Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3: relacja na żywo z konferencji Sony

97 postów w tym temacie

Jak narazie Sony nie pokazuje nic ciekawego - dużo bardziej podobała mi się relacja z konferencji Microsoftu. Tam były konkrety :] Płatny dodatek do Ratcheta? Z tego co widzę to nawet jakby Sony udało się wyczaić dodatki do GTA IV na wzór tych z Xboxa to i tak prawdopodobnie okazałyby się płatne... Pewnie na sam koniec zarzucą God of Warem III - wszak to chyba najlepszy exclusive na zwieńczenie konferencji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o Boże . myślałem że konferencja sony wstrząśnie mną, a tu jakieś filmy i seriale, nie żebym miał coś przeciwko, ale gdzie jakieś porządne niezapowiedziane tytuły? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

boooooooooooooooooooooooooring.Godzina konferencji i ŻADNYCH konkretów.To wszystko to są co najwyżej przekąski[ressistance 2 i lbp były już znane], gdzie prawdziwe mięsko?Sony, na razie się zawiodłem na was, lepiej żebyście mieli coś w rękawie, bo tak to marnie widzę przyszłość ps3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS3 i PSP - FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY FILMY

Niech ktoś zastrzeli szefostwo Sony - co to ma być?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, rok 2008 to rok oglądania filmów na PS3/PSP. Fascynujący lineup.
"Jużnienajtanszy" odtwarzacz RB czuje oddech przeciwników na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 21:42, nVid napisał:

Marcin321 tak, bo Microsoft daje wszystko za darmo ;] Dobry wujek z tego Microsoftu.


A czy ja gdzieś napisałem, że Microsoft daje wszystko na Live''a za darmo? :P Po prostu stwierdziłem fakt, że ta cała szumnie wspominana "darmowość" DLC-ków i dodaktów do gier na PS3 poszła w piach. Gdzieś czytałem, że rozszerzenie do Metal Gear Online ma być płatne, teraz ten Ratchet - z pewnością niedługo będzie tak samo z dodatkami do innych gier. Więc nawet jakby Sony udało się pozyskać te eksluzywne dwa dodatki jakimi chwalił się Microsoft do GTA IV to prawdopodobnie również trzeba będzie za nie zabulić - stwierdziłem tylko fakt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować