Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ruszyła beta WoW:WotLK - "Ding! Achievement unlocked"

25 postów w tym temacie

Z tego co czytałem to ten system osiągnięć będzie jedynie dla zmian kosmetycznych typu nowy tabard, nowy non-combat pet, jakiś tytuł... W sumie według mnie jest to zbędne, osobiście nie lubię systemów osiągnięć i szkoda, że takie coś do WoW również trafia... Sprawia to, że pojawia się masa "pro", którzy myślą, że bawiąc się w różne rzeczy nazdobywali punktów i dzięki temu są bardzo dobrymi graczami. A tytuły to nie żadna nowość w WoW, bo obecnie jest do zdobycia kilka w PvP (areny) i 3 w PvE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nooo widzę że Blizzard ładnie idzie z koksem. Tutaj zaraz ogłosi premierę Diablo III i przy okazji coś jeszcze dla Graczy WoW''a daje no no tak trzymać.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Poza tym, studio Blizzard wreszcie udostępni do wglądu szerokiej publiczności nowy system osiągnięć (nota bene nie jest to nowość w świecie MMO - chociażby w Guild Wars "tytuły" działają od dobrego roku)."
Tylko nie to, zaraz wpadnie ktos drac sie, ze WoW zwala z GW. A tytuly w grach MMO istnieja od czasow Ultimy Online, albo jeszcze dluzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tylko zaznaczyć, a jest to ważne, że słowo Achievement nie oznacza tytułów :/ Kto pisał tego newsa O.o? Tytuł to można zdobyć po odblokowaniu jakiegoś "achievement''sa". Achievement to Osiągnięcia a nie żadne tytuły. I pewnie, że to nie nowość w WoW ani w żadnym GW, bo stary EQ2 czy SWG mają już to od dawna a jak dla mnie najlepszy system osiągnięć ma LotRO i gdyby takie coś było w WoW, byłoby rewelacyjnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 17:24, TobiAlex napisał:

Chciałbym tylko zaznaczyć, a jest to ważne, że słowo Achievement nie oznacza tytułów
:/ Kto pisał tego newsa O.o? Tytuł to można zdobyć po odblokowaniu jakiegoś "achievement''sa".
Achievement to Osiągnięcia a nie żadne tytuły. I pewnie, że to nie nowość w WoW ani w
żadnym GW, bo stary EQ2 czy SWG mają już to od dawna a jak dla mnie najlepszy system
osiągnięć ma LotRO i gdyby takie coś było w WoW, byłoby rewelacyjnie!

Proszę wskazać mi miejsce, w którym przetłumaczyłem "achievements" jako "tytuły". Albo jestem ślepy, albo widzę same "osiągnięcia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pff... tytuły w WoW to nic nowego, juz w podstawce było kilka, z tym że były bardzo trudne do zdobycia i miała je może z jedna osoba na serwerze, jeden był za AQ40, bodajże Scarab Lord. A tutaj chodzi o osiagnięcia, które nie beda dawały nic poza funem, i tym że każdy będzie mógł podejść do twojej postaci i klikając ppm na twój portret zobaczyc twoje osiagnięcia. Za każdym razem jak osiągniesz coś nowego, będzie to ogłaszane na guild chacie i osobom w najbliższym otoczeniu. Ogólnie rzecz ciekawa ale nic wartego ogólnego zachwytu, wkońcu już bez tego jesteśmy imba xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hoho... Muszę pokombinować, bo fajnie by było skontaktować się z kimś, kto się na te testy załapał... Zresztą, prawda jest taka, że i tak kupię drugi dodatek. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BTW TO JEST BETA US!!! To znaczy, że beta EU dopiero się rozpocznie. Tak więc jeśli do tej pory nie otrzymaliście keya do bety nie znaczy to, że go wcale nie dostaniecie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaitsev - "nota bene nie jest to nowość w świecie MMO - chociażby w Guild Wars "tytuły" działają od dobrego roku". To bardzo mylące, bo w GW też są osiągnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdyby były dostępne w europie to i tak bym nie miał co na nie liczyć. Zważając na sprzęt i szczęście jakie musiałbym mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować