Zaloguj się, aby obserwować  
SimpleGamer

Champions Online - temat ogólny

18 postów w tym temacie

Cryptic zapowiada Champions Online

Wielu graczy słyszało zapewne o świetnym RPG po tytułem Champions. Teraz firma Cryptic ogłosiła zamiar wydania tego dzieła w wersji MMO. Trzeba przyznać, że pomysł na pierwszy rzut oka wydaje się być bardzo ciekawy.
Już teraz, pomimo iż gra daleka jest ukończenia, Cryptic bardzo zachwala swoje dzieło. Głównie ze względu na wiele możliwości jakie otrzymają gracze. Każdy, tworząc własną postać, będzie mógł wybrać jej imię, historię, ubrania, umiejętności a nawet "śmiertelnego wroga" (od tego zależeć będą niektóre właściwości naszego bohatera).

Programiści z Cryptic obiecują, że każdy kto będzie miał możliwość zagrania w grę, spędzi przy niej dobrych kilka miesięcy. Produkt ma mieć w sobie wszystko to, co było najlepsze w poprzednich dziełach tego producenta.

Data premiery została ustalona na wiosnę 2009 roku. Gracze będą więc musieli uzbroić się w cierpliwość. Zainteresowanych większą ilością informacji zapraszam: (oficjalna strona tytułu)

http://www.champions-online.com/

Tak więc zapowiada się wyśmienicie, innowacyjny pomysł aby stworzyć grę MMO w klimatach superbohaterów
chroniących naszą cywilizację, a oprawców którzy pragną zniszczyć ziemie.

Jeżeli macie jakieś nowinki, informację dodyczące na temat gry, bądź chcecie posyskutować na jej temat, zapraszam do tego wątku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 14:23, Tokix napisał:

Cryptic zapowiada Champions Online

Wielu graczy słyszało zapewne o świetnym RPG po tytułem Champions. Teraz firma Cryptic
ogłosiła zamiar wydania tego dzieła w wersji MMO. Trzeba przyznać, że pomysł na pierwszy
rzut oka wydaje się być bardzo ciekawy.
Już teraz, pomimo iż gra daleka jest ukończenia, Cryptic bardzo zachwala swoje dzieło.
Głównie ze względu na wiele możliwości jakie otrzymają gracze. Każdy, tworząc własną
postać, będzie mógł wybrać jej imię, historię, ubrania, umiejętności a nawet "śmiertelnego
wroga" (od tego zależeć będą niektóre właściwości naszego bohatera).

Programiści z Cryptic obiecują, że każdy kto będzie miał możliwość zagrania w grę, spędzi
przy niej dobrych kilka miesięcy. Produkt ma mieć w sobie wszystko to, co było najlepsze
w poprzednich dziełach tego producenta.

Data premiery została ustalona na wiosnę 2009 roku. Gracze będą więc musieli uzbroić
się w cierpliwość. Zainteresowanych większą ilością informacji zapraszam: (oficjalna
strona tytułu)

http://www.champions-online.com/

Tak więc zapowiada się wyśmienicie, innowacyjny pomysł aby stworzyć grę MMO w klimatach
superbohaterów
chroniących naszą cywilizację, a oprawców którzy pragną zniszczyć ziemie.

Jeżeli macie jakieś nowinki, informację dodyczące na temat gry, bądź chcecie posyskutować
na jej temat, zapraszam do tego wątku !


jak dla mnie nie wygląda za ciekawie:P Postacie jak z komiksu. Takie pewnie było założenie twórców. Dobrze że nie w świecie fantasy, bo takich MMORPG jest mnóstwo:P Tytuł bardziej jak do gry piłkarskiej albo managera:P Mnie to nie ciekawi i nie zagram;] tyle ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 23:21, Natchan napisał:

kolejna gra typu "PPM, PPM, LPM,PPM, LPM(...)"

No tak, a te informacje to pewnie chodzą pod biedronką w Twoim mieście....
Może przytoczysz jakiś fragment gdzie Cryptic informuje o systemie walki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ponoś się tak bo Ci wioskę na plemionach spalą...
takie moje przepowiednie ;P smutne ale prawdziwe, pokaż mi fajną grę MMO, która nie polega na klikaniu na przemian przycisków w myszce? Gdzie tu logika? Gdzie grywalność? O klimacie już nie mówiąc...
W każdym razie, rewolucji bym się nie spodziewał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 23:22, Natchan napisał:

nie ponoś się tak bo Ci wioskę na plemionach spalą...

Jeżeli masz zamiar konwersować nt. ów gry, to nie ściemniaj mi jakichś tekstów rodem -z pod biedronki- ponieważ, ani to śmieszne, ani prawdziwe, ani wrażenia na nikim nie robi.

Dnia 18.07.2008 o 23:22, Natchan napisał:

takie moje przepowiednie ;P smutne ale prawdziwe, pokaż mi fajną grę MMO, która nie polega
na klikaniu na przemian przycisków w myszce? Gdzie tu logika? Gdzie grywalność? O klimacie
już nie mówiąc...

Szczerze mówiąc nie moge Ci takowej wskazać, gdyż żadna nie spełniła moich oczekiwań...
Ale czy to znaczy, że champions nie mogą od tej opini odstawać ?
Rozumiem twoją pesymistyczną mentalność, aczkolwiek nie ma co kopać mogiły póki krew w żyłach płynie.
Także nie zakładaj sobie, że gra nie osiągnie sukcesu, nie miej mnie za jakiegoś fun boya, bądź jakiegoś heretyka, ale postaraj się zrozumieć, że każda gra ma swoją szanse na sukces jak i na zrewolucjonizowanie rynku gier.

Dnia 18.07.2008 o 23:22, Natchan napisał:

W każdym razie, rewolucji bym się nie spodziewał.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2009 o 10:52, crash807 napisał:

Ta gra będzie płatna ?

Będzie miesięczny abonament. Nie wiadomo jeszcze ile będzie kosztował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2009 o 12:31, gitarka napisał:

Będzie miesięczny abonament. Nie wiadomo jeszcze ile będzie kosztował.

Abonament ma kosztować tyle co w każdej większej produkcji MMO, czyli 12,99 euro grę będzie można opłacić za pomocą karty kredytowej luz kart pre paid. Wie ktoś może czy ta gra w ogóle będzie dostępna w Polsce? póki co nigdzie nie mogę znaleźć pre ordera i planuje zakup na ebayu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie... czy ta gra będzie w ogóle wydana w polsce? Czy jako państwo 3-ciego świata, każdy chętny będzie musiał ściągać grę od naszych sąsiadów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 11:29, Skwarek_pl napisał:

Dobre pytanie... czy ta gra będzie w ogóle wydana w polsce? Czy jako państwo 3-ciego
świata, każdy chętny będzie musiał ściągać grę od naszych sąsiadów?


również czekam na odpowiedź, gra jest naprawdę bardzo ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 00:32, dark_darek napisał:

> Dobre pytanie... czy ta gra będzie w ogóle wydana w polsce? Czy jako państwo 3-ciego

> świata, każdy chętny będzie musiał ściągać grę od naszych sąsiadów?

również czekam na odpowiedź, gra jest naprawdę bardzo ciekawa :)


Ehh, coś czuje, że jedynym sensownym sposobem zakupienia tej gry będzie Steam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co udało mi się zauważyć to Crpytic tak samo nie wydał u nas City of Heroes/Villains, dopiero po 2 czy 3 latach ultima wydała w Polsce CoV więc to z pewnością wina polskich dystrybutorów, którzy nie interesują się dziełami cryptica. Tak poza tym to ja już swój egzemplarz CO zamówiłem na ebayu, niestety nie mam karty więc nie mogłem kupić na steamie czy d2d, mam nadzieje, że do końca tygodnia przesyłka dojdzie bo już nie mogę się doczekać żeby pograć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się gdzieś w Polsce w necie lub normalnie w sklepie kupić samą grę lub pre-paida ? Bo na allegro jest jeden egzemplarz samej gry. Gram trochę w triala gra nawet ciekawa warta spróbowania. A karta kredytowa odpada bo ja nie mam a rodzice się i tak nie zgodzą opłacać. Więc komuś coś wiadomo jeśli chodzi o kupno tej gry i pre-paidów ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze polecam. Testuje wersje f2p w close-beta testach i jest świetnie :) Czekać tylko na 2011, aż zbierze się dużo graczy, pełne miasta herosów... To będzie coś ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować