Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przespane, ominięte, podsumowane

23 postów w tym temacie

gram.pl

Jak (niemal ;)) co tydzień, zapraszamy Was do naszego stałego kącika. Tym razem w nieco o innej porze, bo w niedzielne południe, bliższe faktycznemu końcowi tygodnia. Dziś także w odrobinę rozszerzonej formie, jaka mamy nadzieję przypadnie Wam do gustu. Zachęcamy do lektury!

Przeczytaj cały tekst "Przespane, ominięte, podsumowane" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, że robicie taki przegląd cało tygodniowy bo w gąszczu informacji można sie pogubić szczególnie jak człowiek nie ma czasu na ciągle śledzenie rynku gier a szczególnie, że przez E3 informacji było nawet ponad 20 dziennie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ekhm ekhm! W demach mamy dzieło pod tytułem Company of Honor a w podstronie dzieło to nazywa sie już Code of Honor, może jakiś edit by sie przydał?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed E3 jakoś mogłam połapać się w tych "gramowych" informacjach, ale teraz to już się gubię. Dobrze, że jest coś takiego jak to podsumowanie, bo można utonąć, jak nie ma się czasu śledzić wiadomości regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw arczki teraz medale:)
@Ostrowiak: w części pierwszej, przed Tygodniem z ME.
Kolejna kaszanka (Code of Honor 2 powinno być), pychota:)

Co do 10 gier tylko na X360 - przy części z nich powinni dopisać "na razie" :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre te przeglądy tygodniowe, przynajmniej małe przypomnienie. Były rzeczy dla niektórych dobijające (jak trailer Sims 3 ;p ) oraz wspaniałe (start bety WotLK :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ubiegłym tygodniu niestety nie miałem dostępu do internetu i nie mogłem śledzić E3, ale dzięki temu podsumowaniu mogę nadrobić zaległości. Zdaje się, że wiele mnie ominęło... Zabieram się za czytanie artykułów z tegorocznych targów i innych zaległych tekstów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 15:13, Maerius napisał:

Ten kot ze zdjęcia chce wstrzymuje się nie od wybuchnięcia śmiechem, to zrzygania się...

I po co dodawać takie durne komentarze w dodatku jakoś nie "po polskiemu" pisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten tydzień był dość ciekawy , gdyż odbyły się targi E3. ;]
Posiadacze xbox''a zacierają ręce , natomiast posiadacze ps3 są zdenerwowani z powodu FF XIII na x360 , chociaż z drugiej strony cieszą się z nadchodzącego GoW''a III i Mag (Dla niektórych "Lag"). :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było ciekawie oj było. Nowy Wolf nadchodzi i KotOR MMO. Nie wierzę w sukces obu gier ale bardzo bym chciał żeby były arcydziełami. Niestety większość gier na konsole w tym najwięcej na xboxa ale cóż raz na wozie raz podwozem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować