Zaloguj się, aby obserwować  
olcia13

wPLN (wirtualne pieniądze) Dlaczego nie można pokryć nimi wszystkich kosztów gry?

475 postów w tym temacie

Dnia 04.10.2006 o 09:08, Ciastuś napisał:


co do promocji dla pierwszych 200 osób - raz że się nie opłaca sprzedawać poniżej kosztów tak
jak to robi market (cdp nie ma towarów innych branż na których sobie odbije), dwa jeśli zrobią
to raz ludzie będą domagać się tego w kółko na tym forum. tak jak z grami za złotówkę, nie
ucichło do dziś. mediamarkt nie ma forum i 5 gości którzy uwazaja ze "im sie nalezy" nie bedzie
tam siedziec i sie dopominac czemu promocja z niska cena a''la heroes nie jest powtorzona bo
nie ma jak. tu jest forum i kilka takich osob pisac bedzie, co widac. nie zmienia faktu ze
pewnie na te 5 osob w tym watku przypada kilkadziesiat tysiecy ktore robia zakupy w sklepie
gram i nie maja z ta oferta najmniejszego problemu.

jak to madrze mowia anglosasi, speak with your wallet. jak sie komus nie podoba to zamiast
marnowac czas na snucie narzekan, niech idzie tam gdzie jest dla niego najlepiej. duzo dosadniejszy
sposob przekazania firmie czy oferta wam pasuje czy nie. po prostu dajcie sobie luz i niech
kazdy kupuje tam gdzie chce. skoro markety sa takie lepsze, po co tu niektorzy siedza? chyba
ze z nudow :


wiesz zawsze można coś lepszego wynegocjować - czy to jest złe ? zabronisz?
o tym jest ten wątek i tyle
luzu se nie dam bo to moja kasa (jak masz jej tyle że ci "zwisa: ile co kosztuje to masz fajnie)
i jeszcze raz napiszę bo widzę że nie czytasz postów
- przedewszystkim chcę aby te wpln można było na coś użyć - nawet na sznurówki z podpisem pracowników cdp
albo ucho do kubka prezesa - są wprowadzone to niech się do czegoś przydadzą
gadzety to rekalma dla firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że CD-P spokojnie mógłby wprowadzić taką regółę, aby była możliwość zapłacenia za gry wyłącznie w wPLN :)
Tyle tylko, że za każdą zarejestrowaną grę otrzymalibyśmy 1 wPLN ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 19:54, Khalid. napisał:

Myślę, że CD-P spokojnie mógłby wprowadzić taką regółę, aby była możliwość zapłacenia za gry
wyłącznie w wPLN :)
Tyle tylko, że za każdą zarejestrowaną grę otrzymalibyśmy 1 wPLN ! :P

no moze 5 wpl:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że dobrym rozwiązaniem dla obydwu stron byłoby wprowadzenie akcji tego typu:
Raz na miesiąc, przez godzinę można kupować gry za 1zł (płacąc resztę w WPLN) + koszty przesyłki
Na takim rozwiązaniu skorzystał by i CDP i klienci. Strona CDP byłaby o wiele częściej odwiedzana,a przez to większa ilość internautów mogłaby zapoznać się z ofertą i możliwościami CDP, a my byśmy mogli spełnić nasze marzenia o jednorazowym wydaniu większej sumy WPLN :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 18:54, PsiteX napisał:

Myślę, że dobrym rozwiązaniem dla obydwu stron byłoby wprowadzenie akcji tego typu:
Raz na miesiąc, przez godzinę można kupować gry za 1zł (płacąc resztę w WPLN) + koszty przesyłki
Na takim rozwiązaniu skorzystał by i CDP i klienci. Strona CDP byłaby o wiele częściej odwiedzana,a
przez to większa ilość internautów mogłaby zapoznać się z ofertą i możliwościami CDP, a my
byśmy mogli spełnić nasze marzenia o jednorazowym wydaniu większej sumy WPLN :D


Bardzo dobry pomysł PsiteX! Lepiej jadnak by było powiedzmy 3 godziny albo cos w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz na trzy godziny łamał by się serwer . Przy takim obciążeniu...

A co do samej idei - sądzę, że obecna sytuacja jest ok. Większość z nas ma nadwyżkę wpln - ale o to właśnie chodzi, bo jest to pewnego rodzaju zachęta - kup gry, bo inaczej stracisz wpln. I tak nie jest źle, niektóre sklepy dają określony termin na zużycie wirtualnej waluty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 19:00, Xanaroth napisał:

Raz na trzy godziny łamał by się serwer . Przy takim obciążeniu...

A co do samej idei - sądzę, że obecna sytuacja jest ok. Większość z nas ma nadwyżkę wpln -
ale o to właśnie chodzi, bo jest to pewnego rodzaju zachęta - kup gry, bo inaczej stracisz
wpln. I tak nie jest źle, niektóre sklepy dają określony termin na zużycie wirtualnej waluty...


Nic by się nie łamało, bo trafienie w jedną godzinę raz na miesiąc byłoby wielkim szczęściem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 18:58, zbigniew.1 napisał:

> Myślę, że dobrym rozwiązaniem dla obydwu stron byłoby wprowadzenie akcji tego typu:
> Raz na miesiąc, przez godzinę można kupować gry za 1zł (płacąc resztę w WPLN) + koszty
przesyłki
> Na takim rozwiązaniu skorzystał by i CDP i klienci. Strona CDP byłaby o wiele częściej
odwiedzana,a
> przez to większa ilość internautów mogłaby zapoznać się z ofertą i możliwościami CDP,
a my
> byśmy mogli spełnić nasze marzenia o jednorazowym wydaniu większej sumy WPLN :D

Bardzo dobry pomysł PsiteX! Lepiej jadnak by było powiedzmy 3 godziny albo cos w tym
stylu.



Trzy godziny to trochę za dużo, a godzina w sam raz. Uważam, że gdyby CDP zaakceptował ten pomysł to i tak było by świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 19:14, zbigniew.1 napisał:

No ok owiedzmy godzina. Oczywiscie godzina byłaby losowa.


Gdyby była z góry ustalona to cała zabawa byłaby na nic. Godzina oczywiście byłby losowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HAHA.To tak jak promocja w McDonaldzie.PRzyjdż z kuponem w wylosowaną przez nas godzine dostaniesz Mc zestaw.Przyłaziłem co godzine od 6 do 24 i nic.Za każdym razem"inna godzina".JA uważam ,że powinna byćpłacona cała cena wpln do końca godziny po ostatnim rejestrowaniu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heheh a moze w ten sposob. Niewiem czy zauwazyliscie ale na gram.pl nie ma ani jednego forumowicza z wlasnym tytulem. Fajnie by bylo gdyby np. Forumowicz z wlasnym tytulem (statusem) mogl kupowac gry w calosci za wPLN.
Bylo by to cos w rodzaju Vip''a :D

Co wy na to ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 19:19, Borolek napisał:

HAHA.To tak jak promocja w McDonaldzie.PRzyjdż z kuponem w wylosowaną przez nas godzine dostaniesz
Mc zestaw.Przyłaziłem co godzine od 6 do 24 i nic.Za każdym razem"inna godzina".JA uważam ,że
powinna byćpłacona cała cena wpln do końca godziny po ostatnim rejestrowaniu gry.


Hmmm... Fajnie, ale mógłbyś kupić dajmy na to 5 gier z eXtra klasyki (każda po 19.90) i rejestrować po jednej za każdym razem ja byś uzbierał większą sumkę WPLN. Rejestrujesz gre za 20 zł. a za to chcesz towar za 200 zł. Marny interes dla CDP jeśli robiłaby tak większość klientów. Z resztą CDP to nie McDonald ! i coś czego by się zobowiązali było by zapewne skrupulatnie wypełniane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 19:26, Borolek napisał:

NA własny tytuł czeka się z 10 lat.ZApewne


Hhmmm... 10 lat to pewnie nie ale w sumie rzeczywiscie skoro forum gram.pl funkcjonuje juz ponad rok (w tym stanie w jakim jest teraz) no to moze i masz troche racji ze czeka sie nieziemsko dlugo. A moze trzeba sie czyms konretnym zasluzyc :P Hmmmm... moze.

W kazdym razie ja uwazam moj pomysl za dobry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rany ludzie! Nie załamujcie mnie.. Prawo nie przewiduje zakupu czegoś realnego za coś wirtualnego. Nie można takiej operacji wykonać. Dajcie sobie spokój z tym "czemu nie można kupić gry za same wPLN-y?". To nie możliwe i już. CDP to nie organizacja charytatywna i też musi zarabiać. Cieszcie się, że w ogóle można wykorzystać wirtualną kasę, która w wielu przypadkach i tak drastycznie zmniejsza koszty gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować