Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Aparaty cyfrowe w sklepie gram.pl!

75 postów w tym temacie

> IMHO to nonsens wprowadzać na gram.pl sprzedaż aparatów cyfrowych. Cyfrówka za 2k? Kto za tyle kupi? Nie lepiej jakąś lustrzankę?
W okolicach 2k w ofercie gram.pl są właśnie lustrzanki (cyfrowe) :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm kiepskie porównanie bo MM to market z elektroniką i każdy pracownik zajmuje się jednym działem w przeciwieństwie do takiego Euro-RTV-AGD np.

Mam na koncie pracę dla gazety i paru portali(sam kilka współtworzyłem) a nawet etap "pro-gamera" (czyt. zarabiałem na graniu) Prowadziłem również duży shard MMORPG i moderowałem kilka for o tej tematyce. Niewiele brakowało a bym pracował na dziale Software w MM. Głównie za sprawą pracującego tam znajomego oraz korzystnych warunków finansowych/socjalnych + możliwości dopasowania pracy do studiów. Czy byłbym godzien zacny panie podać ci jakąś gierkę czy muszę jeszcze zostać analitykiem branżowym i zatrudnić się w "specjalistycznym" sklepie ? Tak z ciekawości pytam...

Nie lubię braku szacunku do cudzej pracy.

Sam pomysł uważam za ciekawy ale ceny trochę wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sony Alpha A200 za 2065 polskich złotych to w sumie nie tak tanio. Sam kilka miesięcy temu kupiłem lepszą wersję A300 z obiektywem za niecałe 2200 zł. A teraz można ją dostać spokojnie za około 2 tys...
Tak czy siak doceniam poszerzenie asortymentu sklepu gram.pl. Jednak nadal opłaca się u was kupować jedynie gry. I coś mi się wydaje, że tak już pozostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z tego co tu mamy bym brał Canona Powershot S5 IS. Czytałem o nim dużo i oglądałem przeglądy serwisów tego kompaktu - mimo iż ma rok to może spełniać dzisiejsze wymogi klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2008 o 21:32, Marco Polo napisał:

>(...) do zalet mogę zaliczyć jeszcze to, że w razie napadu jest czym się bronić,
bo to naprawdę kawał sprzętu :D

Dokładnie, nic ując, nic dodać. Czuć, że ma się go w rękach :-)


Ciężki, ale przez to jaki stabilny. :) Ech, czar starych aparatów - mogłeś wrzucić do bagna, wyjąć po tygodniu i maszynka nadal będzie działać. Zrób to samo z D80. ;)

Ja też mam swojego FED-a 5 i Siene Symbol (wersja deluxe Smieny 8;))

Dnia 17.07.2008 o 21:32, Marco Polo napisał:

Pablo09 wystarczy przejrzeć serwisy robiące zestawienia z różnych sklepów i można znaleźć
taniej choćby takiego Nikosia d60 z kitem, czasem nawet jeszcze z dodatkami.


IMO Gram.pl nie potrzebnie robi coś takiego - nie ma tu ani specjalistycznego podziału, ani opinii, ani osprzętu, możliwości kupna statywu, i co wazniejsze, obiektywów do lustrzanek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety muszę sie zgodzić, że ni jak pasuje dział z aparatami do specyfiki serwisu... tym bardziej, że ceny nie są konkurencyjne. A teraz mały offtop - - kolejna wątpliwą decyzja jest moim zdaniem podniesienie limitu wartości zamówienia na 500 zl aby wykorzystać dostawę za wPL ... trochę przesadzona kwota... wydaje mi sie ze zakup już 3 gier powinien być taka możliwością premiowany czyli jakieś 250/300 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak komentujecie, komentujecie... założę się, że mają ''specjalistów'' od wymyślania tego typu rzeczy. Nie sprawdzi się, to pewnie zrezygnują z tego typu produktów i po krzyku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzenia książek do oferty sklepu gram.pl tak żywo nie komentowaliście ;-)

Sklep gram.pl się rozwija i przestaje być "sklepem z grami".
Lodówek i kosiarek nie przewidujemy wprowadzić ;-) ale będziemy się poruszać w tematach IT i pokrewnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem jak reszta aparatów, ale ten Canon 590is to świetny aparat w niezłej cenie, jak ktoś szuka tanigo kompaktu to polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście całkiem niedawno stałem się posiadaczem Olympus-a U830 i nie jestem zainteresowany kupnem nowej cyfrówki. Jednak jakbym miał się na coś zdecydować to wybrał bym Olympus-a Mju-1010 , bo ma przystępną ceną , a do tego ma bardzo porządną konfiguracje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm aparaty fotograficzne Może wam się uda swoją drogą ja już mam aparacik i to całkiem całkiem ale mam takie pytanie :D:D:D za zakupienie aparatu też by były wPLN''y :D:D:D ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 10:43, Budo napisał:

Nie wiem jak reszta aparatów, ale ten Canon 590is to świetny aparat w niezłej cenie,
jak ktoś szuka tanigo kompaktu to polecam...

Co do jakości, nie wypowiadam się, ale z tą niezłą ceną to trochę przegiąłeś. Znaczy ogólnie cena może być ok za tej klasy aparat, ale nie w sklepie gram. W pierwszym z brzegu sklepie netowym ten sam model kosztuje 475 zł bez żadnych obniżek, a tu z rabatem jest 516... Przy lustrzankach różnice w cenach są odpowiednio wyższe, liczone w setkach złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować