Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Infinite Undiscovery - zapowiedź

14 postów w tym temacie

gram.pl

Niektóre gry przyciągają nazwą producenta, inne interesującą fabułą lub efektowną grafiką. Infinite Undiscovery robi to samym tylko tytułem. Nowe dziecko rewelacyjnego duetu Square Enix – tri-Ace wciągnie graczy w nieskończoną przygodę. Jeśli chcesz wiedzieć więcej – zapraszamy do przeczytania zapowiedzi.

Przeczytaj cały tekst "Infinite Undiscovery - zapowiedź" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny (po Star Ocean) powód aby kupić Xa.

"W odróżnieniu od typowych japońskich RPG w Infinite Undiscovery walka przebiegać będzie w czasie rzeczywistym."
To Star Ocean 3, FFXII, Eternal Sonata, Valkyrie Profile 2 (bodajrze seria Tales i wiele innych) są mało mało typowe? No proszę was ;)

Co ciekawe na "skrinach" w koncepcie postaci widać koreańską rękę. Widocznie SE wynajął tańszych artystów z pobliskiej Korei ;) A może poprostu chcieli zrobić grę mniej mangową? (czyli łatwiej zjadliwą dla przeciętnego amerykanina i europejczyka, którego przeciętna dziewczyna nie rozumie dlaczego gra w gry dla dzieci ;P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Squre Enix stac na więcej... gra była zrobiona tak sobie... grafika zjechana a do tego następny japoński ala jrpg-mangowy bajzel. Założe się ,że 80-85% na gamerankings miec nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Typowe japonskie RPG" jak powszechnie znane - oczywiscie, ze sa tez japonskie RPG z walka w trybie rzeczywistym i takie z trybem mieszanym (jakim jest Eternal Sonata).

Napisalem tak, żeby każdy przecietny zjadacz chleba growego wiedzial o jakim typie mowie i czym sie bedzie roznil od tego IU.

Pozdrawiam
Adrian "Shinzawai" Roth

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Kurcze - kiedyś to się kupywało tylko X''a dla jRPG''ów i innych gier od Square. A teraz? A to X''a, a to PS3... ;/
Muszę się w końcu zdecydować z tymi konsolami...

IU jako tako też pewnie się uda, jak każdy tytuł, który ma związek z SE(Lost Odyssey na przykład).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co z tego wyjdzie xD To że Square w tym projekcie nie przykłada się grafiki to się nie dziwie, pewnie więcej lepszych ludzi pracują przy FFXIII i Versusie:p ale pewnie reszta czyli fabula i sama koncepcja gry będą na wysoki poziomie:p I chyba kupie tego Xa bo sporo jRPG na niego wychodzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja nie trawie jRPG. Mnie nie przekonuje mnie fabuła ani oprawa graficzna - widziałem sporo screenów i gameplay. Nie wiem jak to wyjdzie ale nie sądzę żeby akurat ta gra przekonała mnie do gatunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Gol Galad - kiedys to dla jRPG sie kupowalo SNESa, pozniej PlayStation, pozniej PS 2, a teraz dopiero sie okazuje coraz bardziej, ze cokolwiek kupisz i tak bedziesz mial w co grac.

Pozdrawiam
Adrian "Shinzawai" Roth

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 00:00, Adrian Roth napisał:

Moze nie znac ktos kto dopiero poznaje gry? albo nie interesowal sie do tej pory japonskimi
erpegami? albo jest typowym niedzielnym graczem?


To pewnie nic mu tytuły nie powiedzą. Dragon Quest to raczej nie jest tytuł, który ma szansę znać ktoś taki, o kim piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to chyba po to podaje sie te tytuly, zeby taka osoba mogla sobie przyblizyc dane produkcje. Rozumujac takim tokiem mozna w ogole nie podawac zadnych informacji uwazajac, ze "kto ma wiedziec to wie, a reszta i tak nie zrozumie" - bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować