Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

FIFA 09 - zapowiedź

85 postów w tym temacie

Dnia 03.08.2008 o 00:01, Jacobek92 napisał:

Taa. mówia zę postarali sie w ulepszeniu silników graficzych w fifa 09 na pc ,,, jesli
będzie tak jak z wersją 08 , gdyż miałem okazje grać na PC i PS3 , i na komputerze ta
gra wypadłą znacznie gorzej a w net bardzo słabo ,, mysle że własnie w przypadku FIFY
09 będzie podobnie i nie licze na większe zmiany... jedyną nowoscia jest to zę będziemy
mogli posługiwwać sie myszką w grze ,, ja juz tego nie rozumiem , takie gry jak FIFA
powinły nie być takie łatwe gdyż ta gra powinła sprawić wiele zawodu z graniem a nie
ciągle nam coś upraszczajom .. ;] Pozdrawiam


lol człowieku. Poszukaj na gram.pl zapowiedzi FIFY i tam będzie gameplay. Zobaczysz róznice;]

Nie no grafa przyzwoitaxD No i boisko jakie ładne. Już sie doczekać nie mogexD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 12:02, marcinshinoda napisał:

> Taa. mówia zę postarali sie w ulepszeniu silników graficzych w fifa 09 na pc ,,,
jesli
> będzie tak jak z wersją 08 , gdyż miałem okazje grać na PC i PS3 , i na komputerze
ta
> gra wypadłą znacznie gorzej a w net bardzo słabo ,, mysle że własnie w przypadku
FIFY
> 09 będzie podobnie i nie licze na większe zmiany... jedyną nowoscia jest to zę
będziemy
> mogli posługiwwać sie myszką w grze ,, ja juz tego nie rozumiem , takie gry jak
FIFA
> powinły nie być takie łatwe gdyż ta gra powinła sprawić wiele zawodu z graniem
a nie
> ciągle nam coś upraszczajom .. ;] Pozdrawiam

lol człowieku. Poszukaj na gram.pl zapowiedzi FIFY i tam będzie gameplay. Zobaczysz róznice;]

Nie no grafa przyzwoitaxD No i boisko jakie ładne. Już sie doczekać nie mogexD



A tak racja widziałem gameplay .. i aż mnie olśniło ,, ok zwracam honor :) ;] teraz juz tylko wystarczy czekać na fife ... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 21:24, marcinshinoda napisał:

> Fifa NIGDY nie będzie lepsza od PESA, może sobie mieć te wszystkie licencje nawet.
;]

a niby skąd to wiesz;] gry nawet nie wyszły. Typowe myślinie małoletnich fanów PES:P
dla ciebie PES lepszy a dla kogoś FIFA. Nie bądz ograniczony:P


co ty nie powiesz, fanboju fify? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 21:35, Paulie Nord napisał:

> > Fifa NIGDY nie będzie lepsza od PESA, może sobie mieć te wszystkie licencje
nawet.
> ;]
>
> a niby skąd to wiesz;] gry nawet nie wyszły. Typowe myślinie małoletnich fanów PES:P

> dla ciebie PES lepszy a dla kogoś FIFA. Nie bądz ograniczony:P

co ty nie powiesz, fanboju fify? ;]


nie jestem fanboY''em FIFY ponieważ gram także w PES(obecnie w 2008);] Po prostu nie lubie takich "inteligentych" postów takich jak twój;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się dobra gra ;P. Zastanawia mnie jednak czy to innowacja ze sterowaniem myszą bądź WSADem i myszą, jest dobrym pomysłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 19:35, Kobzon92 napisał:

Taa. oczywiscie a najlepsze jest tło przedstawiające Ronaldinhio w barwach FC barcelony
.. heheh , a przecież on juz tam niegra .. Z tego co przedstawiłą prasa lokalna i media
, włoski zespól AC Milan kupił Ronaldinhia za 30 milinów Euro.. ciekawe czy programisci
zmienią strój ronaldinhia na barwy Ac milanu ,gdyż wyszła by niezła poruta z tego


Pozdrawiam


Zbędny komentarz... Wiesz czemu? W grach typu Fifa jest coś takiego jak składy no nie, a często bywa, że gry tego typu nie zawsze muszą mieć po wydaniu zaktualizowanych składów od tego są patche ;P... Tak samo było w NBA 08...;P Zresztą co to za problem przenieść Ronaldinho do AC Milanu... W każdej tego typu grze można za pomocą opcji zrobić coś takiego ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 00:37, Look Me napisał:

Każda kolejna część serii FIFA jest hucznie zapowiadana, a jak przyjdzie co do czego
- wszyscy wiedzą jak jest. Chociaż czytałem, iż tym razem ma być inaczej. Zobaczę - uwierzę.


Muszę cię poprawić, KAŻDA gra od EA jest zapowiadana jako ósmy cud świata, a zawsze wychodzi tak samo

Teraz to czekam, aż EA weźmie sobie jakiś żywszy gameplay, nie spartoli tych wszystkich obliczeń i będziemy mieć porządny symulator piłki nożnej z dużą liczbą lig i ciekawymi meczami. Jeśli się uda - PES się schowa... ale szanse są na to niewielkie, niestety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no mam nadzieje ze 09 naprawde zmieni sie w stosunku do poprzednich, bo jak dotąd różnia sie one tylko odświerzonymi skladami druzyn -.-

ale i tak lubie ja bardziej od PESa ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRAŁEM W DEMKO JEST BEZNADZIEJNE, PO RAZ KOLEJNY ODGRZEWANY KOTLET, JEDYNE ZMIANY TO GRAFIKA TRAWY I ODŚWIERZONE SKŁAEY, TYM RAZEM SIĘ WKURZYŁEM, PRZESIADAM SIĘ NA PES DZIĘKUJE ZA UWAGĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kuba chyba gral w wersje na PC, prawda ? :)
na ps3 (demko) jest miodzio ^^
nie bede porownywal do PC bo to nie ma sensu, za duzo roznic by wymieniac, zupelnie inna gra :D
poprostu boska ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 13:19, landryna01 napisał:

Kuba chyba gral w wersje na PC, prawda ? :)
na ps3 (demko) jest miodzio ^^
nie bede porownywal do PC bo to nie ma sensu, za duzo roznic by wymieniac, zupelnie inna
gra :D
poprostu boska ;p


O i o to chodzi ważne żę na PS3 jest pięknie ! FIFA 08 na ps3 była też o wiele lepsza niz wersja na Pc . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demko, i muszę powiedzieć, że co nieco się pozmieniało. Gra jest bardziej realistyczna,piłkarze tracą piłkę, odskakuje im, po prostu gra jest mniej szablonowa. Do tego nowe składy, i inne kosmetyczne zmiany - wiadomo. Jak na razie Fifa zmierza w dobrym kierunku, ale ta odsłona jakąś rewolucją nie jest. PES górą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 15:45, pitel napisał:

Czy założył już ktoś jakąś "gramowska" lige w FIFA09 na ps3? Jeśli tak to jak się nazywa,
bo chętnie zagrałbym sobie z Polakami :)


Hmm, ja bardzo chętnie pogram. Tak wczoraj przeglądałem polskie ligi - w najliczniejszej gra chyba około 20 zawodników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować