Zaloguj się, aby obserwować  
kerkas

NA KAŻDY TEMAT - alfabetyczny spis tematów stan na 18 czerwca 2008r.

98 postów w tym temacie

Dnia 20.07.2008 o 22:40, kerkas napisał:

Nie lubię się powtarzać ale: /.../


...ale nie zmienia to faktu, że spamować nie musisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 22:43, kerkas napisał:

Dlaczego na marne ?. Kilku osobom temat się przyda np HiSin.


Ano masz rację, ten forumowicz ma szczególne upodobanie do odkopywania starych tematów i pisać w nich posty. Nie zdziwiłbym się, gdybym zobaczył datę 1990 Mario Bros - gra najnowszej generacji, grafika 2d - HIT! A on by napisał: No rzeczywiście, ciekawie się zapowiada :/ A żeby nie było off-topicu, to przecież nie bierze się d z dwa, tylko liczby są zawsze na początku, tj. 0,1,2,3 itd. a potem a,b,c,d, więc nie do końca poprawnie to wykonałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 22:43, Rozrobiony napisał:

> ...spis robiłem ręcznie miesiąc po 2h dziennie.
W tym momencie rozum mnie opuścił i padłem...

> "2zł GN okolicznościowe" pierwsza litera tego słowa to d słownie dwa złote,
> alfabetycznie poukładałem według pierwszej litery,
Fakt w ten sposób na nazwę tematu nie patrzyłem. Mój błąd.

> jakbym chciał to poukładać tak jak w np. leksykonie biorąc pod uwagę drugą i trzecią
literę itp. to bym oszalał.
Cieszę się, że jeszcze nie oszalałeś bo mnie już by w kaftanie wynosili.

> Liczba ułożonych tematów to 7260.
...do tej pory nie wstałem więc nie mam jak upaść.


Układałem głównie pomiędzy 22 a 24 także spokojnie moje obowiązki na tym nie ucierpiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>... spis robiłem

Dnia 20.07.2008 o 22:40, kerkas napisał:

ręcznie miesiąc po 2h dziennie.

Oż,stary ty to muszisz mieć naprawdę nudne wakacje żeby coś takiego robić.;]

Dnia 20.07.2008 o 22:40, kerkas napisał:

Liczba ułożonych tematów to 7260


To przekonuje mnie jeszcze bardziej do tego że nie masz chyba zbyt ciekawych wakacji.

Ale jednak nadal uważam że jest to niezbyt potrzebny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 22:48, Jaki Ganh1 napisał:

> Dlaczego na marne ?. Kilku osobom temat się przyda np HiSin.

Ano masz rację, ten forumowicz ma szczególne upodobanie do odkopywania starych tematów
i pisać w nich posty. Nie zdziwiłbym się, gdybym zobaczył datę 1990 Mario Bros - gra
najnowszej generacji, grafika 2d - HIT! A on by napisał: No rzeczywiście, ciekawie się
zapowiada :/

Pogadamy jak założysz własny temat i on "zdechnie" z braku zainteresowania może wtedy przyznasz mi odrobinę racji.
Czyli jeżeli temat jest z dajmy na to 2006 i nosi tytuł Western, dziki zachód to nie warto dyskutować , a może po prostu nie masz nic ciekawego do powiedzenia w danym temacie.

Dnia 20.07.2008 o 22:48, Jaki Ganh1 napisał:

są zawsze na początku, tj. 0,1,2,3 itd. a potem a,b,c,d, więc nie do końca poprawnie
to wykonałeś.


Pokaż mi taki leksykon lub encyklopedię z takim spisem alfabetycznym a przyznam Twojej argumentacji rację.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam małe pytanie - dlaczego lwia część tematów jest pozamykana? Poza tym faktem, bardzo często dublują się one, na przykład jakieś dziesięć tematów o książkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 23:01, DJ Szlafrok napisał:

A ja mam małe pytanie - dlaczego lwia część tematów jest pozamykana? Poza tym faktem,
bardzo często dublują się one, na przykład jakieś dziesięć tematów o książkach...


Pierwszą cześć pytania pozostawiam bez odp., co do drugiej: wystarczy założyć taki sam temat np gry tylko umieścić
go w nawiasie np. (gry) lub <<gry>> zrobić błąd ortograficzny gyyyy lub stylistyczny grrrry i już mamy "nowy zupełnie inny temat".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 22:27, kerkas napisał:

Po czwarte niektóre tematy mi pewnie mi umknęły , nikt nie jest doskonały, spis robiłem
ręcznie miesiąc po 2h dziennie.

Kocham Cię. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieniutko niestety, ja poproszę jeszcze listę z linkami do tematów, na których stronach na forum się znajdują zależnie od ustawień i kto o jakich godzinach tam się wypowiadał. Same nazwy tematów mnie nie satysfakcjonują. Sądzę, że gdybyś poświęcił na to arcyważne zadanie tak z 6 godzin dziennie, w końcu masz już wakacje, to poszłoby ci szybko. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 23:06, kerkas napisał:

Pierwszą cześć pytania pozostawiam bez odp., co do drugiej: wystarczy założyć taki sam temat np gry tylko umieścić go w nawiasie np. (gry) lub <<gry>> zrobić błąd ortograficzny gyyyy lub stylistyczny grrrry i już mamy "nowy zupełnie inny temat".


No właśnie... te tysiące tematów robi mniejsze wrażanie po analizie ich wartości, czyż nie? Wniosek - zdecydowana większość topiców nadaje się do niczego. Ot, zapycha serwer, ale musiały zostać podane, bo to robi większe wrażenie.
Sporo zrobiłeś, ale niekoniecznie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na gry-online.pl -> encyklopedia i zaznacz opcję "alfabetycznie", najpierw pojawią się gry z znakami przestankowymi, potem z liczbami, potem z literami... I jak ktoś powiedział, przydałyby się linki, o ile w ogóle będzie to przydatne, jeśli ktoś czegoś szuka, na pewno to znajdzie, nawet pro-uber wyszukiwarką gramową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 23:19, DJ Szlafrok napisał:

> Pierwszą cześć pytania pozostawiam bez odp., co do drugiej: wystarczy założyć taki
sam temat np gry tylko umieścić go w nawiasie np. (gry) lub <<gry>> zrobić
błąd ortograficzny gyyyy lub stylistyczny grrrry i już mamy "nowy zupełnie inny temat".


No właśnie... te tysiące tematów robi mniejsze wrażanie po analizie ich wartości, czyż
nie? Wniosek - zdecydowana większość topiców nadaje się do niczego. Ot, zapycha serwer,
ale musiały zostać podane, bo to robi większe wrażenie.
Sporo zrobiłeś, ale niekoniecznie dobrze.

Przepraszam nie poddawałem analizie wszystkich tematów na forum, moją myślą przewodnią było iż forumowicze zakładali ciekawe tematy takie jak: Cyberpunk , western, dziki zachód, Stanisław Bareja i nikt się nimi nie zainteresował. Chciałem wzbudzić zainteresowanie niektórymi tematami, co z tego że temat Stanisław Bareja jest z 2006r. myślę że było by ciekawie podyskutować o tym reżyserze. Ale nie dostałem po głowie że bawię się w archeologa i odgrzebuję starożytne tematy. No cóż dla niektórych Adolf Dymsza to "dinozaur".

ALE Z RĘKĄ NA SERCU FORUMOWICZE NIGDY NIE ZAMKNIĘTO WAM ZAŁOŻONEGO PRZEZ WAS INTERESUJĄCEGO TEMATU?. ODP. SZCZERZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba nam bylo podeslac cos takiego na nasza skrzynke moderatorska. W kazdym razie widze, ze co poniektorzy w tym tymacie nie maja nic do powiedzenia tylko spamia, wiec ja sobie ten watek przejrze i pozniej ten post zaktualizuje o liste nagrodzonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 23:17, Mistic napisał:

Cieniutko niestety, ja poproszę jeszcze listę z linkami do tematów, na których stronach
na forum się znajdują zależnie od ustawień i kto o jakich godzinach tam się wypowiadał.
Same nazwy tematów mnie nie satysfakcjonują. Sądzę, że gdybyś poświęcił na to arcyważne
zadanie tak z 6 godzin dziennie, w końcu masz już wakacje, to poszłoby ci szybko. :-)

Kopiuj temat wklej do wyszukiwarki i voila.

Niektórzy pracują w wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 23:34, kerkas napisał:

Przepraszam nie poddawałem analizie wszystkich tematów na forum, moją myślą przewodnią
było iż forumowicze zakładali ciekawe tematy takie jak: Cyberpunk , western, dziki zachód,
Stanisław Bareja i nikt się nimi nie zainteresował. Chciałem wzbudzić zainteresowanie
niektórymi tematami, co z tego że temat Stanisław Bareja jest z 2006r. myślę że było
by ciekawie podyskutować o tym reżyserze. Ale nie dostałem po głowie że bawię się w archeologa
i odgrzebuję starożytne tematy. No cóż dla niektórych Adolf Dymsza to "dinozaur".

Nie to, żebym się sprzeczał, ale ta lista raczej nie zwiększy popularności ww. tematów. Wątpię, żeby ktokolwiek (poza tobą) ją w ogóle w całości przeczytał...

Dnia 20.07.2008 o 23:34, kerkas napisał:

ALE Z RĘKĄ NA SERCU FORUMOWICZE NIGDY NIE ZAMKNIĘTO WAM ZAŁOŻONEGO PRZEZ WAS INTERESUJĄCEGO
TEMATU?. ODP. SZCZERZE.

Nawet więcej niż jeden ;) Tyle, że temat zamknięty to raczej miejsce, gdzie już nic nikt nie dopisze, więc chyba nie było sensu w ogóle dodawać tego do listy...Ale to tak przy okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 23:35, Wojman napisał:

Trzeba nam bylo podeslac cos takiego na nasza skrzynke moderatorska. W kazdym razie
widze, ze co poniektorzy w tym tymacie nie maja nic do powiedzenia tylko spamia, wiec
ja sobie ten watek przejrze i pozniej ten post zaktualizuje o liste nagrodzonych.


Mam pytanie moderatorzy Wodzasty , Rzezin, Olamagato też założyli tematy z cyklu Na każdy temat Wodzasty

AKADEMIA FILMU POLSKIEGO "umarł" po trzech postach , Marketing Mix! "zgon" po pięciu , Monty Python "agonia" zajęła dwadzieścia postów.

W związku z tym czy moja incjatywa jest aż taka zła?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 23:38, ziptofaf napisał:

Nie to, żebym się sprzeczał, ale ta lista raczej nie zwiększy popularności ww. tematów.
Wątpię, żeby ktokolwiek (poza tobą) ją w ogóle w całości przeczytał...
> ALE Z RĘKĄ NA SERCU FORUMOWICZE NIGDY NIE ZAMKNIĘTO WAM ZAŁOŻONEGO PRZEZ WAS INTERESUJĄCEGO

> TEMATU?. ODP. SZCZERZE.
Nawet więcej niż jeden ;) Tyle, że temat zamknięty to raczej miejsce, gdzie już nic nikt
nie dopisze, więc chyba nie było sensu w ogóle dodawać tego do listy...Ale to tak przy
okazji.


Niektóre tematy nie są zamknięte ale trudno znależć chętnych do dyskusji na temat o którym nie słyszeli.
Chodzi mi o to iż założony temat jeśli nie znajdzie dyskutantów ginie na najdalszych stronach gram.pl , i naprawdę
ciężko jest potem wykrzesać chętnych do rozmowy patrz temat Western, dziki zachód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2008 o 23:43, kerkas napisał:

W związku z tym czy moja incjatywa jest aż taka zła?.


A czy ja powiedzialem, ze incjatywa jest zla? Podoba mi sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbieram szczękę z podłogi a temat sobie podpinam. Mam nadzieję, że aktualizacje będą, bo niekiedy mam skrajnie nudne okienka, albo po prostu muszę zmienić zajęcie (np. jak podczas korekty zaczynam się zastanawiać przez jakie "żet" się pisze "życzenie").

W każdym razie szacunek dla mrówczej pracy.

PS: do Mordek: a pokasujcie w diabły stare zakłódkowane rzeczy to od razu się na forum fajniej zrobi :D

Edit: literówki. Ech, autokorekta szkodzi, bo rozleniwia i jak jej nie ma to od razu błędy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować