Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3: nowe, darmowe MMO dla dzieci od Sony

21 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Oddział Sony zajmujący się grami MMO pracuje nad nową, skierowaną do młodszych odbiorców produkcją. Free Realms - jak nazwa wskazuje - będzie darmowe i dodatkowo pełne rozwiązań, które mają uprościć i uprzyjemnić rozgrywkę. Połączono to z jak najbardziej poważnym podejściem do jakości całego projektu.

Przeczytaj cały tekst "E3: nowe, darmowe MMO dla dzieci od Sony" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche za stary jestem na ta gierke i zdecydownie wole MMO z rozbudowanym systemem walki ;] choć pare elementów jest ciekawe: tworzenie własnych broni, zbroi, itd. oraz własna chaupa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie darmowe, casualowe, totalnie 4funowe MMO dla wszystkich? GIEF!!!
*zapisuje w to-do list "codziennie sprawdzać stan prac nad Free Realms" *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No patrzcie! MMO dla dzieci (!) na konsole (!!) i PeCety (!!!)... Może dzieci z WoW''a i AoC przerzucą się na ten tytuł i będziemy cieszyć się prawdziwym klimatem RP? ;) Jedno jest natomiast pewne - na moim dysku twardym nie zagości, z powodów oczywistych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 22:04, Metalhead86 napisał:

Jedno jest natomiast pewne - na moim dysku twardym nie zagości, z powodów oczywistych.

No epaxx:((( ? :D
Swoją drogą, fakt, ciekawe, czy itemizacja będzie na zaawansowanym poziomie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze powiedziane. Choć nie sądzę aby chmara dzieci z Tibii w której mają TAKI lvl przerzuciła się na Free Realms ;-)
Do mnie ta gra jakoś nie trafia i raczej nie uraczy moich oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie chcialbym zagrac. Takie dziwne? 4 sciany mam w domu, ogrodka pielegnowac nienawidze. Lalkami barbie sie nie bawie. Kota posiadam, nie bawia mnie juziowe wielkookie cycate heroiny z koreanskich MMO. Od gier MMO oczekuje krwiiii i panienek krwiiii i panienek krwiiii i panienek krwiiii i panienek krwiiii i panienek krwiiii i panienek krwiiii i panienek krwiiii i panienek krwiiii i panienek krwiiii i panienek krwiiii i panienek i dobrego RP
aaaaaaaaarrrrrgggggggghhhhh. Wzialem zastrzyk, teraz zjem kaszke i pojde grzecznie spac :D
Ale powaznie, nie rozumiem po co mi MMO w ktorym mialbym robic to samo co robie w realnym swiecie? To jakas kolejna odmiana The Sims Online z masa dlubaniny i latania za jakimis tam przedmiotami potrzebnymi do zrobienia kolczyka +5 do FireBreath. I na dodatek podejrzewam ze calosc bedzie za darmo ale beda tzw. special services gdzie za odpowiednia oplata bedziesz mogl sobie dokupic nowe kapcie z kroliczkami albo inne badziewie. No i nie zapominajmy o naszych zoltych braciach ze wschodu ktorzy nie spia, nie jedza tylko caly czas ciezko pracuja dla nas i bedziemy zalewani masa: "U wanna buy some gold? Special offer, fast delivery 24/7 instant service"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ee, po co oni to na PC robią? Miał to być chyba "exclusive" ;)

No cóż, prawdę mówiąc to jestem trochę zaskoczony. Spodziewałem się raczej czegoś zupełnie odmiennego, no ale wyszło jak wyszło. Wątpię, bym zaczął w to grać - chyba, że innym się spodoba, to również sobie ściągnę i przetestuje. Heh, i tak czekam dalej na MMO na PS3 od NCSoftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MMO-dla dzieci...
Już sam tytuł mnie przeraża...
Przecież ten przedział wiekowy to największa baza niezrównoważonych i niekulturalnych osobników 0_o
Nie mówię, że wszyscy, ale większość z nich pewnie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

^^. Uśmiech na twarzy dziecka z MMO przystosowanym dla niego--> to będzie można teraz zobaczyć u dzieciaków ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Marco Polo - jak chcesz zobaczyć, jak wygląda przyszłość dzieci i ogólnie ludzkości, to obejrzyj sobie film Wall-E. Tylko na zakończenie nie zwracaj uwagi, bo to bullszit :P Nie czepiaj się, że nie ganiają dzieci na dworze. Osobiście wolę, eby trenowały umysł, chociaż, z drugiej strony, takie "trenowanie" w Internecie zwykle kończy się zwiększeniem elokwencji... (czyt. przekleństwa pierwszoklasistów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego to ludzie nie wymyślą :P
Już widzę te kałuże krwi na każdym kroku, rozbudowany, olbrzymi świat, mnóstwo questów za które dostaniesz kasę którą wydasz na nowe, śmiercionośne itemy. Taaa...dzieciom się spodoba, allleee... przecież jak wtargną tam tabuny starszych dzieci(szczególnie polaków) i zaczną przeklinać na potęgę to też nie jest dobrze :/

Ps.Gra na tym drugim screenie przypomina mi WoW''a xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Sony najpewniej zawrze w niej system mikrotransakcji związany z kupowaniem przedmiotów."
I znów się zacznie podział ludzi na bogatszych extra-pro i na biedniejszych omglol-n00bz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować