Zaloguj się, aby obserwować  
olcia13

wPLN (wirtualne pieniądze) Dlaczego nie można pokryć nimi wszystkich kosztów gry?

475 postów w tym temacie

jezeli kupie sobie rzecz za wirtualne pieniadze bo za niektóre rzeczy mozna zaplacic calosc z wirtualnych pieniedzy to bede musial zlaplacic za pzesylke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jezeli kupie sobie rzecz za wirtualne pieniadze bo za niektóre rzeczy mozna zaplacic calosc z wirtualnych pieniedzy to bede musial zlaplacic za pzesylke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 16:00, totek11 napisał:

jezeli kupie sobie rzecz za wirtualne pieniadze bo za niektóre rzeczy mozna zaplacic calosc
z wirtualnych pieniedzy to bede musial zlaplacic za pzesylke??



tak, przesyłka jest płatna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a po co są te wplny skoro często taniej wychodzi przejść sie do sklepu?? np gry z ekstraklasyki mają maks 4 wpln do wykorzystania czyli cena to 15.99 + koszt przesyłki > 20zł.
także taniej jest wyjść z domu na 30min i mieć od razu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 14:42, Łukasz Guzik napisał:

a po co są te wplny skoro często taniej wychodzi przejść sie do sklepu?? np gry z ekstraklasyki
mają maks 4 wpln do wykorzystania czyli cena to 15.99 + koszt przesyłki > 20zł.
także taniej jest wyjść z domu na 30min i mieć od razu!!


A dajmy na to kupujesz 4 gry z XKN. Już wychodzi taniej. Albo kupujesz grę za 100 zł i przy okazji jakąś klasykę - też wyjdzie ci taniej niż w sklepie. Czasami wPLNy sie przydają. :)

Po drugie np ja do najbliższego sklepu z grami mam ~15 km, więc to nie jest ot tak wyjść sobie z domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 14:52, rob006 napisał:

> a po co są te wplny skoro często taniej wychodzi przejść sie do sklepu?? np gry z ekstraklasyki

> mają maks 4 wpln do wykorzystania czyli cena to 15.99 + koszt przesyłki > 20zł.
> także taniej jest wyjść z domu na 30min i mieć od razu!!

A dajmy na to kupujesz 4 gry z XKN. Już wychodzi taniej. Albo kupujesz grę za 100 zł i przy
okazji jakąś klasykę - też wyjdzie ci taniej niż w sklepie. Czasami wPLNy sie przydają. :)

Po drugie np ja do najbliższego sklepu z grami mam ~15 km, więc to nie jest ot tak wyjść sobie
z domu :)



w twoim przypadku to sie opłaca ale jeśli empik ma sie prawie pod domem to wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 15:05, Łukasz Guzik napisał:

w twoim przypadku to sie opłaca ale jeśli empik ma sie prawie pod domem to wiesz


nie nie wiem... Zauważ, że CDP i gram.pl nie dadzą ci zniżki takiej, że oszczędzisz 90% ceny, albo że gry za darmo wPLN to jedynie dodatek, ale też chwyt marketingowy, która ma na celu jedno: zamów więcej, będziesz miał zniżkę - tobie się opłaca, bo "super" zniżka, a sklepowi, bo zamawiasz u nich dużo. Nie ukrywam, że czasami zdarzają się większe promocje i wtedy wPLN się przydają, ale na pewno tak różowo i fajnie jak sobie niektórzy marzą nie będzie, bo by było to nieopłacalne dla sklepu gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 15:14, syriusz.b napisał:

> w twoim przypadku to sie opłaca ale jeśli empik ma sie prawie pod domem to wiesz

nie nie wiem... Zauważ, że CDP i gram.pl nie dadzą ci zniżki takiej, że oszczędzisz 90% ceny,
albo że gry za darmo wPLN to jedynie dodatek, ale też chwyt marketingowy, która ma na celu
jedno: zamów więcej, będziesz miał zniżkę - tobie się opłaca, bo "super" zniżka, a sklepowi,
bo zamawiasz u nich dużo. Nie ukrywam, że czasami zdarzają się większe promocje i wtedy wPLN
się przydają, ale na pewno tak różowo i fajnie jak sobie niektórzy marzą nie będzie, bo by
było to nieopłacalne dla sklepu gram.pl



ja nie chce 90% zniżki, ale żeby było tak że sie opłaca o nie przez koszt wysyłki wychodzi drożej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Witam :) Mam pytanie. Mam trochę wPLN''ów. Zamierzam kupić grę Half Life 2. Kosztuje ona ok 90 zł. 30 zł mam wpln. TO znaczy, że jak kupie za pieniądze wirtualne to zapłace 60 + przesyłka?
z góry dzieki za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 19:41, Wasil12 napisał:

właśnie!!!
ile można przy zakupie gry zapłacić max. wPLN ???

Najwięcej chyba 20 ale to w wybranych grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 19:43, Gracz 23 napisał:

> właśnie!!!
> ile można przy zakupie gry zapłacić max. wPLN ???
Najwięcej chyba 20 ale to w wybranych grach.


czyli za grę kosztującą 20zł to mogę nic nie płacić ??!!
ale czad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 19:49, Wasil12 napisał:

> > właśnie!!!
> > ile można przy zakupie gry zapłacić max. wPLN ???
> Najwięcej chyba 20 ale to w wybranych grach.

czyli za grę kosztującą 20zł to mogę nic nie płacić ??!!
ale czad ;)

Mówię w wybranych grach a w takich to juz w ogóle nie można aż tyle.

A policz sobię jeszcze dostawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 19:49, Wasil12 napisał:

czyli za grę kosztującą 20zł to mogę nic nie płacić ??!!
ale czad ;)

Czad to by był. Ale nie ma, wyszedł.
Przy każdej grze masz indywidualnie ustalone, o ile wPLN możesz zbić cenę. Przy droższych tytułach jest to zazwyczaj 20-30 wPLN, przy tańszych 5-10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 19:49, Wasil12 napisał:

> > właśnie!!!
> > ile można przy zakupie gry zapłacić max. wPLN ???
> Najwięcej chyba 20 ale to w wybranych grach.

czyli za grę kosztującą 20zł to mogę nic nie płacić ??!!
ale czad ;)

nie to zalezy od gry jak gra kosztuje np.20 zl to mozesz uzyc 4 wpln a ja np jak byla promocja to moglem w G3 ktory kosztuje 129zl uzyc 60wpln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 19:38, lisek-pr0 napisał:


Witam :) Mam pytanie. Mam trochę wPLN''ów. Zamierzam kupić grę Half Life 2. Kosztuje ona ok
90 zł. 30 zł mam wpln. TO znaczy, że jak kupie za pieniądze wirtualne to zapłace 60 + przesyłka?
z góry dzieki za odpowiedzi :)


raczej nie bo tam ci pisze ile możesz wpln wydać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 12:01, Łukasz Guzik napisał:

>
> Witam :) Mam pytanie. Mam trochę wPLN''ów. Zamierzam kupić grę Half Life 2. Kosztuje ona
ok
> 90 zł. 30 zł mam wpln. TO znaczy, że jak kupie za pieniądze wirtualne to zapłace 60 +
przesyłka?
> z góry dzieki za odpowiedzi :)

raczej nie bo tam ci pisze ile możesz wpln wydać

Fakt tam jest napisane, że płacąc WPLN''ami można zaoszczędzić 15 zł (czyli tylko można 15 :P ale zawsze coś :) lepiej zapłacić 15 zł mniej niż całość :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie rozumiem ideologii Wirtualnych pieniedzy. Ponieważ na swoim koncie mam przeszło 100 WPLN I nie wiem co z nimi robić . Niestać mnie na zakup 5 gier zeby wyszlo taniej a do sklepu mam ze 200 metrów . Poza tym sa aukcje internetowe gdzie gry wychodza taniej . Rozumiem ludzie nie majacych w okolicy . ale nie widze tu zysku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 22:05, Lukaszsz napisał:

W sumie to nie rozumiem ideologii Wirtualnych pieniedzy. Ponieważ na swoim koncie mam przeszło
100 WPLN I nie wiem co z nimi robić . Niestać mnie na zakup 5 gier zeby wyszlo taniej a do
sklepu mam ze 200 metrów . Poza tym sa aukcje internetowe gdzie gry wychodza taniej . Rozumiem
ludzie nie majacych w okolicy . ale nie widze tu zysku .


A nie widziałeś niedawnej akcji kupowania gadżetów do ulubionych gier (np. koszulki, smycze, czapki, albumy) w sklepie na gram.pl? W całości możesz tam zapłacić za nie wpln, tylko, że przesyłka jest płatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować