Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3: Wolfenstein - oficjalna zapowiedź; screeny i teaser!

30 postów w tym temacie

Harpen

Doczekaliśmy się oficjalnego potwierdzenia ze strony Activision, że gra Wolfenstein faktycznie znajduje się w produkcji, a tworzona jest przez duet id Software - Raven Software. Mało tego, wydawca opublikował także pierwsze screenshoty i zwiastun filmowy!

Przeczytaj cały tekst "E3: Wolfenstein - oficjalna zapowiedź; screeny i teaser!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, w końcu id software zajęła się tą legendarną serią.

Osobiście czekam na nowego Wofensteina, mimo że we wcześniejsze gry grałem rzadko( raz czy dwa u kumpla). Cieszę się, że także będzie na pececie- znaczy to, nie mniej nie więcej, że gry na blaszaka powstają i bedą powstawać. Trzymać tak dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wolfenstein ukaże się na PeCetach oraz konsolach Xbox 360 i PlayStation 3.
Wreszcie prawidłowo złożone zdanie ;). "Wolfenstein ukaże się na konsolach nowej generacji, a także będzie dostępne na PeCety" przeboleć nie mogłem...

Co do samej gry - bardzo przypomina RtCW. Czuć klimat poprzedniej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest jeszcze id Tech 4 (jeśli tak to rewelacyjnie go podkręcili) czy już id Tech 5 (wtedy to już nie jest taka rewelacja)? Co do samej gry jakoś nie jestem jej wielkim fanem, ale na pewno zagram, chociaż by w demo a nóż mi się spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nosz normalnie gdyby nie uszy to śmiał bym się dookoła głowy:D Ze szczęścia że ID wkracza na konsole pełną gębą :) Przynajmniej nie będę musiał co dwa lata wymieniać kompa dla ich gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cała oficjalna zapowiedź przeczytana , screeny dokładnie przejrzane , teaser kilka razy obejrzany. Nie jestem fanem poprzedniej części , ale na nowego Wolfensteina czekam z naciskiem głównie na single. Natomiast wiem że mnóstwo fanów czeka przede wszystkim na kontynuacja świetnego multi i ja im się naprawdę nie dziwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam z niecierpliwością. Wcześniejsze Wolfy pokochałem mam nadzieje, że ten będzie podobny do poprzednich. Ten trailer jakiś taki długi nie był ale cóż pozostaje wyczekiwać kolejnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią - cierpliwość popłaca!

Czekaliśmy i się doczekaliśmy. Zapowiedź kolejnego Wolfensteina to rewelacyjna wiadomość. Co tu dużo mówić- teaser mówi sam za siebie, wszystko prezentuje się bardzo fajnie. Jest klimatycznie, jest druga wojna światowa, są mutanty - jest i nowy Wolfenstein :) Jedynie, co mnie trochę martwi to elementy sci-fi - jak chociażby te mutanty, czy te nietypowe bronie. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że firma jest już doświadczona w tworzeniu gier, spodziewam się bardzo dobrej produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 16:35, master matrox napisał:

Jak to mówią - cierpliwość popłaca!

Czekaliśmy i się doczekaliśmy. Zapowiedź kolejnego Wolfensteina to rewelacyjna wiadomość.
Co tu dużo mówić- teaser mówi sam za siebie, wszystko prezentuje się bardzo fajnie. Jest
klimatycznie, jest druga wojna światowa, są mutanty - jest i nowy Wolfenstein :) Jedynie,
co mnie trochę martwi to elementy sci-fi - jak chociażby te mutanty, czy te nietypowe
bronie. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że firma jest już doświadczona w tworzeniu gier,
spodziewam się bardzo dobrej produkcji.

Nietypowe bronie są nieodłączną częścią wolfa, wiec w tej materii nie ma co się martwić. Już w pierwszym Wolfensteinie był przenośny Gatling. Bardziej martwiłbym się o to, na ile wpływ na treść gry będzie miał wpływ zarząd EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że Wolf 2 powstaje było wiadomo już od 2 lat, ale trailer z gameplayem -to mnie zaskoczyło!
RTCW to muj pierwszy FPS który przeszłem. Jak ja kocham ten klimat tajnych eksperymentów III Rzeszy i wskszeszania umarlaków!!!! chyba żeby to uczcić przejdę sobie RTCW jeszcze raz (a zrobiłem to ok. 30 razy :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować