Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwszy zwiastun The Sims 3 już dostępny!

44 postów w tym temacie

fett

Zapowiedź nowej części Simsów była pewniejsza niż nastanie dnia po nocy. Gra potwierdzona została już jakiś czas temu, jednak o jej wyglądzie można było mówić do tej pory tylko na podstawie screenów. Aż do teraz! W sieci zadebiutował pierwszy trailer The Sims 3!

Przeczytaj cały tekst "Pierwszy zwiastun The Sims 3 już dostępny!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I kolejne Simsy które zawładną umysłem siostry:/ Ja rozumiem że niektórzy lubią tą grę, ale to co ona przedstawia z wydawaniem dodatków, to najwredniejsza komercha jaką widziałem. Niech już lepiej wprowadzą abonament:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa i ciągle to samo. Jak ktoś lubi simsy to kupi w ciemno. Osobiście wolę poczekać na spora bo to przynajmniej będzię coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh czy oni nie mają do robienia lepszych produktów? To jest żałosne taka gra... po cholerę ją kontynuują. Sam jak bylem mały to grałem w Simsy, ale bez przesady każda seria ma kiedyś swój kres..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 14:26, garrick napisał:

Ehh czy oni nie mają do robienia lepszych produktów? To jest żałosne taka gra... po cholerę
ją kontynuują. Sam jak bylem mały to grałem w Simsy, ale bez przesady każda seria ma
kiedyś swój kres..

Nikt cie nie zmusza żebyś to kupował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie The Sims 3 zapowiada się bardzo fajnie : ). Ciekawe czy tego bezdomnego, co grzebał w śmieciach, będzie można drażnić? :D Mam tylko nadzieje, że eliksir odmładzający nadal będzie w tej grze dostępny ;p, bo nie chce swojego alter ego uśmiercać ;p (w dwójce to żadnemu simowi nie pozwoliłem umrzeć ze starości).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Silnik moze i 2 ale chyab tylko dlatego ze teraz bedziesz miec cale miasto zamaist tylko swojego domku i przy lespzej grafie kom by sie poprsotu pocil niezmiernie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować