody miro napisał:

No fakt zszokowałeś mnie :D
Ale nie moja wina że jest takie przeświadczenie że każdy łysy to skin. Zresztą czy skin
krwi nie może oddać? A kto mu zabroni, nikt więc to powiedzenie że masz łysego kolegę
który jest krwiodawcą jest nie na miejscu.


Wolontariat nie polega tylko na oddawaniu krwi :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 14:51, Moras1990 napisał:

> No fakt zszokowałeś mnie :D
> Ale nie moja wina że jest takie przeświadczenie że każdy łysy to skin. Zresztą czy
skin
> krwi nie może oddać? A kto mu zabroni, nikt więc to powiedzenie że masz łysego kolegę

> który jest krwiodawcą jest nie na miejscu.

Wolontariat nie polega tylko na oddawaniu krwi :]

Pisałeś o wolontariacie a nie oddawaniu krwi? Ahh ehm ja znam takich co z tych puszek podbierają więc to że jest w wolontariacie o niczym nie świadczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.02.2009 o 17:26, Młody miro napisał:

Pisałeś o wolontariacie a nie oddawaniu krwi? Ahh ehm ja znam takich co z tych puszek
podbierają więc to że jest w wolontariacie o niczym nie świadczy :P


Wolontariat nie polega tylko na oddawaniu krwi i zbieraniu kasy do puszek... :]
Jeszcze raz piszę, że łysy nie od razu oznacza skinheada. Dlatego zmień swoje podejście, bo możesz w ten sposób zranić jakaś osobę. Do szkoły do mnie chodzi chłopak, który jest po chemii i nie ma włosów. jego też nazwiesz skinem? :> Nie musisz mi tutaj odpowiadać, tylko samemu sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 17:34, Moras1990 napisał:


> Pisałeś o wolontariacie a nie oddawaniu krwi? Ahh ehm ja znam takich co z tych puszek

> podbierają więc to że jest w wolontariacie o niczym nie świadczy :P

Wolontariat nie polega tylko na oddawaniu krwi i zbieraniu kasy do puszek... :]
Jeszcze raz piszę, że łysy nie od razu oznacza skinheada. Dlatego zmień swoje podejście,
bo możesz w ten sposób zranić jakaś osobę. Do szkoły do mnie chodzi chłopak, który jest
po chemii i nie ma włosów. jego też nazwiesz skinem? :> Nie musisz mi tutaj odpowiadać,
tylko samemu sobie.

No fakt teraz to masz racje, ale nie ma wina że ogół Polskiej populacji tak to traktuje, a człowiek taka istota że lubi myśleć jak myślą inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwie się Emo. Ubierają się naprawde - tragicznie. Sam często widuję takich na ulicy - okropność! Trampki popisane, 2 inne sznurówki, pasków i ćwieków pełno na ciele do tego te grzywki, przez co nie widzą na jedno oko. Nauczyciele w szkole powinni zwracać na takie osoby uwagę i ich wywalać, bo np. metalowiec ubiera się normalnie - zwykłe, czarne spodnie i czarna bluza z jakimś zespołem. Nie podoba mi się, jak hip-hopowcy się ubierają, również np. taki strój nie pasuje do szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2009 o 10:48, hunter22 napisał:

Nie wiedziałem, że mam tylu braci piwoszy na forum... chyba wszyscy pełnoletnie są, nie?
;)

jasne, ja się CZUJĘ pełnoletni xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 18:06, Obelix93 napisał:

Dziwie się Emo. Ubierają się naprawde - tragicznie. Sam często widuję takich na ulicy
- okropność! Trampki popisane, 2 inne sznurówki, pasków i ćwieków pełno na ciele do tego
te grzywki, przez co nie widzą na jedno oko. Nauczyciele w szkole powinni zwracać na
takie osoby uwagę i ich wywalać, bo np. metalowiec ubiera się normalnie - zwykłe, czarne
spodnie i czarna bluza z jakimś zespołem. Nie podoba mi się, jak hip-hopowcy się ubierają,
również np. taki strój nie pasuje do szkoły.

Beznadziejną postawę prezentujesz. Poza tym, ja jestem metalem, a nie ubieram czarnych spodni, tylko np. jasne dżiny, glany (mam jedną sznurówkę pomarańczową, drugą żółtą), koszulkę z Gunsami, czy ACDC, brązową skórę, chustę na głowę i Axlowskie bryle. I co Ty na to?
Emo są C$@%^%&*&(*#@$#$ to prawda, ale akurat belfrzy eni powinni się ich czepiać, tak samo hip-hopowców, bo to nie ich interes, jak się uczeń ubiera. Byleby to przyzwoicie wyglądało, czyli bez gołych brzuchów etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 20:40, rogoz94 napisał:

> Dziwie się Emo. Ubierają się naprawde - tragicznie. Sam często widuję takich na
ulicy
> - okropność! Trampki popisane, 2 inne sznurówki, pasków i ćwieków pełno na ciele
do tego
> te grzywki, przez co nie widzą na jedno oko. Nauczyciele w szkole powinni zwracać
na
> takie osoby uwagę i ich wywalać, bo np. metalowiec ubiera się normalnie - zwykłe,
czarne
> spodnie i czarna bluza z jakimś zespołem. Nie podoba mi się, jak hip-hopowcy się
ubierają,
> również np. taki strój nie pasuje do szkoły.
Beznadziejną postawę prezentujesz. Poza tym, ja jestem metalem, a nie ubieram czarnych
spodni, tylko np. jasne dżiny, glany (mam jedną sznurówkę pomarańczową, drugą żółtą),
koszulkę z Gunsami, czy ACDC, brązową skórę, chustę na głowę i Axlowskie bryle. I co
Ty na to?
Emo są C$@%^%&*&(*#@$#$ to prawda, ale akurat belfrzy eni powinni się ich czepiać, tak
samo hip-hopowców, bo to nie ich interes, jak się uczeń ubiera. Byleby to przyzwoicie
wyglądało, czyli bez gołych brzuchów etc.


Ja tylko zaznaczyłem, że metalowcy są najporządniejsi spośród wszystkich subkultur - rzadko przeklinają i jeszcze stosownie się ubierają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.02.2009 o 21:04, Obelix93 napisał:

Ja tylko zaznaczyłem, że metalowcy są najporządniejsi spośród wszystkich subkultur -
rzadko przeklinają i jeszcze stosownie się ubierają.

A to bardzo ciekawa zasada jest, nie zauważyłem. <ironia mode off>
Ja tam raczej wyraźnie należę do metalowców (teraz jak pióra ściąłem to głównie koszulkami, kapslami, czarnymi bojówkami itp), co nie zmienia faktu, że mam mnóstwo znajomych z praktycznie wszelkich subkultur. Niejednego winiacza się z typowymi karkami wysuszyło. ;) Więc moim zdaniem to osobista kwestia jakim kto jest człowiekiem. Ja wyznaję proste zasady: nie obchodzi mnie kompletnie co kto lubi/robi, byleby to nie było w jakiś sposób przeciwko mnie. Oko za oko, ząb za ząb także znajduje w moim życiu praktyczne zastosowanie. A poza tym po prostu potrafię się ludźmi dogadać i nie zakładam wobec kogoś jakiś przypuszczeń, także ze względu na subkulturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 21:51, Azreix napisał:


> Ja tylko zaznaczyłem, że metalowcy są najporządniejsi spośród wszystkich subkultur
-
> rzadko przeklinają i jeszcze stosownie się ubierają.
A to bardzo ciekawa zasada jest, nie zauważyłem. <ironia mode off>
Ja tam raczej wyraźnie należę do metalowców (teraz jak pióra ściąłem to głównie koszulkami,
kapslami, czarnymi bojówkami itp), co nie zmienia faktu, że mam mnóstwo znajomych z praktycznie
wszelkich subkultur. Niejednego winiacza się z typowymi karkami wysuszyło. ;) Więc moim
zdaniem to osobista kwestia jakim kto jest człowiekiem. Ja wyznaję proste zasady: nie
obchodzi mnie kompletnie co kto lubi/robi, byleby to nie było w jakiś sposób przeciwko
mnie. Oko za oko, ząb za ząb także znajduje w moim życiu praktyczne zastosowanie. A poza
tym po prostu potrafię się ludźmi dogadać i nie zakładam wobec kogoś jakiś przypuszczeń,
także ze względu na subkulturę.


Ja rzadko widzę, aby metalowiec zaczepiał innych, w przeciwieństwie do hip-hopowców. Ostatnio siedząc z kolegą w bibliotece szkolnej przy komputerze hip-hopowcy zaczęli nas wyzywać tylko przez to, że oglądamy sobie teledyski Finntroll''a. Było ich chyba z 8, dlatego lepiej było, że odeszliśmy od komputerów. Narazie problem mam tylko z hip-hopowcami, bo dawniej również próbowali mi ukraść komórkę - dobrze, że zawołałem takiego mężczyznę, bo miałbym już po komórce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 21:51, Azreix napisał:


> Ja tylko zaznaczyłem, że metalowcy są najporządniejsi spośród wszystkich subkultur
-
> rzadko przeklinają i jeszcze stosownie się ubierają.
A to bardzo ciekawa zasada jest, nie zauważyłem. <ironia mode off>
Ja tam raczej wyraźnie należę do metalowców (teraz jak pióra ściąłem

ŚCIĄŁEŚ PIÓRA??!!
jak mogłeś... :(:(:(:((:(

ech xD

Ale Obelix, wybacz, pieprzysz od rzeczy.
Otóz metale klną, piją, śmieją się w głos i mają wszystko w poważaniu. Sex, drugs and rock''n''roll!
Przynajmniej u mnie. Może w nieco innej kolejności, ale mniej więcej xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 19:52, rogoz94 napisał:

>
> > Ja tylko zaznaczyłem, że metalowcy są najporządniejsi spośród wszystkich subkultur

> -
> > rzadko przeklinają i jeszcze stosownie się ubierają.
> A to bardzo ciekawa zasada jest, nie zauważyłem. <ironia mode off>
> Ja tam raczej wyraźnie należę do metalowców (teraz jak pióra ściąłem
ŚCIĄŁEŚ PIÓRA??!!
jak mogłeś... :(:(:(:((:(

ech xD

Ale Obelix, wybacz, pieprzysz od rzeczy.
Otóz metale klną, piją, śmieją się w głos i mają wszystko w poważaniu. Sex, drugs and
rock''n''roll!
Przynajmniej u mnie. Może w nieco innej kolejności, ale mniej więcej xD

U mnie w szkole metalowcy są bardzo spokojni, zwykle spotykają się w grupach i rozmawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głównie Skinheady to Pseudokibice, robią zadymę bo uważąją się im wszystko wolno, nawet w niekiedy w klubach brudę zrobią, kto wie może i oni stoją za podpaleniem Copacabanany, nawet dla kasy porywają, owszem nie każdy łysy taki, ale taki co non stop klnie na pewno nim jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 14:15, Obelix93 napisał:

U mnie w szkole metalowcy są bardzo spokojni, zwykle spotykają się w grupach i rozmawiają.


Mam podobnie, co prawda chłopaki trochę za mocno i często "moczą dzioba", ale przywyknąć idzie. Sama słucham kapel typu SlipKnot, Slayer, Korn, czy nawet "swojski" Behemoth lub Dimmu Borgir i raczej agresywna nie jestem (pomimo tego co ludzie mówią, jak usłyszą czego słucham). Co prawda nie nalezę do tej grupy typowych metali (skóra, glany etc.), bardziej takie Grunge z naleciałościami tradycyjnego Rocka. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 20:35, dizzy1942 napisał:

> U mnie w szkole metalowcy są bardzo spokojni, zwykle spotykają się w grupach i rozmawiają.


Mam podobnie, co prawda chłopaki trochę za mocno i często "moczą dzioba", ale przywyknąć
idzie. Sama słucham kapel typu SlipKnot, Slayer, Korn, czy nawet "swojski" Behemoth lub
Dimmu Borgir i raczej agresywna nie jestem (pomimo tego co ludzie mówią, jak usłyszą
czego słucham). Co prawda nie nalezę do tej grupy typowych metali (skóra, glany etc.),
bardziej takie Grunge z naleciałościami tradycyjnego Rocka. ;)

To się nazywa kinderowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować