Zaloguj się, aby obserwować  
kerkas

NA KAŻDY TEMAT - alfabetyczny spis tematów stan na 18 czerwca 2008r.

98 postów w tym temacie

Dnia 20.07.2008 o 20:31, HiSin napisał:

A mi się ten temat przydał.

Do czego? Bo znalazłeś na liście jakieś fajne tematy w których pospamowac możesz?

Owca
True true...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.07.2008 o 20:27, gothicsheep napisał:

Ja bym mu podwyzszyl status, co Ty/Wy na to? :P

A chcesz potem widzieć na pierwszej stronie forum podobne 10 tematów z równie wysoką liczbą znaków dla pierwszego posta:P? Wysyp WT by był. Poza tym status można podwyższyć automatycznie jeśli używtkownik przysłużył się społeczności. Powiedz że będziesz z tego korzystał to się zgodzę na propozycję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 20:31, gothicsheep napisał:

> Ilość znaków na post poszła ci w górę o dobre 50 w statystykach.
Chyba o jakies 2800. ;-)


kerkas (Przodownik)
Na forum od: 08.04.2007 (468 dni)
Ostatni post: 20.07.2008 (0 dni temu)
Liczba postów: 92 (0.00%)
Liczba postów dzisiaj: 1
Średnia liczba postów na dzień: 0.20
Suma znaków w postach: 277990 (271.47 KB)
Średnio 3021.63 znaków na post

Wypowiedział się w 43 różnych tematach.
Sam założył 4 tematy.
Zamieścił na forum 0 obrazków.
Gramsajt: ja.gram.pl/kerkas


Aktywność w ciągu sześciu ostatnich miesięcy (pokaż pełne statystyki):
Lipiec 2008: 8 postów
Czerwiec 2008: 14 postów
Maj 2008: 11 postów
Kwiecień 2008: 1 postów
Marzec 2008: 0 postów
Luty 2008: 0 postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To akurat bylo totalnie bezcelowe podbicie znakow na post. Wejsc w staty danego usera kazdy umie, tym bardziej skopiowac ich zawartosc...

Master J, to byl taki maly niewinny dzolkus. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kopiowanie statystyk karane jest degradacją, przykro mi... To co właśnie robisz to spam, każdy może wejść i zobaczyć jaką ma ilość znaków, a jak tak bardzo chciałeś podać, mogłeś skopiować tylko jaką ma ilość znaków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh poza tym taka lista jest lekko bez sensu. Pomijając fakt że jest wyszukiwarka, zostaje jeszcze to że kiedy założę...ktoś założy (:P) temat ten temat pada. Chyba że znajdzie się mod które zechce to aktualizować co temat.
BTW proponuję przenieść temat do zabaw i dodać dopisek "czemu to zrobił-quiz". Osobiście obstawiam niewiedzę o statusach. Myślał że zrobienie tej listy da mu przewodniczącego;)

gothicsheep-----> Moja odpowiedź też;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ludzie. Pierwszy raz widzę coś takiego. Naprawdę koleś szacun, ale nie wierzę, żeby się to komukolwiek przydało. Miło, że widzę tu swój temat o U2 ;] Ale wyjaśnij nam człowieku po co???

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łojezu!

Zmarnowałeś zapewne kilka godzin, aby napisać coś, co praktycznie każdy może zobaczyć. No ale dobra, szacun.
Mi by się nie chciało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 21:00, cinus` napisał:

Eeee jeżeli to jest alfabetycznie ułożone to Kuk ma na drugie imię Mandaryna :/

Wydaje się, że tylko pierwszymi literami ale jeśli przyjrzeć się bliżej to rzeczywiście masz racje. Co między tematami zaczynającymi się na "D" robi "2zł GN okolicznościowe". A to nie jedyny przykład. Więc ogólnie to swego rodzaju iluzja jest abyśmy myśleli, że to alfabetycznie. Sądzę, że jest to częścią większego spisku mającego na celu ... coś złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 21:00, cinus` napisał:

Eeee jeżeli to jest alfabetycznie ułożone to Kuk ma na drugie imię Mandaryna :/

Racja, ja tak mam na pierwsze. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 21:03, Rozrobiony napisał:

> Eeee jeżeli to jest alfabetycznie ułożone to Kuk ma na drugie imię Mandaryna :/

Wydaje się, że tylko pierwszymi literami ale jeśli przyjrzeć się bliżej to rzeczywiście
masz racje. Co między tematami zaczynającymi się na "D" robi "2zł GN okolicznościowe".
A to nie jedyny przykład. Więc ogólnie to swego rodzaju iluzja jest abyśmy myśleli, że
to alfabetycznie. Sądzę, że jest to częścią większego spisku mającego na celu ... coś
złego.



Nie lubię się powtarzać ale:
PRZECZYTAJ KONIECZNIE !!!!!!!!!

Spis powstał ponieważ wiele ciekawych tematów "umarło" zanim ktoś zdąrzył się wypowiedzieć

np.: AKADEMIA FILMU POSKIEGO, Monty Python, Marketing Mix!, Stanisław Bareja, Western,

czarny kryminał, Cyberpunk, Juliusz Verne.

Po drugie błędy w tematach (połykanie liter, błędy ortograficzne)itp.

Po trzecie jeśli wpiszesz w wyszukiwarkę veto nic się nie wyświetli a przy haśle veto ! tak przykłady można by mnożyć, dlatego sądzę że spis jest potrzebny.

Po czwarte niektóre tematy mi pewnie mi umknęły , nikt nie jest doskonały, spis robiłem ręcznie miesiąc po 2h dziennie.

A tyle się naczytałem na gramsajtach jak to nie ma z kim porozmawiać na ciekawe tematy, brak ciekawych tematów itp.
"2zł GN okolicznościowe" pierwsza litera tego słowa to d słownie dwa złote, alfabetycznie poukładałem według pierwszej litery, jakbym chciał to poukładać tak jak w np. leksykonie biorąc pod uwagę drugą i trzecią literę itp. to bym oszalał. Liczba ułożonych tematów to 7260.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 20:48, Master J napisał:

Heh poza tym taka lista jest lekko bez sensu. Pomijając fakt że jest wyszukiwarka, zostaje
jeszcze to że kiedy założę...ktoś założy (:P) temat ten temat pada. Chyba że znajdzie
się mod które zechce to aktualizować co temat.
BTW proponuję przenieść temat do zabaw i dodać dopisek "czemu to zrobił-quiz". Osobiście
obstawiam niewiedzę o statusach. Myślał że zrobienie tej listy da mu przewodniczącego;)

gothicsheep-----> Moja odpowiedź też;p


Wpisz w wyszukiwarkę słowo veto a nie ujrzysz żadnej odpowiedzi , wpisz veto ! a będzie jedna odp. po to jest ten spis, wyszukiwarka czasem płata figle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ulala, roboty troszkę było, a przy okazji można wyłapać takie ciekawostki, jak temat ''..::cO sĄdZiCiE nA tEmAt TeChNo??::.. ''. A to, że poszło niemal na marne? Trudno się mówi. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 20:53, Doktor14 napisał:

O ludzie. Pierwszy raz widzę coś takiego. Naprawdę koleś szacun, ale nie wierzę, żeby
się to komukolwiek przydało. Miło, że widzę tu swój temat o U2 ;] Ale wyjaśnij nam człowieku
po co???

Pozdrawiam...


Nie lubię się powtarzać ale:
PRZECZYTAJ KONIECZNIE !!!!!!!!!

Spis powstał ponieważ wiele ciekawych tematów "umarło" zanim ktoś zdąrzył się wypowiedzieć

np.: AKADEMIA FILMU POSKIEGO, Monty Python, Marketing Mix!, Stanisław Bareja, Western,

czarny kryminał, Cyberpunk, Juliusz Verne.

Po drugie błędy w tematach (połykanie liter, błędy ortograficzne)itp.

Po trzecie jeśli wpiszesz w wyszukiwarkę veto nic się nie wyświetli a przy haśle veto ! tak przykłady można by mnożyć, dlatego sądzę że spis jest potrzebny.

Po czwarte niektóre tematy mi pewnie mi umknęły , nikt nie jest doskonały, spis robiłem ręcznie miesiąc po 2h dziennie.

A tyle się naczytałem na gramsajtach jak to nie ma z kim porozmawiać na ciekawe tematy, brak ciekawych tematów itp.
"2zł GN okolicznościowe" pierwsza litera tego słowa to d słownie dwa złote, alfabetycznie poukładałem według pierwszej litery, jakbym chciał to poukładać tak jak w np. leksykonie biorąc pod uwagę drugą i trzecią literę itp. to bym oszalał. Liczba ułożonych tematów to 7260

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 22:39, DJ Szlafrok napisał:

Ulala, roboty troszkę było, a przy okazji można wyłapać takie ciekawostki, jak temat
''..::cO sĄdZiCiE nA tEmAt TeChNo??::.. ''. A to, że poszło niemal na marne? Trudno się
mówi. ;-)


Dlaczego na marne ?. Kilku osobom temat się przyda np HiSin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 22:27, kerkas napisał:

...spis robiłem ręcznie miesiąc po 2h dziennie.

W tym momencie rozum mnie opuścił i padłem...

Dnia 20.07.2008 o 22:27, kerkas napisał:

"2zł GN okolicznościowe" pierwsza litera tego słowa to d słownie dwa złote,
alfabetycznie poukładałem według pierwszej litery,

Fakt w ten sposób na nazwę tematu nie patrzyłem. Mój błąd.

Dnia 20.07.2008 o 22:27, kerkas napisał:

jakbym chciał to poukładać tak jak w np. leksykonie biorąc pod uwagę drugą i trzecią literę itp. to bym oszalał.

Cieszę się, że jeszcze nie oszalałeś bo mnie już by w kaftanie wynosili.

Dnia 20.07.2008 o 22:27, kerkas napisał:

Liczba ułożonych tematów to 7260.

...do tej pory nie wstałem więc nie mam jak upaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować