Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo – przedstawiamy wygląd polskiej edycji gry!

47 postów w tym temacie

Dnia 18.07.2008 o 21:24, kindziukxxx napisał:

Ciekawe czy będzie EK i czy będzie tak efektowne jak z poprzedniczki :)


EK będzie na 100%-jeden z konsuli o tym mówił,mało tego dziś miała być przedstawiona zawartosć tejże EK ale coś nie wyszło,mysle że jutro dowiemy się co wchodzi w skład EK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 22:23, rafekx 12 napisał:

EK będzie na 100%-jeden z konsuli o tym mówił,mało tego dziś miała być przedstawiona
zawartosć tejże EK ale coś nie wyszło,mysle że jutro dowiemy się co wchodzi w skład EK:)


Dzisiaj pre-ordery na EK miały być, ale nas MaryjanCDP zrobił w jajco :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co martwić mapą, bo ta pochodzi z Cienia Czarnobyla. Wystarczy się dokładnie przyjrzeć - widać że napisy z cyrylicy się składają. Nie pokazaliby oryginalnej mapy tak szybko, bo wtedy nie byłoby niespodzianki w dniu premiery ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiczowatości naklejek z podstawki nie dało się przebić, ale też bym proponował żeby dać sobie z nimi spokój generalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znów zaczyna się wciskanie tandety. Naklejki. Na co one komu? Przecież tego typu gry, jaką jest S.T.A.L.K.E.R., kupują ludzie dorośli, więc po co wciskacie im takie badziewie? Może następnym razem dołożycie wiaderko i łopatkę dziecięcą? Jaja sobie robicie?

Poza tym, ciśnienie podnosi mi mówienie czegoś takiego, że w skład standardowej edycji gry wchodzi "płyta DVD z grą S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo" i "instrukcja do gry". A co ma wchodzić w skład edycji gry? BMW? Przecież to jest podstawa. Mówicie to, aby sprawić wrażenie, że kupujący otrzyma niesamowicie bogaty zestaw. To taki rodzaj taniego chwytu marketingowego. Powinno być napisane, że w skład standardowej edycji gry wchodzi "mapa Zony, czyli strefy Czarnobyla, w której toczy się akcja gry" oraz "4 naklejki przedstawiające frakcje stalkerów". I nic więcej. Na końcu można dodać, że "całość zapakowana w efektowne pudełko", bo przecież nikt nie wyśle do klientów płyt "luzem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie jest tak najgorzej - ostatnio w tv widzialem reklame jakiejs sieci komorkowej a w niej super telefon z aparatem cyfrowym i funkcja wysylania mms ;)
to tak jakby sie chwalic ze mam do sprzedania samochod - ma 4 kola i jezdzi :D

widocznie osoba odpowiedzialna za przygotowanie tej edycjy jest tak oplacana na jakim poziomie tworzy takie edycje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 18:14, ACE_2005 napisał:

Znów zaczyna się wciskanie tandety. Naklejki. Na co one komu? Przecież tego typu gry,
jaką jest S.T.A.L.K.E.R., kupują ludzie dorośli, więc po co wciskacie im takie badziewie?
Może następnym razem dołożycie wiaderko i łopatkę dziecięcą? Jaja sobie robicie?

Poza tym, ciśnienie podnosi mi mówienie czegoś takiego, że w skład standardowej edycji
gry wchodzi "płyta DVD z grą S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo" i "instrukcja do gry". A co
ma wchodzić w skład edycji gry? BMW? Przecież to jest podstawa. Mówicie to, aby sprawić
wrażenie, że kupujący otrzyma niesamowicie bogaty zestaw. To taki rodzaj taniego chwytu
marketingowego. Powinno być napisane, że w skład standardowej edycji gry wchodzi "mapa
Zony, czyli strefy Czarnobyla, w której toczy się akcja gry" oraz "4 naklejki przedstawiające
frakcje stalkerów". I nic więcej. Na końcu można dodać, że "całość zapakowana w efektowne
pudełko", bo przecież nikt nie wyśle do klientów płyt "luzem".


fakt pisanie, że w pakiecie jest dvd i instrukcja to jak pisanie, że w skład wspomnianego przez ciebie BMW wchodzą 4 koła i kierownica ale z tym pudełkiem to już można rację przyznać - ShoC był w bardzo fajnym kartoniku, który nie dość, że się rozkładał ujawniając kolejne grafiki to jeszcze sama postać na okładce i napis był wypukły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydanie standardowe, może być. Podobne do pierwszej części. Jest mapka, instrukcja... raczej niczego więcej nie trzeba. A naklejki, no mi tam niepotrzebne, ale skoro ceny to nie podraża... Ani mnie ziębią, ani grzeją.

Co już wiadomo na temat spolszczenia? Takie jak w jedynce? Czy kinówka bez lektora? (a lektor dobry był :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem na ujawnienie zawartości EK, a tu ciągle cisza. Ale pewnie też jakies naklejki dorzucą i tym podobne.

Czasem się zastanawiam dla kogo te gry ze znaczkie 18+ są kierowane, bo napewno nie dla ludzi dorosłych. Jakieś naklejki, smyczki itp. Fajnie było by kiedyś zobaczyć EK tylko dla dorosłych. Ale pewnie na to nie ma co liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 21:10, gienek1 napisał:

Mychaa,a co niby Twoim zdaniem miałoby się znaleźć w takiej "EK tylko dla dorosłych"?!
Dmuchana lala?...

No wybacz ale naklejkami już sie raczej nie bawię. Zamiast dupereli w stylu smycz, naklejka czy żuma do gucia, można by dodac coś co bardziej przypadnie dorosłemu nabywcy do gusty. Nie ja jestem od wymyślania gadgetów.
Gumowa lala to jednak dalej zabawka dla niwyżytych podrostków. Osobiście dawno wyrosłem z takich zabawek :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie. Teraz można zamówić Stalker''a Czyste Niebo za 79,90 zł, a jeśli zarejestruje się Cień Czarnobyla, to nawet za 69,90 zł. I tu chciałabym się zapytać czy ta druga opcja też będzie dostępna PO premierze gry? Tzn. gdybym po premierze Czystego Nieba zarejestrowała Cień Czarnobyla to też będę mogła kupić Czyste Niebo za 69,90 zł czy to dotyczy tylko pre-orderów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 18:22, Neysha napisał:

Ja mam takie pytanie. Teraz można zamówić Stalker''a Czyste Niebo za 79,90 zł, a jeśli
zarejestruje się Cień Czarnobyla, to nawet za 69,90 zł. I tu chciałabym się zapytać czy
ta druga opcja też będzie dostępna PO premierze gry? Tzn. gdybym po premierze Czystego
Nieba zarejestrowała Cień Czarnobyla to też będę mogła kupić Czyste Niebo za 69,90 zł
czy to dotyczy tylko pre-orderów?

Nie. Promocja jest tylko w pre-orderze. Pytałem w dziale dla konsulów Akne, więc informacje pewne na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować