Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

FIFA 09 - zapowiedź

85 postów w tym temacie

czy przypadkiem sterowanie typu point & click nie bylo na wii w pes08 wykorzystane ??
jezeli tak to tacy nowatorscy to oni nie sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łee tam sterowanie myszą było np. w Euro 2000, pamiętam jak się zagrywaliśmy w to z kumplem, chociaż nie mieliśmy dwóch padów. Grafika się ładna szykuje, ale jest to co cały czas mnie denerwuje - zawodnicy poruszają się w tylko 8 kierunkach. W filmiku było widać kilka bramek z daleka - fajnie by było żeby tak zrobili, bo w poprzednich częściach (dwie ostatnie) bramkarze byli supermenami i wszystkie strzały, które leciały z 16 metra i dalej były bronione. Wiążę z tą grą duże nadzieje, bo tylko tak EA odzyska trochę autorytetu w moich oczach jeżeli chodzi o sportówki na PC. A jak nie, to pewnie niedługo FIFĘ czeka to co stało się z NBA PC - dead.
P.S.: Na screeny nie patrzcie, bo macie rację, one często kłamią, ale warto obejrzeć filmik, bo tam jest pokazana ta gra w akcji na PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hohoho świetna gra sie szykuje. Piękna grafika, murawa, cienie. Innowacyjna widać że sie panowie z EA postarali i może być to najlepsza FIFA. Czekamy na zapowiedz PES i musi sie postarać bo jak to sprawdzi w praniu to PES może wiązać buty FIFE:P

Czy oprócz myszki w WSAD będzie można grać normalnie strzałki+WSAD?

Czekamy na demo w okolicach końca sierpnia;]

PS: Czy ktoś obejrzał filmik czy tylko przeczytał zapowiedź? Pytanie do tych z góry, Grafa lepsza niz w PES2008O_o Nie porównujcie do Crysis. Murawa i cienie jak na Fifie konsolowej:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że w końcu odświeżą tą serię i ta część spełni oczekiwania graczy, w tym moje. Mam jednak jedno ale - sterowanie myszką mnie nie przekonuje. Nie wiem w jaki sposób oni mają zamiar to zrobić ażeby grało się lepiej, pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie było FIFY 05, była FIFA 2005 ;P.

W sumie pierwszy raz od paru lat czekam z niecierpliwością na nową FIFĘ, po słabym (dla mnie) ostatnim PESie liczę na coś przyjemnego do pogrania w ładnej oprawie. PES 2008 miał tylko ładną oprawę. Ciekawe będą te opcje związane z wiadomościami piłkarskimi, no ale trzeba by zobaczyć to w akcji, bo różnie może być... Chcę demo! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wielkie oczekiwania co do nowej odsłony tej gry na PC. Film, który przed chwilą obejrzałem przekonał mnie, że źle na pewno nie będzie, choćby patrząc na innowacyjność tegorocznej edycji. Będę korzystać, to nie ulega wątpliwości, ze sterowania klawiaturą i myszą - jednak gry sportowe traktuję raczej jako wieloosobową rozrywkę i trybu dla pojedynczego gracza używam tylko dla treningu (w przeciwieństwie do znajomego, który po cichu liczy na połączenie serii FIFA Soccer i FIFA Manager). Grę kupię na pewno - cena w granicach 120 złotych jest jak najbardziej opłacalna i zupełnie nie rozumiem osób marudzących na kwotę, jaką trzeba wydać na grę. Nie jestem matematykiem, ale 120 złotych dzielone przez 365 dni (zakładając, że po takim czasie ukaże się kolejna edycja gry) daje 30 GROSZY na 1 DZIEŃ. Śmieszne, ale prawdziwe.

Trzymam kciuki za studio odpowiedzialne za grę FIFA w wersji na komputery osobiste. A co do konsol - niech się dzieje wola nieba, ja poza PC świata nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja także czekam z niecierpliwością czekam na nową fifę 2009 ;] bo odkąd zmienili nazwę jakoś ta fifa się psuła.
na filmie fifa wygląda jak pes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.07.2008 o 18:26, deandaen napisał:

Trzymam kciuki za studio odpowiedzialne za grę FIFA w wersji na komputery osobiste. A
co do konsol - niech się dzieje wola nieba, ja poza PC świata nie widzę.


To wiedz, ze swiat widzi tylko konsole. I tak konsole dostana lepsza wersja, tak naprawde to bedzie fifa 08 ze sterowaniem myszka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...... chyba gdzieś podobne screeny widzałem...
Hmm...... chyba były bardzo do tych prezentowanych od FIF-y 08...
Hmm...... chyba znowu będzie przereklamowana jak zawsze...
Hmm...... może mi się wydaje...
Hmm...... chyba pójdę pograć w o niebo lepszego PES-a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogli już wcześniej to zrobic a nie czekac do 09 i wydac tytuł pełen zmian bo to staje sie nudne... Gry na pewno nei kupie pogram pewnie w demko i sie skończy zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować