Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Aion.gram.pl - nowe MMO od NCsoftu już w kolektywie!

42 postów w tym temacie

Ekhm... Przepraszam, ale czy to jakaś kpina? No sorry, ale te wszelkie smaczki w stylu:"Assasin jest miszczem", "zasadzanie pułaek", niemożność odmieniania przez przypadki (np. "Ranger muszą przewidzieć walkę" ), pociete tabelki w dziale ze Skillami czy też masa literówek sprawiają wrażenie tłumaczenia z jakiejś strony angielskojęzycznej i to dość szybko, a jak nie, jeśli to było pisane samodzielnie... To jeszcze gorzej, no przepraszam, ale ostatnio Kolektyw się dramatycznie stacza, a jak tak ma wyglądać strona o nowym MMO... Eh, dla mnie lepiej by mogło być, jakby jej nie było, bo toco teraz zwiecie "stroną" jest pośmiewiskiem...Bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, a ludzie marudzą że WoW jest cukierkowy, a Diablo III będzie za mało mroczne. ;-) Toż te sreenshoty na eu.aiononline.com wyglądają jak święte obrazki, co to się je dostawało dzieckiem będąc od siostry na religii. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kizio już zauważył, że producentem GW jest Anet, to ja zauważę, że GW to coRPG, nie MMO! Wystarczy że tysiące ludzi porównuje GW do prymitywnej masówki WoWa, ale żeby redaktorzy gram.pl też? Na przyszłość radzę dać pisanie takich newsów komuś, kto nie spędza przy WoWie połowy swego życia.
Swoją drogą, MMO będzie GW2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aion.info.pl nie jest najlepszą polską stroną o Aionie (osobiście polecam aiononline.com.pl), i tak jak juz ktoś pisał jest lekko nieaktualna, a i newsów nie ma tam za dużo (może jest to wina wakacji) ale mimo wszystko trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam przeprowadzić korektę całej strony, bo jak przeczytałem: "Assasin jest miszczem..." to mi się pieniądze w kieszeni na drobne rozmieniły. 3 słowa = 2 błędy? Gratuluję. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stronka jest dość uboga, ale może niewiele jest jeszcze info o grze. Błędy jednak powodują ból zębów i właśnie dlatego korzystam ze stron angielskojęzycznych.

PS. Coś te klasy bardzo mi przypominają GW, a już chanter i spiritmaster wywołał uśmiech na twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisząc taki tekst że stronę tworzy Hojny i TYLKO "pomijając inne osoby" jest krzywdzące i poniżej pasa. Hojny przygotował tylko samą grafikę *od lepiej napisać zripował pewne elementy z gotowych grafik itp. Nigdzie niema napisane kto zrobił do tego całe oskryptowanie itp. Żenada! Podpisujecie wszystko pod jedną osobę która tak naprawdę nie zrobiła NIC!!!!!! Piszę to bo wiem jakie były realia powstawania tego serwisu i kto go tak naprawdę tworzył. Ale co tam. W świecie nigdy nie było miejsca na prawdę. Powodzenia dla wielkiego guru który nie potrafi jednej rzeczy skończyć i zaczyna 20 innych. Naprawdę żal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekipa jest ciągle taka sama ( i taka zostanie) a że ty w niej nigdy nie byłeś to nie wiem dlaczego udzielasz się na ten temat, sporo nie masz pojęcia o niczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 09:03, Qidin napisał:

Pisząc taki tekst że stronę tworzy Hojny i TYLKO "pomijając inne osoby" jest krzywdzące
i poniżej pasa. Hojny przygotował tylko samą grafikę *od lepiej napisać zripował pewne
elementy z gotowych grafik itp. Nigdzie niema napisane kto zrobił do tego całe oskryptowanie
itp. Żenada! Podpisujecie wszystko pod jedną osobę która tak naprawdę nie zrobiła NIC!!!!!!
Piszę to bo wiem jakie były realia powstawania tego serwisu i kto go tak naprawdę tworzył.
Ale co tam. W świecie nigdy nie było miejsca na prawdę. Powodzenia dla wielkiego guru
który nie potrafi jednej rzeczy skończyć i zaczyna 20 innych. Naprawdę żal....


Jedna sprawa - nie napisaliśmy, że Hojny jest jedyną osobą, która tworzy serwis. Padło stwierdzenie, iż aion.gram.pl jest "prowadzony przez...".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej jestem odpowiedzialny za korektę strony.

Co do dużej ilości błędów na stronie - to prawda. Było ich tam multum. Od dłuższego czasu
staram się je wyłapywać i na bieżąco poprawiać. Na stronie zaszło dużo zmian [na lepsze],
po czasowej hibernacji, wróciła do dalszej działalności.
Wszystko jest pod kontrolą. Chciałem w imieniu zespołu przeprosić za tak żenujące wpadki.
Musimy zwracać większą uwagę na dodawane artykuły! Tak czy siak - spotkaliście się z
tym po raz ostatni.
Pozdrawiam, Dapis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to fakt w serwisie było dużo błędów, no więc pytanie dlaczego nie zostały poprawione, otóż odpowiedz jest następująca, na serwisie było dużo zmian i każdy był za coś odpowiedzialny, do tego było małe zamieszanie bo planowane przeniesienie serwisu z aion.info.pl na aion.gram.pl było ustalane już jakieś 2 miesiące temu, więc szczerze mówiąc, bardziej byliśmy skupieni na przeniesieniu serwisu, no ale z 2 strony, macie racje, nasz błąd że nie poprawiliśmy wszystkiego jak należy zanim serwis ruszył na gram.pl w chwili obecnej wygląda to o niebo lepiej, i ciągle dąży do tego aby takie było. Codziennie jest wprowadzane sporo poprawek, przez naszą ekipę, tak że mamy nadzieję że wszystko będzie wyglądać naprawdę profesjonalnie, a w momencie opublikowania gry, wszystkie informacje będą ładnie i przejrzyście napisane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować