Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonic nauczy się machać mieczem

25 postów w tym temacie

Nagle se skojarzyłem ten motyw z Final Fantasy. Ciekawe co będą mieli pozostali bohaterowie? Knuckles pewnie kastety, Tailes strzelbę, Amy młotek... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się z jakimś MMORPG kojarzy, tyle tego że nie pamiętam wszystkich. :)
Nigdy bym nie przypuszczał że taki Sonic dobędzie jakiejkolwiek broni.
Dobra nie będę tu puszczał starej bajki o staczaniu się rynku gier :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, ja jednak wolałem Sonic''a, który miał zdolność ponaddźwiękowego biegania, aniżeli Sonic''a z mieczem. Na szczęście, mam na blaszaka grę, w której niebieski jeż ma jeszcze te pierwszą zdolność, a nie te drugą. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się tak przyjrzeć, to Sonic z mieczem przypomina mi trochę... niebieskiego Power Rangers''a. Nie wiem skąd mam takie skojarzenie.
I nigdy nie myślałam, ze Sonic będzie kiedyś używał jakiejś broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kiedy wyjdzie "Sonic i siedmiu krasnoludków" albo "Sonic - Studenckie życie". Według mnie pomysły im się skończyły lub po prostu wyjałowili serię przez co musieli wymyślić coś nowego. Tym czymś ofc była jakaś innowacja. Sonic wojownik? Czemu nie. Według mnie gra może być fajna i dobrze zrobiona i może nawet w nią zagram jak już się pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to nie spodziewałem się, że Sonic dostanie kiedykolwiek miecz :)

Sądząc po tym fakcie, jestem świadomy tego, że ekipa tworząca grę nie chce stosować starych, idealnych "kształtów", a idzie ostro do przodu - posunięcie związane z Sonikiem, który będzie rozbijał hordy przeciwników przy użyciu miecza jest dość odważne. Zobaczymy, jak przyjmą to fani niebieskiego jeża, no i jak gra będzie się prezentować "w praniu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować