Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pobierz nowy patch do gry World of Warcraft!

42 postów w tym temacie

pepsi

Na naszych serwerach dostępna jest nowa łatka do gry World of Warcraft, aktualizująca słynne MMO Blizzarda z wersji 2.4.2.8278 do 2.4.3.8606. Najważniejszą zmianą jest wprowadzenie mountów od 30 poziomu. Co istotne, sam trening umożliwiający ich dosiadanie staje się znacznie tańszy.

Przeczytaj cały tekst "Pobierz nowy patch do gry World of Warcraft!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Przewidziany przez twórców mount, jaki zostanie dodany wkrótce ;-)"

Poprawcie. Mount-miotła był już dostępny wczesniej na halołin. Nowy mount to koń bezgłowego jezdzca w wersji latajacej i biegajacej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzenie wierzchowców dostępnych już na 30 poziomie wydaje mi się być całkiem fajnym udogodnieniem - męczyły mnie te parominutowe przechadzki po Stranglethorn Vale, właśnie na poziomach 30-40. Nie podoba mi się zbytnio natomiast skasowanie paru umiejętności i dodaniem ich do już istniejących, co stało się z m.in. Curse of Shadows Warlock''a. WoW stał się grą lekko ''casual-friendly'' - po wprowadzeniu paru uproszczeń, typu zestaw gladiatora (epic) za Battleground''owy honor, gra nie jest już tak boska jak to było w czasach pre-BC. Teraz jest tylko genialna ;>.

P.S. Miotła to mount, który został dodany dawno temu. Pamiętam jak latałem nią po Pustkowiach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiło im się żal noobków, z wiązku z WotLK, przeznaczonego głównie dla 70 levelowych postaci. Dlatego wprowadzili mounta od 30 levela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 13:04, kwisc napisał:

Poprawcie. Mount-miotła był już dostępny wczesniej na halołin. Nowy mount to koń bezgłowego
jezdzca w wersji latajacej i biegajacej.


Zdajemy sobie z tego sprawę ;> Uśmieszek na końcu powinien to wyjaśniać ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 13:11, kwisc napisał:

Niestety tak to jest jak newsy o WoWie pisze ktoś kto w WoWa nie gra ;)


Jak wspominam wyżej, to dowcip, nie błąd ;P Tyle, że jakoś ludziom ciężko go zwietrzyć ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 13:12, Vespid napisał:

Zrobiło im się żal noobków, z wiązku z WotLK, przeznaczonego głównie dla 70 levelowych
postaci. Dlatego wprowadzili mounta od 30 levela.


Nie wiem co tu ma do tego że komuś się zrobiło żal.. normalny krok w grach.. czym bardziej się rozwija w góre gra tym niektóre rzeczy są zniżane. Uważam że i tak mounty powinny być szybciej a nie dopiero na 30lvl.. to jak by ktoś nie umiał na 20 jeździć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 13:08, Metalhead86 napisał:

Nie podoba mi się zbytnio natomiast skasowanie paru umiejętności
i dodaniem ich do już istniejących, co stało się z m.in. Curse of Shadows Warlock''a.


A mi nie podoba się ciągle rosnąca liczba skilli, które zamiast przejmować funkcjonalność po starych, dodają nową i z pewnością będą wymagane do efektywnej gry... Łączenie umiejętności w jedną jest zabiegiem jak najbardziej na miejscu, przynajmniej nie trzeba będzie kupować dwóch klawiatur żeby móc sobie wszystko zbindować :) Wyobraź sobie co by było, gdyby tak nie robili, normalnie połowy ekranu byś nie widział, tak byś miał go zapchanego skillami.

Dnia 17.07.2008 o 13:08, Metalhead86 napisał:

WoW stał się grą lekko ''casual-friendly'' - po wprowadzeniu paru uproszczeń, typu zestaw
gladiatora (epic) za Battleground''owy honor, gra nie jest już tak boska jak to było
w czasach pre-BC. Teraz jest tylko genialna ;>.


Tja, niech ludzie wchodzą na areny ze sprzętem z zaledwie śladowymi ilościami statsów PvP z resztą graczy, którzy od dawna mają już full S3 i trochę S4... To by dopiero było fair! Zastanów się nieco głębiej nad tym co piszesz, bo widać nie masz zielonego pojęcia o mechanice gry, a taki wielki z ciebie pro ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe zart by sie udał gdyby nie to, ze wraz z patchem wprowadzili pliki tego mounta bez głowego jezdzca i automatycznie pomyślałem, ze przeczytaliście o nowym mouncie, ale wam sie pomyliły (bo oba sa dostepne w halołin ;)) Nastepnym razem proponuje napisać: "TO JEST ŻART: "komentarz" xDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 13:12, Vespid napisał:

Zrobiło im się żal noobków, z wiązku z WotLK, przeznaczonego głównie dla 70 levelowych
postaci. Dlatego wprowadzili mounta od 30 levela.


Raczej ludzi, którzy tak jak ja grają w WoWa od premiery i którym nie bardzo się widzi powolne i żmudne levelowanie nowych postaci... IMHO powinni jeszcze bardziej udogodnić grę od 20 do 60 lvla, wprowadzając jeszcze więcej questów, jeszcze bardziej obniżając XP potrzebne do levelowania i znacznie ułatwić rozwijanie profesji usuwając nadmiernie duże ilości potrzebnych składników oraz dodając nowe recepty w levelach 1-375 (polecam się przekonać na własnej skórze jak czasochłonne i kosztowne potrafi być wylevelowanie od zera Blacksmithing, Enchanting czy Tailoring...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


"Warto też odwiedzić Haris Pilton, która wypuściła nową linię biżuterii i toreb."

To żart czy naprawde coś takiego jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować