Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3: God of War III oficjalnie!

22 postów w tym temacie

Na szczęście jeszcze stara ekipa napisała scenariusz do GoWIII, wiec ewentualne zmiany personalne w zespole nieznacznie wpłyną na jakość "trójki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szczerze... wydaje mi się że to będzie ostatnia część god of war... bo trochę przejadła się... ciekawe czy to będzie tak jak z "dwójką" (tyle samo ale jeszcze więcej) czy będzie coś nowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyny powód dla którego warto mieć PS3. No, dla fanów jeszcze MGS IV. Po konferencji nasuwa się takie pytanie: SONY, WHY?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh i już narzekania na trailer, że brak gameplaya - w żadnym trailerze GTA nie było gameplayu (nie licząc cut scenek), a jakoś nikt nie narzekał.

No cóż, fajnie że pokazali ten teaser. Za dużo to on nie pokazuje, ale sam Kratos, otoczenie, świat - prezentują się bardzo fajnie. Na pewno zaopatrzę się w God of War 3, ciekawe tylko kiedy nastąpi premiera. Na pewno w tym roku się nie wyrobią - "comming 2009".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autentycznie nie rozumiem sukcesu tej gry. Grałem w dwójkę u kumpla i w sumie to była taka całkiem rozrywkowa sieczka. Nie powiem, że gra zła, bo się nieźle bawiłem, ale do megahiciora to jakoś nie pasuje. W takim starym Max Payne 1 też niby była tylko sieka, ale ciężki, deliryczny klimat i fabuła rodem z thrillera robiły swoje. Wiem, że pewnie mnie zaraz zjedziecie, ale takie sa moje odczucia. Może ja rzeczywiście nie nadaję się do konsoli :P każda próba mnie odstręcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny powód do kupna PS3. Jak na razie gra nie zawiodła mnie nawet raz (skończyłem dwie częsci na PS2 i Chain of Olympus na PSP) i ta mam nadzieje podtrzyma tradycje kopania po ryju niesamowitą akcją:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"In the end there will be only chaos" - Boże jakież to epickie ;D. Dla GoW3 i MGS4 jestem skłonny kupić PS3 - Xbox 360 nie oferuje takich behemotów, killer''ów, wymiataczy, czy jakby tam inaczej to nazwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować