Zaloguj się, aby obserwować  
Kaleka_Mentalny

Pure - Temat Ogólny

283 postów w tym temacie

Dnia 08.10.2008 o 17:23, nevernet napisał:

Fajnie fajnie tylko co z grywalnością.


Jak dla mnie grywalność super, fajnie się gra ale na dużej rozdzielczości.

Dnia 08.10.2008 o 17:23, nevernet napisał:

Co to tylko zwykłe kłady nic poza tym?


No nie takie zwykłe tylko wyczynowe. Quady samemu się buduje, a części jest bardzo dużo. Można je również odblokowywać. Podczas budowania można bawić się nawet w najmniejsze szczegóły. Najlepiej mieć w garażu 3 zbudowane quady, każdy do innego typu zawodów czyli: wyścig, sprint i freestyle.

---->marcinshinoda

Dnia 08.10.2008 o 17:23, nevernet napisał:

Zna może ktoś tytuł tej piosenki co leci w tle?

Dnia 08.10.2008 o 17:23, nevernet napisał:


Też mnie właśnie interesują utwory z Pure, są świetne. Trzeba by poszukać dyskografii. Bo w grze nie ma listy tracków, może w napisach końcowych są. Ale to trzeba by mieć pełną grę.

---->Ecko09

Dnia 08.10.2008 o 17:23, nevernet napisał:

Nie umiem tego zrobić :/ nie wychodzi mi :/ A w freestyle jak sie zbierze bonusa do tricku specjalnego to nie
trzeba czekać aż sie pasek zapełni? Zresztą, i tak nie umiem zrobić.


Też mi zupełnie nie wychodzi. Wydaje mi się że jak się ma gwiazdke to nie trzeba mieć adrenaliny doładowanej do końca ponieważ na filmikach koleś przed hopkami przyspieszał to musiał ją zużyć a specjala zrobił.
Tak samo nie trzeba mieć też wybicia na 100% Na filmiku widać że można nawet przy 70%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 18:31, nevernet napisał:

no cóż same quady mnie nie przekonują. Już wolę coś innego typu grid


To ściągnij sobie demo i sam sie przekonaj jaka ta gra wypas jest. Mnie też nie ciągnie ani do crossów ani do quadów, a ta gra mi sie cholernie spodobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja jeszcze dodatkowo naciskam klawisz odpowiedzialny rasowanie tricku, czyli w moim wypadku jest to "D". Inaczej prawdę mówiąc nie sprawdzałem, odruchowo ten klawisz już wciskam podczas wykonywania tricku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sterowanie jest bardzo ciężkie na klawiaturze tzn. trzeba się oczywiście przyzwyczaić, ale przejechanie prawie całej trasy, a na końcu źle się wybić i przegrać wyścig, to troszkę wkurzyć może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 19:01, Michał Raven napisał:

Cóż, ja jeszcze dodatkowo naciskam klawisz odpowiedzialny rasowanie tricku, czyli w moim
wypadku jest to "D". Inaczej prawdę mówiąc nie sprawdzałem, odruchowo ten klawisz już
wciskam podczas wykonywania tricku.


Czyli na ustawieniach domyślnych to będzie A, Q i strzałki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z obecnych tutaj w temacie pada TRACER Red Racer?? Chciałem wiedzieć jak spisuje się na kompie w Pure, bo grałem w demo ale na xboxie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy, ale ja już sie nagrałem. Poziom trudności po pewnym czasie jest tak wysoki, że nie mam najmniejszej ochoty na dalszą grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 16:11, marcinshinoda napisał:

Zna może ktoś tytuł tej piosenki co leci w tle?

http://www.xfire.com/video/2b6ca/


To chyba nie jest kawałek z Pure. Ta piosenka została dodana do filmiku. Bo nawet nie słychać odgłosów z gry. Napisz zapytanie tam w komentarzach jaki jest to utwór, możliwe że autor Ci odpisze.


Jakby coś to tu masz całą tracklistę odnośnie Pure.

The Answer - Into The Gutter
Fred Baker - Genius Touch
Jeff Beck - Grease Monkey
Calyx & Teebee - Dual Processed Featuring MC Verse
The Datsuns - Maximum Heartbreak'' and ''Sittin'' Pretty
Diet Kong - Diet Kong with Magic
Adam Freeland - Spin Machine
The Futureheads - Beginning of the Twist
DJ Hyper - We Control
Midfield General -On The Road
The Music - Strength in Numbers
My Luminaries - The Sound of Music
Noise Control - Cities of Dreams'' and ?Mud Bath
Pendulum - Granite'' and ''Showdown
Pop Levi - Wannamama
Qemists - Drop Audio? and ?Stomp Box
The Radishes - Good Machine
Silvertone - Try
The Subways - Rock and Roll Queen
Tapeworm - Getting Through
The Whigs - Need You Need You
Zero DB - Late in the Day'' and ''Redline
Wolfmother - Woman
We Are Scientists - In Action
Subways - Rock N Roll Queen
Blindside - For the Nation

---> Grinczar

Dnia 08.10.2008 o 16:11, marcinshinoda napisał:

Sterowanie jest bardzo ciężkie na klawiaturze tzn. trzeba się oczywiście przyzwyczaić, ale przejechanie
prawie całej trasy, a na końcu źle się wybić i przegrać wyścig, to troszkę wkurzyć może...


Wybicie to jest jeszcze łatwe. Ale przy wyścigu to ja i tak najczęściej nie ryzykuje i nie robię tricków.. no może trochę tych podstawowych żeby było więcej przyspieszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 20:41, Kaucz napisał:

Gra jest super mam ją na konsole PS3 i PC - gra na razie na PC na padzie i jest super
- czesze sobie triki i świruje na quadach.Mnie ta gra nie przekonywała ale jak zagrałem
to oszalałem :)


O to mam prośbę do Ciebie. Bo ja właśnie sobie kupiłem pada żeby móc grać w Pure na kompie i nie wiem jak sterowanie ustawić. Tak jak próbuje to zupełnie niewygodnie się gra. Lepiej już mi idzie wtedy na klawiaturze. Mam mniej więcej takiego samego pada jak są w playstation, więc czy mógłbyś mi napisać jakie kontrolery za co odpowiadają ? To bym sobie tak ustawił.
Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 14:32, Grizzly. napisał:

> Gra jest super mam ją na konsole PS3 i PC - gra na razie na PC na padzie i jest
super
> - czesze sobie triki i świruje na quadach.Mnie ta gra nie przekonywała ale jak zagrałem

> to oszalałem :)

O to mam prośbę do Ciebie. Bo ja właśnie sobie kupiłem pada żeby móc grać w Pure na kompie
i nie wiem jak sterowanie ustawić. Tak jak próbuje to zupełnie niewygodnie się gra. Lepiej
już mi idzie wtedy na klawiaturze. Mam mniej więcej takiego samego pada jak są w playstation,
więc czy mógłbyś mi napisać jakie kontrolery za co odpowiadają ? To bym sobie tak ustawił.

Z góry dziękuje.

Nie wiem - za bardzo - mi się to automatycznie ustawiło i wszystko gra każdy trick , przyspieszenia itp. działają.
Dam screeny: może coś ci to da:

20081010154713

20081010154744

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że edycja gramowa potaniała. Chyba zdecyduję się na zmianę zwykłej na gramową właśnie. Będę sobie mógł w szkole koszulką poszpanowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.10.2008 o 15:48, Kaucz napisał:

Nie wiem - za bardzo - mi się to automatycznie ustawiło i wszystko gra każdy trick ,
przyspieszenia itp. działają.
Dam screeny: może coś ci to da:


uuu po angielsku, no dobra trochę się pomęcze xD

A na PS3 masz takie same ustawienie sterowania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 16:23, Grizzly. napisał:


> Nie wiem - za bardzo - mi się to automatycznie ustawiło i wszystko gra każdy trick
,
> przyspieszenia itp. działają.
> Dam screeny: może coś ci to da:

uuu po angielsku, no dobra trochę się pomęcze xD

A na PS3 masz takie same ustawienie sterowania ?

Tak - a angielska bo nie z gram.pl tylko allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 18:40, Kaucz napisał:

Tak - a angielska bo nie z gram.pl tylko allegro


Nawet nie dziwi, bo CDPROJEKT po raz drugi przesunął premierę Pure (PS3) w Polsce...
To już zakrawa na kpinę co ta firma wyprawia, normalnie szlag by to najjaśniejszy trafił.
Najlepszy polski dystrybutor, a już mamy (póki co) MIESIĄĆ OPÓŹNIENIA w stosunku do np. USA :|

Zamówiłem pre-order miesiąc temu, a wraz ze zmianą daty premiery, Gram.pl nie raczy poinformować
o tym fakcie nawet mailem (!), na odpowiedz (na pytanie dlaczego premiera znowu się przesuneła)
od CDPROJEKT też mogę się niedoczekać... tygodnie opóźnień w zamian za możliwość zakupu gry
z polską instrukcją w sklepie (pomijając np. Allegro) to kpina! Żenada w wykonaniu CDP i Gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować