Zaloguj się, aby obserwować  
Gierlo

Sabaton

71 postów w tym temacie

Ja o Sabatonie usłyszałem dzięki 40-1. Potem przesłuchałem bardzo dużo ich utworów. Mimo, że nie lubię power metalu, świetnie się ich słucha. Jak będą kiedyś w mojej okolicy, może wybiorę się na koncert?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 21:21, Gierlo napisał:

> Czy oficjalna ich strona to www.sabaton.net ?

Tak, to ich oficjalna stronka :)

To czemu dla takiej "The Hammer has fallen" nie ma słów piosenki na tej stronce, a jest np. na www.sabaton.pl , ofijalnej polskiej witrynie o Sabatonie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie zycie, ale wejdz sobie nawet na wikipedie i tam masz napisane, ze to ich oficjalna strona.
Sorki za brak polskich znakow, ale mam alta zrabanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2009 o 12:57, Gierlo napisał:

Takie zycie, ale wejdz sobie nawet na wikipedie


Wikipedia to nie zawsze kompetentne źródło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2009 o 05:54, Kapas napisał:

> Takie zycie, ale wejdz sobie nawet na wikipedie

Wikipedia to nie zawsze kompetentne źródło :)


Fakt nie zawsze, ale takie coś akurat nie jest przekłamaniem z tego co się orientuje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2009 o 21:38, abbott123 napisał:

Ja o Sabatonie usłyszałem dzięki 40-1. Potem przesłuchałem bardzo dużo ich utworów. Mimo,
że nie lubię power metalu, świetnie się ich słucha. Jak będą kiedyś w mojej okolicy,
może wybiorę się na koncert?



Miałem tak samo ;], też zaczynałem od tego kawałka. I tak zaczęła się moja historia z Sabatonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ubóstwiam ten zespół. Uwielbiam słuchać The price of a mile, Cliffs of Gallipoli, 40:1, Talvisoty, Primo Victorii czy Attero Dominatus. Przyniosę teledyski na język polski, gdy będziemy omawiać II WŚ :) Zaczęło się od jednego niewinnego filmiku na yt, a teraz są moją ulubioną kapelą. Na nowy album musimy poczekać do maja. Okładka jest bardzo fajna. O jakich wydarzeniach powinny być nagrane na nim utwory? Ja chciałbym kawałek o operacji Market-Garden, taki ciąg dalszy PV :)

20091227203305

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odgrzebię trochę temat o tym zespole, ze względu na informację, która jest na wikipedii. Otóż jest tam napisane, że oprócz teledysku do Uprising, powstał również teledysk do 40:1. To prawda? Gdzie taki teledysk się ukazał?

Pozdrawiam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować