Zaloguj się, aby obserwować  
olcia13

wPLN (wirtualne pieniądze) Dlaczego nie można pokryć nimi wszystkich kosztów gry?

475 postów w tym temacie

Mnie się przez te pare lat jak tutaj jestem, uzbierało podan 300 punktów. Właśnie teraz je wydałem.
Wchodzę przeglądam tę listę i myślę nic ciekawego za bardzo nie ma. Ostatecznie decyduję sie na Commandos 2+3. Dostałem kod rabatowy, zalogowałem się na swoim koncie gog i mam do wykorzystania 9.99 $. Myślę spoko, ale zobaczę jeszcze co ciekawego na tej liście jest, może wezmę coś innego. Już miałem brać Commandos gdy nagle, ukazał mi się na samym dole listy WIEDŹMIN edycja rozszerzona za 9.99$. Cóż innego mogłem zrobić, zamówiłem i obecnie zasysam sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2012 o 14:37, DeMichel napisał:

Nie da rady tych wPLN wykorzystać już w sklepie gram.pl ? Chciałem sobie obniżyć cenę
Mass Effecta 3 :)

Nie, wPLN przestały istnieć kawał czasu temu, teraz możesz wymienić je za punkty w systemie cdprojektu za które możesz kupić gry z gog.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę sprawdzić ile mam wPLN, albo raczej tych nowych punktów? Bo przez dłuższy czas nie wchodziłem na konto a pamiętam że trochę wPLN miałem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2012 o 15:26, Rambos napisał:

Gdzie mogę sprawdzić ile mam wPLN, albo raczej tych nowych punktów? Bo przez dłuższy
czas nie wchodziłem na konto a pamiętam że trochę wPLN miałem..

http://www.cdprojekt.pl/ Zaloguj się na ten sam nick i hasło co na gram.pl i wejdź w zakładkę "Moje konto".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie już udało mi się ogarnąc, 283 punkty mam. Nie starczy mi na lepsze tytuły, a i tak żaden mi w oko nie wpadł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiada może ktoś spolszczenie napisów do JA2 Wildfire? Pobrałem grę z GoG.com ale jest po angielsku (tak przeczytałem o tym wcześniej i byłem tego świadomy :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2010 o 11:37, colin321 napisał:

Nie da się opłacić gry Wplnami...


Na steam jest możliwość przechowywania money w wirtualnym portfelu.ALe ja np.mam swoją paysafecard i jesli jestem zmuszona zapłacić za grę płacę z psc.To bardzo fajna forma płatności,jeżeli się ją posiada.POzdrawiam.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy próbował ktoś wymieniać się punktami? Właśnie "kupiłem" sobie 2 gry ale kod automatycznie chyba przypisywany był pod moje konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować